21.02.2014 Trex 600N 3GX Uçuş videosu.

arda

Kıdemli Uye
Arkadaşlar Merhaba. :saygilar: Uzun zamandır haliyle uçmadığım için video ekleyemiyordum.

Heliyi baya detaylı bir bakıma almıştım.( ) Bittikten sonra baya bir süredir deneme uçuşu dahi yapmadım. Zaten toplamda 4 aydır elime kumanda almadım.

Ankara'da kışın bu hobiyi sürdürmek gerçekten zor oluyor.Bugün güneşli olsada soğuk bir hava vardı, detaylı bakımdan sonraki ilk uçuş olduğu için governor ,gyro , iğne ayarı derken parmaklarımı çoktan hissetmiyordum bile. :laugh: Ama yinede zorlayarak bir uçuş daha yaptım. İki uçuşu tek video halinde birleştirdim. İkinci uçuşta biraz daha yere yaklaşıyorum. :)

İyi seyirler. :saygilar:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

güzel bi uçuş olmuş arda ellerine sağlık :halay: bende modeli baya bi bakım yaptım ama daha kısmet olmadı bı uçuşunu görmek :)

Ellerinize saglik guzel uçuş olmuş %p

mustafa temuralay' Alıntı:
güzel bi uçuş olmuş arda ellerine sağlık :halay: bende modeli baya bi bakım yaptım ama daha kısmet olmadı bı uçuşunu görmek :)

Teşekkürler darısı başına diyelim o zaman. :thumbup:

H.ibrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
Ellerinize saglik guzel uçuş olmuş %p

Teşekkürler. :)

süper uçuş, ellerinize sağlık, %p

Çok güzel uçuş. Telden izledim biraz uzak ve ufaktı ama karlı havalarda daha bi güzel görünüyor.

Arda her zamanki gibi harika ucmustun, sticklerine saglik kardesim :bravo: :halay: Yanliz rica edecegim ucuslarindan bizleri bu kadar uzun mahrum etme ;) en yakin zamanda yine bekliyoruz videolari :halay: zaten kac kisi Kaldi nitro ucan :D

Sticklerinize saglık :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Arda her zamanki gibi harika ucmustun, sticklerine saglik kardesim :bravo: :halay: Yanliz rica edecegim ucuslarindan bizleri bu kadar uzun mahrum etme ;) en yakin zamanda yine bekliyoruz videolari :halay: zaten kac kisi Kaldi nitro ucan :D

Sağol abi teşekkürler. Havaların ısınmasıyla daha sık ekleyeceğim. :)

Arda senin nitronu ve pilotajını seviyoruz, eline sağlık. :RCKolik: