14-15 EYLÜL SOLAKLAR BULUŞMASI

• Konbuyu başlatan l3ycerkez
  • Başlangıç tarihi
  • 2,132

• Cumartesi günü Gelirim

Oy: 0 0.0%
  • Pazar günü Gelirim

Oy: 3 75.0%
  • Her iki günde de Gelirim

Oy: 1 25.0%
  • Mangalda et, Semaverde çay varsa bende gelirim.

• Adanadan Şalgamları toplar gelirim.

• Kullanılan toplam oy
    4
L

l3ycerkez

Guest
Yılın son güzel güneşli günlerinde şöyle mangallı ,semaverli sohbet havasında güzel bir buluşma yapalım, hatta mümkünse Ailece :saygilar:

Haftasonu yine misafirim var bu nedenle esim musait olmayacak. Ama ben her zaman oldugu gibi Pazar 12:00- 16:00 arasi sahada olmaya çalışacağım :D yani insallah :laugh:

Cumartesi nobet istirahatinde olucam uyanabilirsem gelmeye calisacagim. Pazar gunu %90 gelecegim. Ayarlayabilirsem modelcilige yeni merak salan bir arkadasimi da yanimda getirmeyi dusunuyorum. Insallah onu da model dunyasina kavusturabiliriz. %p :saygilar:

Bir aksilik olmazsa bende Pazar günü gelmek istiyorum. :laugh:

Cumaetesi gelen yok mu arkadaslar yagmur yagmaz ise ben 14:00 de Solaklarda olmayi planliyorum

Aydın Azman' Alıntı:
Cumaetesi gelen yok mu arkadaslar yagmur yagmaz ise ben 14:00 de Solaklarda olmayi planliyorum

sen fırsatı kaçırdın aydınım. bugün yağacak korkusuna dünki kaçak uçuşta çoluk çombalak hevesimizi aldık biz. :thumbup:
illa gidersen bir çayını içmeye uğrarım ama. %p

dün, pil bittiğinde öten şu alet düşmüş uçaktan. görürsen haber ver.

Olu bakarim termos cayi icmek isteyen gelsin

Beyler yarın için bir mangal organizasyonu yapsak nasıl olur.Bir kişi gelirken tüm nevaleyi alsada bizler ona ücretini ödesek .Diğer türlü kişilere paylaştırmak lazım...O da zor olur...

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Beyler yarın için bir mangal organizasyonu yapsak nasıl olur.Bir kişi gelirken tüm nevaleyi alsada bizler ona ücretini ödesek .Diğer türlü kişilere paylaştırmak lazım...O da zor olur...
Super olur %p Ama gerek vakit sikintim gerekse 2 haftadir sahalarda olmamanin verdigi heyecan ile ben ancak ucret katilimcisi olabilirim abi :laugh:

Ben de her sekilde uyarim.

Saha organizasyonu yapılmıştır, sahada görüşmek üzere :saygilar:

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Saha organizasyonu yapılmıştır, sahada görüşmek üzere :saygilar:
Guzel organizasyon icin sana ve Aydin Beye tesekkurler. Fotolar aksama, videolar ise yarina ;)