16.02.2014 Afyon Buluşması

Kadir Kurt

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Her haftasonu araba buluşması düzenleniyordu. Ben hiç gitmemiştim. Pazar günü fuar alanında buluşma düzenledik. Araba-uçak-heli vardı. Uçakları Fuar alanında uçurmadık herkes benim uçurduğum yere geldi orda uçurduk. Helikopter 2 taneydi blade 450 ve mcpx. Mustafa abi 450 yi uçurmaktan çekindiği için kalkış yaptı ve geri indi :lollol: Ama mcpx i uçurdu %p Genelde araba ile uğraşıyorlar. Ben de ilk defa araba kullandım. :halay: Gerçekten hızlı aletler :laugh: Arabanın tadıda başka :yuppi:

İlk defa 450 sınıfı helikopter gördüm sesi süper :lol:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sağdaki Hpı vorza yı kullandım çok güzel araba

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kamerayı yine ev de unuttuğumuz için videolar çok iyi değil :rolleyes:

Öncelikle eline sağlık Kadir, paylaşımlar için teşekkür ederiz :halay: Sayende artık Afyon bölümümüz de var artık :yuppi:

Bu arada hani Afyon'da helici yoktu :laugh: Bak ilk buluşmaya gittin ve hemen 2 tane heli buldun ;) Hissettiğim kadarı ile sen de çok zevk almışsın bu buluşmadan :) Inşallah grubunuz gün geçtikçe artarak çoğalır :) Devamını bekliyoruz, unutma :D

Kadir eline sağlık. :D

Afyon'da süper bir buluşma gerçekleştirmişsiniz. :halay:

Afyon'a :bravo:

Afyon buluşmaları için bana yer açın 2015 de doğu görevim bitsin geliyorum :)

Biz de boşuna sevinmişiz

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Öncelikle eline sağlık Kadir, paylaşımlar için teşekkür ederiz :halay: Sayende artık Afyon bölümümüz de var artık :yuppi:

Bu arada hani Afyon'da helici yoktu :laugh: Bak ilk buluşmaya gittin ve hemen 2 tane heli buldun ;) Hissettiğim kadarı ile sen de çok zevk almışsın bu buluşmadan :) Inşallah grubunuz gün geçtikçe artarak çoğalır :) Devamını bekliyoruz, unutma :D
Mustafa abimiz var 1 uçak 2 helikopter 3 arabası var :D Helikopterle uğraşmıyormuş genelde ben istediğim getirdi :) Daha kalabalık grup aslında ama çok gelen olmadı bu sefer devamı var grubun :laugh: Buluşmalara gidersem buraya atarım fotoğrafları. Pist yapılcak diyorlar ama ne zaman yapılır bilmiyoruz.

Türker Akgün' Alıntı:
Kadir eline sağlık. :D

Afyon'da süper bir buluşma gerçekleştirmişsiniz. :halay:

Afyon'a :bravo:
Teşekkürler Türker abi :)

Hasip Tosun' Alıntı:
Afyon buluşmaları için bana yer açın 2015 de doğu görevim bitsin geliyorum :)
Yer çok sizi de bekleriz :laugh:

Cahit Kaş' Alıntı:
Biz de boşuna sevinmişiz
Cahit abi anlamadım :rolleyes: