450 modeli ile ilk gercek uçuşum

bartender198409

Çalışkan Uye
:saygilar: saygılar sevgiler similasyondan sonra kagan abimden aldıgım clone 450 modelim ile ilk gerçek uçuşumu burda paylasmak istedim ve tabiki ilk heyecan 3 tane video var ve resimler var ilk heyecanımı siz degerli abilerim ve kardeşlerimle paylaşmak istiyorum

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Video]: similasyondan sonra kagan abimden aldıgım clone 450 modeli ile ilk gercek uçuşum

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
biraz heyecandan komik bi video olmuş devamı yolda

similasyondan sonra kagan abimden aldıgım clone 450 modeli ile ilk gercek uçuşum

Hadi Gökhan , gözün aydın , 450 ile yapılan ilk uçuşun heyecanı , ömür boyu unutulmaz... :thumbup:

similasyondan sonra kagan abimden aldıgım clone 450 modeli ile ilk gercek uçuşum

Gözün aydın Gökhan :halay:
Bu model 6s konfigürasyona sahipti yanlış hatırlamıyorsam dimi?
Kırımsız uçuşların olsun inşallah :saygilar:

:saygilar:tesekkur ederim abilerim evet 6s konfigürasyona sahipti ama ben su an 3s konfigürasyonda uçuyorum biraz daha alışana kadar :RCKolik:

[Video]: similasyondan sonra kagan abimden aldıgım clone 450 modeli ile ilk gercek uçuşum

heyecan hiç bitmesinnnnnn :yuppi: :halay: :halay: :halay:

:halay: :bravo: :bravo: :bravo: :lollol: :lollol:

Ellerine sağlık Gökhan, başlangıç için gayet başarılı uçuşlar :bravo: Sim ve sonrası saha çalışmalarına aynen devam :thumbup:

Fakat bir şey dikkatimi çekti, söylemeden geçemeyeceğim : Kameran arkadaş heliye çok yaklaşıyor.... Malum acemilik var, o da olmasa da teknik sıkıntı da olabilir.. Bu nedenle her daim seyirci, kameran.... daima ama daima bizim 1 adım arkamızda olmalı.. Kesinlikle yanımızda ya da karşımızda değil...

:saygilar: cok cok sagolun mehmet abi ve evrim abi evet kamerayi ceken kardesim biraz fazla yaklasti bida olmaz zaten tehlikeli bi hobi yapiyoruzz daha dikkatli olacagiz iyi temennileriniz icin tesekkur ederim sizlerin sayesinde bu noktaya gelebildim daha ogrenecegimiz cok seyler var hepinize tesekkur ederim bol videolarimi artik paylasmak istiyorum bu forumu aile ortamini seviyorumm :RCKolik:

Gökhan maşallah güzel uçuş olmuş güvenlik konularına katılıyorum aman dikkat başarılarının devamını dilerim.

Tesekkur ederim mustafa abii :halay:

Gökhan hayırlı uğurlu olsun kırımsız uçuşlar fakat kalkış yaptığın yer hoşuma gitmedi kuyruğu yere sürttüğünde tork tube dişlilerin sıyıracaktır hemen helikopterin kayışlı ise kuyruk palin parçalanacak uçmadan masraf çıkaracaksın başına bence daha düzgün iniş ve kalkış yapacak bi yer bul veya yanında ona göre bişiler götür. birde tavsiyem erken başlamışsın alan turuna hover ile devam et bence bir süre hover yaparkende değişik pozisyonlarda yapmanı tavsiye ederim özellikle helikopterin kafası sana bakacak şekilde hover da dur kırımsız uçuşlar.

:saygilar:tesekkur ederim kemalcan kardeşim onu bende farkettim fakat köyde bundan daha düzgün bi tarla yok ama bidakine koli götürcem ordan kalkış yapcam bence zamanı geldi alan turunun ben yaklaşık 6 aydır hover çalıştım nose in side in tail in durmadan çalıştım ilk uçusum dediysem alan turu olarak demek istedim yoksa ilk kaldırışım degil yanii ama söylediklerine dikkat edecegim tesekkurler kardesim :RCKolik:

Hayırlı olsun Gökhan, hobide en güzel zamanlar hiç acele etmeden keyfini çıkarmaya bak. :thumbup: :RCKolik: