16.10.2016 Burdur park buluşması

Hakan Ülgenalp

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Parmakların pasını biraz daha attık....Nose in çalışmalar sizce de faydalı olmuş mu ... :laugh: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Parmakların pasını biraz daha attık....Nose in çalışmalar sizce de faydalı olmuş mu ... :laugh: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Hakan bey zevkle izledim, satışa koyduğum copterx black angel satmaktan vazgecebilim. Çok iyi bir pilotajlığım yoktur ama izlenimim 450 boyutu bir heli için tam hakimiyet var çok güzel. Eline sağlık.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hakan abicim bravo çok büyük keyifle seyrettim alan turları mükemmel duruşların mükemmel bayıldım adeta :bravo:

Hakan abi scale modele biraz ara vermiş :) Özlemiştik bunu da ama... Son derece kontrollü bir uçuş olmuş her pozisyonda.

Ben nedense tedirgin olduğum pozisyonlarda çok kalmak istemiyorum psikolojik olarak, ama üstüne gidip çalışmam lazım. Sen iyi gidiyorsun maşallah :bravo:

ishak parmak' Alıntı:
Hakan bey zevkle izledim, satışa koyduğum copterx black angel satmaktan vazgecebilim. Çok iyi bir pilotajlığım yoktur ama izlenimim 450 boyutu bir heli için tam hakimiyet var çok güzel. Eline sağlık.

C6602 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim İshak Bey , hakimiyet iyi sayılmaz o kadar , sadece dün gece biraz sim kasmıştım :D ....450 model bence her modelcinin elinin altına bir tane bulunması gereken model...Küçük keyif vermezse , büyük parça beklerse , 450 hep uçar , kırılsa bile ertesi güne toplanır yine uçar.... :saygilar:

Murat Samastı' Alıntı:
Hakan abicim bravo çok büyük keyifle seyrettim alan turları mükemmel duruşların mükemmel bayıldım adeta :bravo:

Sağolasın Murat kardeşim :saygilar: , sizler kadar organize ve güzel buluşmalarım olmuyor malesef , ben de kendimce uçuyorum işte....Ha ! , gerçekten keyif alarak uçuyorum , belki ondan olabilir ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hakan abi scale modele biraz ara vermiş :) Özlemiştik bunu da ama... Son derece kontrollü bir uçuş olmuş her pozisyonda.

Ben nedense tedirgin olduğum pozisyonlarda çok kalmak istemiyorum psikolojik olarak, ama üstüne gidip çalışmam lazım. Sen iyi gidiyorsun maşallah :bravo:

Scale model uğraştırırken epey yordu Rasim :D , ayardı , tutuyordu , oluyordu , olmuyordu derken uçmayı bile unutmuştum bir ara....Şimdi o biraz dinlenmeye çekildi , ben de şu garibanı biraz hareket etsin diye raftan indirdim...Hem antrenman için daha sağlıklı bir model , kırılırsa diye korkum olmuyor ...Benim de sol yönde biraz sıkıntı vardı , akşam özellikle sola dönüşlerimi ve noise in duruşlarımı çalıştım simde...Şaka maka , bir saatlik çalışma bile gerçekten fark ettiriyormuş , inan ben de şaşırdım... :D
Teşekkür ederim sevgili kardeşim... :saygilar:

Abi hem de bomba gibi olmuş :thumbup:

Heli rayda gider gibi gidiyor resmen. Ellerine sağlık. :bravo:

Emre Kaman' Alıntı:
Abi hem de bomba gibi olmuş :thumbup:

Heli rayda gider gibi gidiyor resmen. Ellerine sağlık. :bravo:

Emrem , çok teşekkür ederim kardeşim :saygilar: , bunu bir helikopter uzmanından duymak , daha bir mutluluk veriyor... :hoppa: :saygilar:
Heliyi farkettiyseniz normal modda uçurdum , daha idle bile açmamıştım , baktım gayet uysal , havada güzel , normal normal uçtum işte...Uçmayı unuttuktan sonra hatırlamak da başka güzel oluyormuş :laugh: :RCKolik:

Abi maşallahın var :bravo: :bravo: :bravo:
Faydalı olmak da söz mü, hem anlatmış hem uçmuşsun helal :thumbup: :bravo:
Gelişim baya iyi gidiyor abi, devamını isteriz :saygilar:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Abi maşallahın var :bravo: :bravo: :bravo:
Faydalı olmak da söz mü, hem anlatmış hem uçmuşsun helal :thumbup: :bravo:
Gelişim baya iyi gidiyor abi, devamını isteriz :saygilar:

Eyvallah ibrahim kardeşim , çok sağolasın... :saygilar: ...Hakikaten ben uçarken biraz çenem düşüyor , konuşmaya verdiğim dikkati uçmaya versem olacak bu iş aslında ama... :lollol:
Devamı , Allah ömür verdikçe ve nasipse , inşallah olacak kardeşim... :saygilar:

Hakan'im sticklerine saglik, cok net, Full kotrollu sahane bir ucus olmus :thumbup: :bravo: Modelin de pilotun da masallahi var :hoppa:

Bu arada cekim yapacak bir hanim bulmussun, yerinde olsam fazla kizdirma riskine girmezdim :laugh: :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hakan'im sticklerine saglik, cok net, Full kotrollu sahane bir ucus olmus :thumbup: :bravo: Modelin de pilotun da masallahi var :hoppa:

Bu arada cekim yapacak bir hanim bulmussun, yerinde olsam fazla kizdirma riskine girmezdim :laugh: :D

Mehmed'im beğenmene sevindim kardeşim :hoppa: , modeli pilotu boşver ,sen en can alıcı noktayı keşfettin ;D Şükür çekimi yaptırıyoruz da , sıkıyorsa patronun önünde bir düş bak o zaman ne oluyo :lollol:

Hakan abi maşallah diyeyim, uçuş çok güzel. :bravo:

Böyle fotoğraflık, videoluk uçuşlar için ne gerekiyorsa yapmak lazım. :thumbup:

Nede olsa ufukta bir 600 ESP var hemde giyinik. :hoppa:

Doya doya izleyeceğiz inşallah böyle her açıdan, tam kontrol. :halay: :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Hakan abi maşallah diyeyim, uçuş çok güzel. :bravo:

Böyle fotoğraflık, videoluk uçuşlar için ne gerekiyorsa yapmak lazım. :thumbup:

Nede olsa ufukta bir 600 ESP var hemde giyinik. :hoppa:

Doya doya izleyeceğiz inşallah böyle her açıdan, tam kontrol. :halay: :RCKolik:

Teşekkür ederim Türker'im :saygilar: Tam kontrol biraz gururumu okşasa da ,daha olmadığım gün gibi ortada kardeşim :D
Sim kasacağım,haftada en az bir saat.Gerçekten faydası tartışılmaz .Ustam ,senin yüzde onun kadar uçayım yeter :saygilar:

Hakan abi bence 10 numara uçuş olmuş. Kontroller hep sende side in noise in hep eminsin. Eline sağlık :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Hakan abi bence 10 numara uçuş olmuş. Kontroller hep sende side in noise in hep eminsin. Eline sağlık :bravo:

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şafak kardeşim ,çok teşekkür ederim :saygilar: ,
Senin yaşında olsam , Tareq kadar güzel uçabilir miyim diye kendime gaz verirdim....Bizim yaşımıza göre bu uçuş yeterli , ama senin önünde gerçekten performans uçuşları yakalayabileceğin yılların ve takıldığın her noktada , canlı canlı hemen başvurabileceğin çok mükemmel hobidaşların var...Kıymetini bil kardeşim.... :saygilar: