450 plus servo yardim

Biraz konu dışı olacak ama konu zaten çözüme doğru gitmiş gibi geldiği için yazıyorum. Valla benim hayatımda gördüğüm en nazik ve nezih bir şekilde multicileri gömen cümle bu oldu sanırım :lol::lol: Sizler kadar olmasa da bizde bir şeyler yapıyoruz uçsun diye :hoppa::hoppa:
İnan böyle bir niyetim yoktu ama birazcık öyle olmuş :laugh:

Nesim kardeş, heli konusunda tecrübesiz olabilirsin bilki hepimiz öyleydik ve bilgi paylaşımıyla yardımlarla belli seviyelere gelebildik. Araştırmak lazım gücün yettiğince. Servise mi göndereyim dediğin için yazıyorum bu mesajı bence servis vs. Sana faydası olacak bir yer değil. Aslında senin elinin altındaki hazine burada o heliyi vidasından elektroniğine kadar bütün parçalarıyla ilgili bilgi var. O heliyi bir kenara kaldır buradaki tavsiye edilen konuları okumaya başla çok değil 1 ay sonra şu servoyu kullanayım bu üniteyi kullanayım ayarını şöyle yapayım diyebilecek seviyeye gelirsin. Simülasyon olayınıda seversen daha birşeye ihtiyacın kalmaz. Her zaman takıldığın yerlerde burada sana yardımcı olacak çok arkadaş var ama önce senin çaba sarfetmen gerekecek tabi. Şimdiden başarılar diliyorum:saygilar:
Teşekkürler simülasyon çalışmayı çok istedim yurt dışından iki tane paket te aldım bilgisayar çalıştırmadı yada futuba t6 kumanda çalıştırmadı heliye acaip merakım var bir an önce düzeltip kendimi geliştirmek istiyorum demo simülasyonlar yazılımların da futuba t6 kumandam calismadi

Teşekkürler simülasyon çalışmayı çok istedim yurt dışından iki tane paket te aldım bilgisayar çalıştırmadı yada futuba t6 kumanda çalıştırmadı heliye acaip merakım var bir an önce düzeltip kendimi geliştirmek istiyorum demo simülasyonlar yazılımların da futuba t6 kumandam calismadi

Bak bozulmaca yok, biraz espiri yapayım Nesim, "futuba" cihazlar similatör çalıştırmaz ama "FUTABA" olanlar çalıştırır.:D:lollol::lollol:
Şaka bir yana bir şeyleri atlamışsındır muhtemelen zira T6 kumandalar sıkıntısız bir şekilde sim ile çalışıyor.

Bak bozulmaca yok, biraz espiri yapayım Nesim, "futuba" cihazlar similatör çalıştırmaz ama "FUTABA" olanlar çalıştırır.:D:lollol::lollol:
Şaka bir yana bir şeyleri atlamışsındır muhtemelen zira T6 kumandalar sıkıntısız bir şekilde sim ile çalışıyor.
Abi pc mi görmüyor anlamadım simulator demo olduğunda mi bilemiyorum servo siparişi verdim onlar gelene kadar sim calisacam tabi kumandayi ayarlayabilirsem birde abi kuyruk servosu farklı olursa sıkıntı olurmu diğer 3 servo aynı

Abi pc mi görmüyor anlamadım simulator demo olduğunda mi bilemiyorum servo siparişi verdim onlar gelene kadar sim calisacam tabi kumandayi ayarlayabilirsem birde abi kuyruk servosu farklı olursa sıkıntı olurmu diğer 3 servo aynı
Kuyruk servosu zaten farklı ve özel olmalı. Diğer 3 servonun aksine düşük tork ve yüksek hızda olmalı. Bu nedenle mutlaka kuyruk servosu olarak sarılan özel seraplardan kullanılmalı.