13.03.2016 // Eskişehir Buluşması - (Foto + Video)

Sıradan muhabetlerle alakalı Allah muhabbetimizi arttırsın demekten başka diyecek birşey yok. ;D :lollol:
----------------------------------------
Burak videolar için eline sağlık keyifle izledim, iyiki varsın. :bravo: Arda sana hala bir heli aldıramadı ya valla hayret ediyorum. :laugh: Sen uçmaya başla bende senin videoalarını çekeceğim inşallah. ;) Arda'nın uçuşlara bakıpta moral bozuyorsan hiç takılma, o tamamen ayrı bir boyutta pilotaj konusunda referans almıyoruz biz onu. :lollol: :lol:

Tüm Eskişehir ekibi olarak pilotajlarda gerçekten çok ciddi bir level atlandı bence. :yuppi: Rasim'e bakıyorum halflar tic-toc'lar falan gırla gidiyor, Emre'ye bakıyorum vuruyor kırbacı modele, Mevlüt abi desem ayrı bir güzel uçuyor. :coolxf: Aman nazar değmesin ama bu sezon Eskişehir yürür, hatta koşar gibi geliyor bana. :thumbup:

Önce Mikado dalgası, sonra Synergy, en sonda 18SZ ile ekip şaha kalktı sanki. :eek: İşin şakası, maharet elbette arkadaşlarımızda diğerleri bir tutam motivasyon. :laugh:

Arda kardeşime zaten söylenebilecek bir söz yok, kocaman bir maşallah. :coolxf:

Çok teşekkür ederim Türker abi, sizlerde iyiki varsınız. :halay:

Arda inatla bana model aldırma çalışmalarına devam ediyor, konu bile açmış. :laugh: Yakın zamanda zor olsada belki ileride bende sizlere katılabilirim. :)

Burak sen zaten bizdensin de, bir de modelin olsa süper olur :D

Ee bu kadar ısrara Burak arkadaşımız dayanamaz. Güzel bir modelle başlar, profesyonel foto ve videolar çektiği gibi bence çok da güzel heli pilotu olur.

Sent from my iPhone using Tapatalk

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
1.uçuş biraz karnavala dönmüş uçaklar,jetler felan...
2.uçuşta ilk tictoctan sonra modeli havaya atıp 2tur kuyruk çevirme hareketi çok estetik geldi bana. Sonrasında üst üste half pirolara hemen girip çıkmalar güzel olmuş,gerçi 1.uçuşta da vardı ama 2.deki daha iyi geldi..

Teşekkürler İbrahim :) Ben pek karnaval insanı değilim sanırım, onların da etkisiyle hiç konsantre olamıyor insan uçuşuna...
İkinci uçuşta da aslında bir buçuk turdan sonra modelin düz pozisyona yerleşmesi gerekiyordu fakat o an kilitlendim sanırım, fazladan bi tane daha döndürmek isterken irtifa kaybetti ben de rescue çektim :D Çıkışta biraz daha havaya fırlatmak gerekiyor modeli, önce negatif pompalayarak, sonrasında ona koordine elevatörle... Bakalım riskten uzak denemelere devam edeceğim. Tictoclar geçen haftaların gerisinde kaldı, el alışkanlığı daha tam oturmadı, hafta haftaya uymuyor şu aşamada...

Türker Akgün' Alıntı:
Tüm Eskişehir ekibi olarak pilotajlarda gerçekten çok ciddi bir level atlandı bence. Rasim'e bakıyorum halflar tic-toc'lar falan gırla gidiyor, Emre'ye bakıyorum vuruyor kırbacı modele, Mevlüt abi desem ayrı bir güzel uçuyor. :coolxf: Aman nazar değmesin ama bu sezon Eskişehir yürür, hatta koşar gibi geliyor bana.
Önce Mikado dalgası, sonra Synergy, en sonda 18SZ ile ekip şaha kalktı sanki. İşin şakası, maharet elbette arkadaşlarımızda diğerleri bir tutam motivasyon.

Teşekkürler Türker abi :) Sezona güzel bir giriş oldu, güney illeri veya deniz kenarları gibi olmasa da Eskişehir'in havası da çok üzmedi genel olarak... Daha kötü zamanlarını gördük sonuçta şubatta, martta... Bakalım üzerine koyarak devam ederiz inşallah. Biraz daha korkuları gidermek lazım, heyecan seviyesini biraz daha aşağıya çekmek lazım. Simülatörde bir iki bişeyler daha oluyor, gerçekte de tez zamanda olması temennisiyle :D

Son uçuş , kırbaç uçuşu :laugh: Youtube'dan 1080 50p izleyiniz der Burak :laugh:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Arda Erkan' Alıntı:
Son uçuş , kırbaç uçuşu :laugh: Youtube'dan 1080 50p izleyiniz der Burak :laugh:
Madem öyle der, biz de öyle yaparız o zaman :laugh: ;D :halay:

Arda Erkan' Alıntı:

Harbi kırbaç olmuş ama ha :eek:

Ellerinize sağlık :thumbup:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Harbi kırbaç olmuş ama ha :eek:

Ellerinize sağlık :thumbup:

Sağolasın İbrahim Başkan :)