21 aralik 2014 Ordu da senenin son ucuslari

SafakB

Çalışkan Uye
Ordu rc model ve hobi gurubu gunesi gordugu anda helileri kapip ucusa kaciyor . Son yaptigimiz ucusta video fotograf cekmeyi unuttuk ama tek bir 700 videosu cikti :) isallah ucusu begenirsiniz . Ordu da yeni katilimcilar yeni ekip arkadaslari bulmamiza ragmen ucan sayisi 2 .dogukan ve ben .... isallah gelisecek grubumuz iyi seyirler arkadaslar .

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Safak bu sene Ordunun havalarinin masallahi var, güllük gülistanlik :thumbup: Hava guzel, neseler yerinde, seyirci harika :laugh:

Saka bir yana su ana kadar ki bence en guzel ve en kontrollu ucusun olmus, tebrik ederim zevkle izledim :thumbup: Kontrollu olmasinin nedeni acaba modelin ayni zamanda satilik olmasindan olabilir mi acaba :D

Ekip sayisina gelirsek insallah sayi artar ama artmasa bile uzulme zira siz de tipki ben ve Turker gibi guzel bir ekip oldunuz. Aynen devam, takipteyiz :halay:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Safak bu sene Ordunun havalarinin masallahi var, güllük gülistanlik [emoji106] Hava guzel, neseler yerinde, seyirci harika :laugh:

Saka bir yana su ana kadar ki bence en guzel ve en kontrollu ucusun olmus, tebrik ederim zevkle izledim [emoji106] Kontrollu olmasinin nedeni acaba modelin ayni zamanda satilik olmasindan olabilir mi acaba :D

Ekip sayisina gelirsek insallah sayi artar ama artmasa bile uzulme zira siz de tipki ben ve Turker gibi guzel bir ekip oldunuz. Aynen devam, takipteyiz :halay:
Mehmet abi kesinlikle katiliyorum modelin satilik olmasi beni cok etkiledi . Dogukan la aynen dedigin gibi turker abi ve sen olduk izinizdeyiz abim :) seyircilerimizde cok iyidir saygi ile izlerlerler [emoji12] hava dun yagmur vardi bugunde soguktu bizde soktayiz normalde guzel hava karadenizde orduda zor yagmurdan aman bulamazdik ama bu sene sansimiz yaver gitti . Ucus icin yorumlarina tesekkur ederim abim beni cok sevindirdi git gide daha guzel olacak isallah :)

Bu arada gecenlerdeki ucus videonu izledikten sonra kulaklarini epey bir cinlattik Turker ile beraber :D Hazir aklima gelmisken sorayim bu modelde pitch acilarini ac ayarladin Safak ??

Bende kulanklarim neden cinliyo diyordum hemde iki tafafi [emoji1] keske arkadan dinleseydim sizi . Acilar +12' 0 -12' / 9' tabiki bidahaki ucustan once kontrol ediyim bana biraz fazla gibi geliyor

safak bozdag' Alıntı:
Bende kulanklarim neden cinliyo diyordum hemde iki tafafi [emoji1] keske arkadan dinleseydim sizi . Acilar +12' 0 -12' / 9' tabiki bidahaki ucustan once kontrol ediyim bana biraz fazla gibi geliyor
:D -12/0/12 ise tamamdir :thumbup: Trabzon ucusu sirasinda sanki aci fazla gibi gelmisti bize ama demek ki yanılmışsiz ;)

Trabzondaki ucus berbatti abim soguktan neyaptigimi bilmiyorum sanirim beyin hucrelerim donmus yaylanin sogugundan :) trabzon ucusunda motor resmen durmustu elektrikli motoru istop ettiren ilk insan olarak tarihe gectim [emoji16]

safak bozdag' Alıntı:
Trabzondaki ucus berbatti abim soguktan neyaptigimi bilmiyorum sanirim beyin hucrelerim donmus yaylanin sogugundan :) trabzon ucusunda motor resmen durmustu elektrikli motoru istop ettiren ilk insan olarak tarihe gectim [emoji16]
Ben diyecektim ama dilim varmadı soylemeye :laugh: Madem sen soyledin aynen oyle, az daha dunyada elektrik motoru stop ettiren ilk modelci olma unvanını kazanıyordum Safak :lollol: :lol:

750 mx motoru ilk goblin 700 aldığımda kullanmıştım , memnun kalmadı , yetersiz olduğunu belirterek Ediz'e vermiştim , sonra o da değiştirdi. Özetle 750 mx 700 için yeterli bir motor değil. Zaten ardından 800 mx 850 mx vs geldi.

İlker Sönmez' Alıntı:
750 mx motoru ilk goblin 700 aldığımda kullanmıştım , memnun kalmadı , yetersiz olduğunu belirterek Ediz'e vermiştim , sonra o da değiştirdi. Özetle 750 mx 700 için yeterli bir motor değil. Zaten ardından 800 mx 850 mx vs geldi.
Ilker abi kesinlikle oyle quantum sart :) 850 falanda tahminimce pil tuketimi cok fazladir diye dusunuyorum .

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben diyecektim ama dilim varmadı soylemeye :laugh: Madem sen soyledin aynen oyle, az daha dunyada elektrik motoru stop ettiren ilk modelci olma unvanını kazanıyordum Safak :lollol: :lol:
Mehmet abi soyle soyle ben alistim gururr duyuyorum sakarliklarimla :)

safak bozdag' Alıntı:
Mehmet abi soyle soyle ben alistim gururr duyuyorum sakarliklarimla :)
Estagfurullah o niyetle söylemedim, kaldi ki bunlarin hepsi cok degerli ve paha bitilmez birer tecrübe. Hepimiz buna benzer seyler yapmiyor musuz sanki ;)

Ordu ekibine bravo. :bravo:

Eline sağlık Şafak, fırsatları iyi değerlendirin bol bol uçun Doğukan'la. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Ordu ekibine bravo. :bravo:

Eline sağlık Şafak, fırsatları iyi değerlendirin bol bol uçun Doğukan'la. ;)
Kesinlikle degerlendiriyoruz turker abi kis geldim geliyor ne kadar ucarsak o kadar kardayiz [emoji1]