13.03.2016 // Eskişehir Buluşması - (Foto + Video)

Rasim Öztürk' Alıntı:
O zaman "sırayla" deseymiş hocam :laugh:

Ben "bayağı, adi, gösterişsiz, tekdüze" anlamı çıkardım ;D

Ben her zaman derim yazı dili ile konuşma dili birbirini tutmuyor diye ;D
Kimin takıldığı kimin gerçek söylediği belli olmuyor :laugh: :laugh:

Kim sırayla kim sıradan izler saygı duyuyorum ama şimdi uçuşları izledim süperdi :thumbup:
1.uçuş biraz karnavala dönmüş uçaklar,jetler felan...
2.uçuşta ilk tictoctan sonra modeli havaya atıp 2tur kuyruk çevirme hareketi çok estetik geldi bana. Sonrasında üst üste half pirolara hemen girip çıkmalar güzel olmuş,gerçi 1.uçuşta da vardı ama 2.deki daha iyi geldi %p
Tictoclar zaten oturmuş oturacak. Ayni çizgide bayaa kalabiliyosun artık :thumbup:
Hele de videonun çekimiyle çok hoşuma gitti bu haftaki uçuşlar. :bravo:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Arkadaşlar Doğukan sıradan videoları derken, ''sırayla videoları izliycem''anlamında söylemiş %p

Yoksa hiç kimsenin uçuşu sıradan değil.
Herkesin kendince güzel uçuşları var ve seyrederken ben gerçekten zevk alıyorum :thumbup: :saygilar: :RCKolik:

İbrahim ben doğru anladım fakat şaka yaptığımızı düşünerek yazdım. :laugh: Doğukan gibi saygılı bir kardeşimiz zaten mümkün değil o anlamda bir kelime kullanmaz.

Arkadaşlar Doğukan sıradan videoları derken, ''sırayla videoları izliycem''anlamında söylemiş %p

Yoksa hiç kimsenin uçuşu sıradan değil.
Herkesin kendince güzel uçuşları var ve seyrederken ben gerçekten zevk alıyorum :thumbup: :saygilar: :RCKolik:

Ya abiler , arkadaşlar bir yanlış anlaşılma olmuş ''sıradan'' derken İbrahim abinin dediği gibi sırayla , en baştan itibaren anlamında yazdım. Nasıl oraya çektiniz valla şimdi tekrar okuyunca anladım mevzuyu :lollol: :D Aman yanlış anlaşılmasın sakın :D

Şaka bir yana öyle anlaşılmasına sebep olduğu için bile mahcup oldum şuan :embarras:

Şakayı da hemen kesiyorlar hee :) Ne güzel bulmuşuz fırsatını ;D

Öncelikle uçuşlar ve buluşma şahane olmuş. herkezin eline sağlık.

Arda kuyrukdaki sıkıntı tam olarak hangi ayar değişikliği ile çözdünüz.

Sen böyle dediklerine bakma Doğukan.
Bildiğin kestiler seni :lol: :lollol:

Kardeşim hepimiz biliyorduk o mana da söylediğini de kahretmesin yine hocalığım tuttu heralde dayanamayıp açıklayıcı yazdım yine :lollol: :laugh:

Sen böyle dediklerine bakma Doğukan.
Bildiğin kestiler seni :lol: :lollol:

Kardeşim hepimiz biliyorduk o mana da söylediğini de kahretmesin yine hocalığım tuttu heralde dayanamayıp açıklayıcı yazdım yine :lollol: :laugh:

İbrahim, Doğukan bizim yazdıklarımızdan şaka olduğunu anlayabilirdi ama senin açıklaman hepimizi bitirdi :lol: :lol: :lol: :lol:

Valla ne yalan söylim İbrahim abi öyle demese şaka yapıyorsunuz derdim ama İbrahim abinin açıklamasından sonra zannettim ki ciddi ciddi öyle zannettiler , soğuk bir ter bastı bilgisayar başında :lol: :lol:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Öncelikle uçuşlar ve buluşma şahane olmuş. herkezin eline sağlık.

Arda kuyrukdaki sıkıntı tam olarak hangi ayar değişikliği ile çözdünüz.

Servo hornu bir tık merkeze aldık.Limit ayarlarını tekrar yaptık.

I VE D gaini biraz arttırdık.Emre abi zaten modele bakıyor sonra bir reçete çıkarıyor. :D

En son birazda kuyruk gaini düşürdüm.Gözle görülür bir değişim oldu. :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
Valla ne yalan söylim İbrahim abi öyle demese şaka yapıyorsunuz derdim ama İbrahim abinin açıklamasından sonra zannettim ki ciddi ciddi öyle zannettiler , soğuk bir ter bastı bilgisayar başında :lol: :lol:

Asıl şakayı İbrahim yaptı sana :laugh:

Ne muhabbetler dönmüş. Tabiki de Doğukanın yazısından alıntı yaparken aslında ne demek istediğini çok iyi biliyordum.
Ama iyi denk geldi. ;D

Arda Erkan' Alıntı:
İbrahim, Doğukan bizim yazdıklarımızdan şaka olduğunu anlayabilirdi ama senin açıklaman hepimizi bitirdi :lol: :lol: :lol: :lol:

Ya hep ya hiç :lollol: :lol:

Asıl elebaşı Cahit abi , soğuk ter dökmeme sebep olan İbrahim abi. Sizde destekçileri çıktınız ;D ;D Valla önce baya üzüldüm sonra iyi güldüm ;D ;D