22 Kasım Izmir Sasalı

Berkay Eğmür

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Bugun oldukca fazla ruzgara ragmen Deniz,ben,Tevfik abi ve Tamer abi ufak bi bulusma yaptık. 2 video var pek bisey cekmedik iyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kısa, güzel ve rüzgarlı bir buluşma oldu :)

Tevfik abi beni 2 genç ile yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim ;D

Deniz'in pilotaj zaten biliniyor ama Berkay da maşallah güzel uçmaya başladı. %p

Tevfik abi, Tufan ve Kadir, biz artık sakin, kuytu bir yer bulup hover çalışmalarımızı orda yapalım. Pisti gençelere bırakalım derim :laugh: :laugh:

22 Kasım Izmir Sasalı

tamerkaymakci' Alıntı:
Kısa, güzel ve rüzgarlı bir buluşma oldu :)

Tevfik abi beni 2 genç ile yalnız bırakmadığın için teşekkür ederim ;D

Deniz'in pilotaj zaten biliniyor ama Berkay da maşallah güzel uçmaya başladı. %p

Tevfik abi, Tufan ve Kadir, biz artık sakin, kuytu bir yer bulup hover çalışmalarımızı orda yapalım. Pisti gençelere bırakalım derim :laugh: :laugh:
Estagfurullah abi size yetisemeyiz [emoji4]

Kanka tarot dan sonra iyi gelmiş sana jr. Kırımsız uçuşlar hepinize %p

22 Kasım Izmir Sasalı

Süpersiniz arkadaşlar, rüzgara rağmen gayet keyifli bir buluşma olmuş anlaşılan. :thumbup:

Gençlik başka birşey, ekip tüm katılımcılarıyla genç ve dinamik maşallah. :RCKolik:

22 Kasım Izmir Sasalı

Desenize çoğu ekip bu hafta uyurken, İzmir ekibi sahalardaydı. Harikasınız arkadaşlar :bravo:

Berkay ne yaptın sen biz görmeyeli ?? Resmen uçmuşsun :D Şaha bir yana gayet başarılı ve izlemesi güzel bir uçuş olmuş ellerine sağlık kardeşim :thumbup:

Deniz'in uçuş da şahaneydi, keyifli izledim. Bu arada GAUI X5 hayırlı olsun diyelim ;)

22 Kasım Izmir Sasalı

Kadir Kurt' Alıntı:
Kanka tarot dan sonra iyi gelmiş sana jr. Kırımsız uçuşlar hepinize %p
Sagol bro [emoji2]

Türker Akgün' Alıntı:
Süpersiniz arkadaşlar, rüzgara rağmen gayet keyifli bir buluşma olmuş anlaşılan. [emoji106]

Gençlik başka birşey, ekip tüm katılımcılarıyla genç ve dinamik maşallah. :RCKolik:

Tesekkurler Turker abi [emoji4]

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Desenize çoğu ekip bu hafta uyurken, İzmir ekibi sahalardaydı. Harikasınız arkadaşlar :bravo:

Berkay ne yaptın sen biz görmeyeli ?? Resmen uçmuşsun :D Şaha bir yana gayet başarılı ve izlemesi güzel bir uçuş olmuş ellerine sağlık kardeşim [emoji106]

Deniz'in uçuş da şahaneydi, keyifli izledim. Bu arada GAUI X5 hayırlı olsun diyelim ;)

Tesekkur ederim Mehmet abi ufaktan bi seyler yapmaya calisiyorum [emoji4]