13.03.2016 // Eskişehir Buluşması - (Foto + Video)

Videoları izledim, ellerinize sağlık maşallah Arda tüm modelleri bir yoklamış ;D
ama Logo'yu göremedim, bu hafta uçmadı mı kızımız :D

Şimdilik sadece ben video paylaştım İbrahim, kendim uçarken video çekemiyorum :laugh:

Emre abi veya Burak'ta vardır bir iki video belki ;)

Arkadaşlar herkese teşekkürler. Dün gece yorgun olduğum için detaylı bir açıklama yazamadım. :)

Governoru spiritten kullanmak isteyip, vazgeçince esc ayarları bozuldu haliyle. Programlama kartımda sıkıntı olduğu için sağolsun Emre abi ve Rasim ile tekrar yeniden yaptık. Tekrar ellerinize sağlık. :thumbup:

Kuyrukta artan kafa turu ile beraber oluşan titremeyi en son gördüğüm kadarıyla baya çözdük. :halay:

Ayrıca Rasim videolar için çok teşekkürler, Ellerine sağlık.Normal uçuşlarda aynı zamanda kuyruk ve kafa turu testini bir arada yaptık ama özelikle bazı kısımları benim düşündüğümden iyi olmuş.. :laugh: Burak bu uçuşlar dışındaki elindeki videoları ekler.

Hepinize teşekkürler arkadaşlar. :thumbup:

Bendeki videolarda şuanda işleniyor, bitince ekleyeceğim. :)

Buluşma , görseller şahane arkadaşlar. Elinize sağlık. :RCKolik:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Şimdi sıradan videoları da izlemeye başlıyorum :)

E ne yapalım uçuşlarımuz seninkilerin yanında sıradan oluyor :laugh: :laugh: ;D

;D ;D ;D

Hadi bizimkileri anladık :) Arda'nın uçuşlar da mı sıradan ???

Çok güzel buluşma olmuş, keşke gelebilseydik valla içim gitti :bravo:

Uçuşlar da harika, emeği geçen herkesin eline sağlık %p

Rasim Öztürk' Alıntı:
;D ;D ;D

Uçuşlar sıradan ama muhabbet şahane . :halay:

Videoları ikinci mesaja ekledim arkadaşlar. İyi seyirler. :thumbup:

Teşekkürler Burak :thumbup:

Uçuşlarımı alıcı gözle izledim, güzel gibi... Bu aralar yükseklerde, çok yükseklerde riskten uzak; invert hover, normalden gidip invertten gelme, aralarda tictoc, ileri gidip half piro ile durma gibi tatlı tatlı takılıyorum. Invert hover biraz daha inerse fotoğraf seviyesine düşecek inşallah ;D

Half piro çıkışlarına yarım tur yerine bir buçuk tur kuyruk çevirme ekliyorum zaman zaman, ama kendimi kaptırıp iki buçuk deneyince "üç buçuk atıp" rescue çekmiştim :laugh: İkinci uçuşumun 3:15 gibi bir noktasında var... Logları inceledim, dün irili ufaklı -ciddi- 5 tane rescue var, deneme için yerde çektiklerim hariç.

İlk uçuş bişeye benzememiş... Havada uçakla denk geldik. Bir ara da önümüzden köpük jet geçti... Dalacam modellerine bu gidişle, iyice sinir bozmaya başladılar. Onlar gidince daha güzel uçmuşum...

Tebrikler Eskişehir ve Ankara ekibi uçuşların hepsi birbirinden güzel. Arda hakikaten bu işe hakim.Mevlüt beyi de kutlarım hayırlı olsun iyi bir uçuş olmuş.İnşallah bir gün bende aramıza katılırım.

ahmet atıcı' Alıntı:
Tebrikler Eskişehir ve Ankara ekibi uçuşların hepsi birbirinden güzel. Arda hakikaten bu işe hakim.Mevlüt beyi de kutlarım hayırlı olsun iyi bir uçuş olmuş.İnşallah bir gün bende aramıza katılırım.

Teşekkürler Ahmet Bey her zaman bekleriz. Genelde her pazar hava muhalefeti olmaz ise sahada oluyoruz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cahit Kaş' Alıntı:
E ne yapalım uçuşlarımuz seninkilerin yanında sıradan oluyor :laugh: :laugh: ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
;D ;D ;D

Arda Erkan' Alıntı:
Uçuşlar sıradan ama muhabbet şahane . :halay:

Arkadaşlar Doğukan sıradan videoları derken, ''sırayla videoları izliycem''anlamında söylemiş %p

Yoksa hiç kimsenin uçuşu sıradan değil.
Herkesin kendince güzel uçuşları var ve seyrederken ben gerçekten zevk alıyorum :thumbup: :saygilar: :RCKolik:

O zaman "sırayla" deseymiş hocam :laugh:

Ben "bayağı, adi, gösterişsiz, tekdüze" anlamı çıkardım ;D