250 Sınıfı Helikopter Önerileri

Evrim Bey bu arada '' kumandamın'' Futaba haberleşme protokolü ola S-Bus ı desteklediğini daha yeni öğrendim :laugh: Ve Blade 180 için rescue lu ikon fbl sistemini gördüm şimdi. Fiyatı 100 dolar ve S-Bus destekli. Benim plan giderek netleşiyor. V977 ye yol göründü artık. :evil:

Evet s-bus i destekliyor ve 9 kanal alicisida sacede 138 TL bu arada,
Bence AT9 markaya para odemek istemeyenler icin harika, kompozit kaliteside hic kotu degil,

Selamlar, şu ürünü gördüğümde inanılmaz beğenmiştim, birgün mutlaka alınacaklar listesine ekledim :) Şu an almayı düşünmüyorum ama inanılmaz keyifli birşeye benziyor belki sizin de ilginizi çeker.
Panic Recovery modu var ve 235 mm pal çeviriyor.
Fiyatı da 299$ rtf (Not: Fiyata 4 adet kalem pil dahildir :lollol: )

Includes
Fully assembled Blade® 230 S helicopter
E-flite® 800mAh Li-Po Flight Battery
AC/DC Li-Po Battery Charger
Spektrum™ DXe Transmitter with DSMX® 2.4GHz Technology
4 × AA Transmitter Batteries

Bu arada konu kumandaya gelmişken birkaç şey sormak istiyorum.
v977im var ve anladığım kadarıyla 450 size bir heli sahibi olduğumda her ikisini de kullanabilmemin tek yolu devo 7 kumandaya NRF24L01 modülü ekleyerek kullanmak.
Fakat uzun süre 2 model ile ilerleyeceğimi düşündüğüm için, iki kumandayı 1 e indirmek için kumanda tercihimi kaydırmaya gerek yok diye düşünüyorum.
v977 yi daha profesyonel bir kumandayla uçurduğum zaman, çoook büyük farklar sağlayacak mıdır ?

Bir de kumanda olarak at9 almayı düşünüyorum, yurtiçi, taksit ve uygun fiyat, görüntüsü, 9kanal olması sebebiyle. (Bütçe olarak dx7 seviyesine çıkamıyorum maalesef)
Yukarıda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla, ileride blade 180 ya da 230 gibi bir model ya da 550 - 600 size bir heli alırsam, ikon ünite ve bir alıcı takarak, yine at9 u kullanmaya devam edebileceğim doğru mudur ?

Herkese iyi forumlar. :RCKolik:

emrah ozdemir' Alıntı:
Selamlar, şu ürünü gördüğümde inanılmaz beğenmiştim, birgün mutlaka alınacaklar listesine ekledim :) Şu an almayı düşünmüyorum ama inanılmaz keyifli birşeye benziyor belki sizin de ilginizi çeker.
Panic Recovery modu var ve 235 mm pal çeviriyor.
Fiyatı da 299$ rtf (Not: Fiyata 4 adet kalem pil dahildir :lollol: )

Çokmuş orda, amerika zaten faturada da düşük göstermez gümrük de var.

Fastlad 291$, gümrük ödememek de kuvvetle muhtemel. Amerikadan ortalama iki hafta, ingiltere 5-7 gün...

emrah ozdemir' Alıntı:
Bu arada konu kumandaya gelmişken birkaç şey sormak istiyorum.
v977im var ve anladığım kadarıyla 450 size bir heli sahibi olduğumda her ikisini de kullanabilmemin tek yolu devo 7 kumandaya NRF24L01 modülü ekleyerek kullanmak.
Fakat uzun süre 2 model ile ilerleyeceğimi düşündüğüm için, iki kumandayı 1 e indirmek için kumanda tercihimi kaydırmaya gerek yok diye düşünüyorum.
v977 yi daha profesyonel bir kumandayla uçurduğum zaman, çoook büyük farklar sağlayacak mıdır ?

Bir de kumanda olarak at9 almayı düşünüyorum, yurtiçi, taksit ve uygun fiyat, görüntüsü, 9kanal olması sebebiyle. (Bütçe olarak dx7 seviyesine çıkamıyorum maalesef)
Yukarıda yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla, ileride blade 180 ya da 230 gibi bir model ya da 550 - 600 size bir heli alırsam, ikon ünite ve bir alıcı takarak, yine at9 u kullanmaya devam edebileceğim doğru mudur ?

Herkese iyi forumlar. :RCKolik:

Emrah buraya bir bak istersen. ;)

Oraya ve diğer konulara baya baktım Levent Abi :laugh: Ama işin tamamına vakıf olmayınca tam emin olamadım. Teşekkürler, görüşmek üzere %p