27.12.2015 BURDUR buluşma - Maiden ve Kırım

Hakan geçmiş olsun,çok üzücü ama yapacak bir şey yok
bu hobinin maalesef bu yönü de var.
eve üzgün dönersin,parça ararsın,İnternet te dolaşırsın,fiyat araştırırsın,ve en önemlisi bu niye düştü diye araştırma yaparsın kafana takarsın sonra toplar tekrar başlarsın.
bu iş böyle yapacak bir şey ,
selam ve sevgiler...

Mordo Ortasi' Alıntı:
Hakan geçmiş olsun,çok üzücü ama yapacak bir şey yok
bu hobinin maalesef bu yönü de var.
eve üzgün dönersin,parça ararsın,İnternet te dolaşırsın,fiyat araştırırsın,ve en önemlisi bu niye düştü diye araştırma yaparsın kafana takarsın sonra toplar tekrar başlarsın.
bu iş böyle yapacak bir şey ,
selam ve sevgiler...

Teşekkür ederim Mordo abi... :saygilar: Aynen dediğin gibi zaten biz bunu başından kabul ederek başlamıştık...... :saygilar:

Çok geçmiş olsun Hakan Bey.Üzücü olay tabi ama her üzücü olayda da tutunabilecek sevindirici yada teselli edici yanlar olabiliyor;sizinde sadece landing skid ve canupy ile atlatmanız sevindirici bence.Zaten sonraki bir msj ınızda sorunları giderdiğinizide gördüm,modelin kısa zamanda tekrar sahaya dönmesi güzel.Tekrar geçmiş olsun eğlenceli iyi uçuşlar diliyorum size ve tüm arkadaşlara.

D.Baran Küçükkaya' Alıntı:
Çok geçmiş olsun Hakan Bey.Üzücü olay tabi ama her üzücü olayda da tutunabilecek sevindirici yada teselli edici yanlar olabiliyor;sizinde sadece landing skid ve canupy ile atlatmanız sevindirici bence.Zaten sonraki bir msj ınızda sorunları giderdiğinizide gördüm,modelin kısa zamanda tekrar sahaya dönmesi güzel.Tekrar geçmiş olsun eğlenceli iyi uçuşlar diliyorum size ve tüm arkadaşlara.

Çok teşekkür ederim Baran Bey.... :saygilar: Bahane ile helimi komple bakıma aldım , rotor dampenerler fazlasıyla yumuşamış , bu fırsatla rulmanları da bir elden geçirdim...Bu hafta soğuk nasıl olur bilemem ama , havanın ilk müsade ettiği boş zamanımda , titan yeniden doğmuş olarak sahalara dönecek inşallah....... :saygilar: