1/48 ölçekli Hurricane Ödüllü Mini Yarışma

Lan! Ne güzel de unutturmuştuk bu konuyu....

:lol::lol::lol:
Yaşasın kötülük! :yuppi::yuppi::yuppi:

Senin lövye sapın için Sümer abi ne planlıyor bilmiyorum ama ben bişeyler düşünüyorum... ama bu ilk partiye yetişmez muhtemelen ;)
Artık seninkini de Sümer Abi'nin hediyesiyle birlikte getiririm :)

Hocam sana hangisi kolaysa o olsun , bizim tayyare de olabilir. Zor olursa 2 numara çöl kamuflaj olabilir. Aslında hepsi de güzel.Senin emeğinle güzel bir hatıra olarak kalacaktır.:):saygilar:

Teşekkürler Hakan Bey, zorluk açısından bu modeller arasında önemli bir fark yok, hepsi de nispeten kolay sayılabilecek boyamalar. Benim istediğim elinizde hoşunuza giden bir hatıra kalması... yazdıklarınızdan öncelikli olarak Türk Hava Kuvvetlerini tercih edeceğinizi çıkartıyorum, doğru mudur?

Bu arada, Panther kiti için de bir yarışma olursa güzel olur diyorum :coolxf:

Bu da aklımda sürekli, enteresan birşey çıkarsa hemen patlatacağım yarışmayı :)

O zaman Türk Hava Kuvvetleri olsun :thumbup:

:thumbup::thumbup::RCKolik:

Forumun ve RCKolik ailesinin yeni uyelerinden biri olarak bu konuyu ilk defa goruyorum. Zira bugunki ilk mesajdan bir onceki mesaj Kasim 2017 den, benim katilmamdan cok once. Konunun 5 sayfasindaki hemen hemen butun mesajlari ilgi ile okudum. Tekrar okuyasim var :)

Forum icinde odullu bir yarisma! Ne guzel fikir.

Ve bence, bu yarismada kazanamayan yok. Yarismaya katilmamis Ben dahil...

Her gecen gun, telefonu elime alip bir iki sene oncedeki Hakan'i arayip " . Bir dost." diyesim var :)

:)
güzel sözleriniz için teşekkürler Hakan Bey. Yarışmanın amacı zaten hep birlikte hoşça vakit geçirmekti. Yarışmanın gerçek kazananı ise benim aslında :) akıl akıldan üstündür, bir sürü güzel fikir geldi bu sayede, ve helikoptercilere uçak araştırması yaptırabildim :evil:

Hakan, yeni katılan üyeler bu konuyu da okuyamamış olabilir:

Levent Bey, hediyenizi görmüştüm ama uzaklarda olduğum için ses çıkarmamıştım :) yazın Türkiyeye geldiğimde ben de talep edebilirim. Cox motorların özel bir yeri vardır bende... Sizin bu hediye çıkartmalarınız da hoş bir hatıra olacaktır...

güzel sözleriniz için teşekkürler Hakan Bey. Yarışmanın amacı zaten hep birlikte hoşça vakit geçirmekti. Yarışmanın gerçek kazananı ise benim aslında :) akıl akıldan üstündür, bir sürü güzel fikir geldi bu sayede, ve helikoptercilere uçak araştırması yaptırabildim :evil:
Evet ya nasıl oyuna gelmiştik :lollol::lol::evil: