Knife Edge & Hover Show - Serdar Salta (Special Edition)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Aşağıdaki konuda söz verdiğimiz, Serdar abinin uçuşlarından derlenen ve "Knife Edge & Hover" görüntülerinden oluşan SPECIAL EDITION videomuz yayında %p

Lutfen HD Formatında izleyiniz.

Keyifli Seyirler :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi harika bir sunum ve derleme, eline sağlık. :bravo:

Tam bir başyapıt olmuş, seneler sonra bile keyifle izleneceğine eminim. %p

Serdar'ın stıcklerine Mehmet'in ellerine sağlık

Hem açılış sunumu güzel hem 'de video güzel ellerinize emeklerinize sağlık :thumbup:

Elinize sağlık Mehmet bey...

İnanılmaz bir pilotaj mükemmel kontrol Türkiye'de Serdar SALTA gibi pilotlarında olduğunu bilmek gurur verici, Mehmet abide videoyu çok iyi yapmış TEŞEKKÜRLER.

Videoyu keyifle izledim. Her ne kadar adı "Hover Show" olsa da, en az hover kadar diğer hareketlerden de heyecan duydum. Bana dört beş sene önce Haliçte izlediğim Redbull Air Race'i çağrıştırdı. Eline sağlık Serdar, eline sağlık Mehmet. :bravo:

Mükemmel Pilotaj, Harika Model, Muhteşem Video diyerek özetlemek istiyorum :) Elleriniz dert görmesin...

Bu arada yoğunluktan bu konuya cevap vermeyi unutmuşum :embarras:

Gerçekten şu ana kadar "Uçak Akrobasi Gösterisi" olarak gerek izlemekten, gerek çekmekten, gerekse montajlamaktan en büyük keyif aldığım bir show oldu.

Mesut üstad, Serdar abinin gelmesine vesile olduğun için tekrar teşekkürler :thumbup:

Valla ne yalan söyleyeyim , uçak videolarının en keyif alarak izlediğim örneklerinden birisi olmuş , ellerine sağlık hazırlayanın da , uçuranın da....
Şaka maka böyle görüntüleri gördükçe aklım uçağa kayıyor ne yalan söyleyeyim.Serdar Bey'in pilotaja diyecek yok , knife mıdır , kılıç mıdır , o ne biçim harekettir yahu , hele uzaktan gelip yere hızla yaklaşıp attığı tono da az daha galpten gidecektim haa... ;D
Hovere söylenecek kelime bulamadım.Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum , sayenizde böyle işleri memleketimizde görüyoruz ya , gurur duydum :bravo: :bravo: