19.02.2017 orhanlı kaçak uçuş

Ediz hoşgeldin seni tekrar uçuşta görmek güzel :bravo:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Abi hoş geldin, geçen gün konuşmuştuk Raptor 700 hayırlı olsun tekrardan :thumbup:
Evet dogukan :) tskr ederim irtibati koparmadik zaten modelci arkadaslar ile hobiye bi sure ara versekte

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ahmet atıcı' Alıntı:
Ediz ellerinize sağlık güzel bir buluşma uçuşlar da, görseller de çok güzel.Yeni modelinde hayırlı uğurlu olsun.Kırımsız keyifli uçuşlar. :saygilar: :bravo:
Tesekkur ederim .

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Ediz hoşgeldin :thumbup: özlettin kendini...
Model de maşallah yakıyo kırımsız kazasız belasız uçurman dileğiyle :saygilar:
Tesekkur ederim , valla bende ozledim ozellikle bu dosthane ortami arkadaslari . Iyi dileklerin icin tesekkur ederim .

Vay vay kimler heli uçuruyor. zaten anlamıştım aradığında bir hareketlenme olduğunu. çok sevindim. buluşma çok güzel olmuş. gerçi sizin gece buluşmaları da efsane idi.

tekrar hayırlı olsun. Yeni makineler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
Vay vay kimler heli uçuruyor. zaten anlamıştım aradığında bir hareketlenme olduğunu. çok sevindim. buluşma çok güzel olmuş. gerçi sizin gece buluşmaları da efsane idi.

tekrar hayırlı olsun. Yeni makineler.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
havalar isinsin iyice ben gene gece ucuslarina baslarim sahilde , erkan abiyle beraber bu tarafta olan varsada gelen olursada bekleriz [emoji106] gecen sene yapmistik 10 kisilik bi gece ucusu , jenaratorler falan cok keyifliydi .

Tesekkurler erhan her sey icin ne zaman arasam yardimci oldun , ufaktan fokurtular oluyordu iste unuttugum yerlerde ariyordum :)

Bundan sonra firsat buldukca ucmaya giderim , gittikcede paylasirim .

Bu arada , forumda erkan abinin 600 efl diye ucus videosu basliginda video paylastim , yotube 500 diye yazmisim bakmadan yukledigim icin , ama dogrusu forumada belirttigim baslik sekilde 600 EFL dir .

KAMU SPOTU [emoji23]

Vay Ediz kardeşim hoşgeldin. :thumbup: Çok zaman oldu özlettin kendini, artık arayı kapatırsın diye düşünüyorum. :halay:

Tekrar hoşgeldin diyelim. :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay Ediz kardeşim hoşgeldin. :thumbup: Çok zaman oldu özlettin kendini, artık arayı kapatırsın diye düşünüyorum. :halay:

Tekrar hoşgeldin diyelim. :RCKolik:

Tesekkur ederim turker abi , kapaticaz arayi insallah :)

Yeşil goblini seviyoduk nazar değdi, neyse geç olsada dönmen güzel %p :bravo:

DenizSERT' Alıntı:
Yeşil goblini seviyoduk nazar değdi, neyse geç olsada dönmen güzel %p :bravo:

yeşil goblin rafta duruyor , uygun bi vakit te kaldıracagım onuda ayaga :evil: