2. El Kumanda Alımı Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Ynt: 2. El Kumanda Alımı Sırasında Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence yeni başlayanlar için Turnigy 9x hiç de kötü bir seçim değil. Bu hobinin kendilerine göre olup olmadığını anladıktan sonra onu sim kımandası yapıp daha üst düzey bir kumandaya geçebilir ya da onu gittiği kadar kullanabilirler.
Abi ucak icin belki de mevcut standard disi menu secenegi ile Heli ayarlamak Ozellikle ilk baslarda tam bir eziyet :laugh:

Heli mi? O da ne? Yeni başlayan biri neden heli uçursun ki? Uçağı beceremezse heliye geçer. :lol:

Sümer Yamaner' Alıntı:
Bence yeni başlayanlar için Turnigy 9x hiç de kötü bir seçim değil. Bu hobinin kendilerine göre olup olmadığını anladıktan sonra onu sim kımandası yapıp daha üst düzey bir kumandaya geçebilir ya da onu gittiği kadar kullanabilirler.
Kumanda arayan kişinin bütçesi yüksek olunca ve 9x i turnıgy 9x olarak algılayınca şaşırdım. :) Forumda ayar zorluğundan sevmezler 9x i. Uçakta zaten çok ayar yapmak gerekmiyor heliciler düşünsün :laugh: Turnıgy 9x bence de güzel kumanda zaten bende seçimimi 9x ten yapmıştım. Kumanda benim ihtiyaçlarımı ne zaman karşılamazsa satarım daha iyi kumanda alırım bende :saygilar: (Gönder diyorum sizden önce ileti gönderildi tekrar gönder dedim tekrar ileti geldi :lollol: )

Sümer Yamaner' Alıntı:
Araya helici girdi de... :)
Pardon konu ucakmis ben fark etmedin, aradan hemen cekileyim :lollol: :lol:

Ahmet bey elimde yeni dx9 aldığımdan dolayı Boşa çıkan jr xg8 kumanda var ve sıfır ayarında. Ancak alıcısı yok. Isterseniz uygun fiyata verebilirim. Hem sizin işiniz görülür bende ekstra modellerime yedek parça yaparım. Düşünürseniz haberleşelim.

Arkadaşlar sanırım konu hortlayacak ama t9x Kumanda almayı düşünüyorum ikinci el varsa forum içi uygun fiyata alabilirim başlangıç için en uygunu bu galiba zaten :)

Emre SAYDAN' Alıntı:
Arkadaşlar sanırım konu hortlayacak ama t9x Kumanda almayı düşünüyorum ikinci el varsa forum içi uygun fiyata alabilirim başlangıç için en uygunu bu galiba zaten :)
Emre aşağıdaki bölüme ARANIR şeklinde ilan açarsan bulman daha kolay olur ;)

NOT: Bu arada ilan kurallarımıza da bir göz atmayı unutma Haftada max 1 kez güncelleme yapıyoruz :saygilar:

Özür dilerim herkesten :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi