Accu rc smilatör

miki

Hezarfen Team
Evet turkiyenin en aktif paylasim platformu rc kolik ailesi merhabalar

Malum kullandigimiz similator kisitli iki tane 4-5 aydir bu simi takip ediyordum karsilastirma videolarin da neredeyse gercege yakin imkan lar sagliyor

Bu similatoru alan kullanan varmi
Veya ortada demo surumu veyahut ta bizdeki dongle ile kullanilirmi tecrube ongoru vs durumlarinizi paylasirsaniz sevinirim baya bir sure sahalardan uzak kalacagim icin en azimda sim vasitasi ile plotaji biraz ilerletmeyi dusundum

Yardim ve goruslerinizi bekliyorum [emoji5] [emoji4]

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Accu rc smilatör

Ben henüz hiçbir yerde Türkiye'de alan görmedim ama bakarsın biri supriz yapmış ve paylaşmayı unutmuştur Mustafa :) Takipteyim ;)

Aynen bende oyle dusundum abi alirsak en azindan bosuna almayim abi ;-)

Accu rc smilatör

Mustafa bende merak ediyorum bu simulatörü deneme şansım olmadı ama kesinlkle denemeye değer gibi gözüküyor.

Ayrıca simulatör alıncaksa tam takım olarak alınmalı uydurma dongle ile filan olmuyor bu iş.Bende arayış içindeyim tecrübelerini merak ediyorum. :thumbup:

Accu rc smilatör

Arda Erkan' Alıntı:
Ayrıca simulatör alıncaksa tam takım olarak alınmalı uydurma dongle ile filan olmuyor bu iş.Bende arayış içindeyim tecrübelerini merak ediyorum. :thumbup:

Al işte tipik helici! :p :D :p :D Her şey tam takım olacak. Yahu ne varmış dongle'da?! :D

Accu rc smilatör

Sümer Yamaner' Alıntı:
Al işte tipik helici! :p :D :p :D Her şey tam takım olacak. Yahu ne varmış dongle'da?! :D

Sümer abi dongle'da sorun yok ama üretici firmanın önerdiği dongle'da.:) Bende hk dongle var. :D Tam bir facia :) Saçmalıklarına katlanmamak için simulatörü açmıyorum.

Abi bende hk dongle kullaniyorum hicbir sorun yasamadim. Yaninda gelen kabloda problemler oluyor genelde. Lehimleri cok kalitesiz ben tekrardan kendim lehim yaptim

Arda ne yalan soyleyim bende hk nin kini kullaniyorum phonix de yada rf da sikinti olmadi henuz dun sitesinden accurc yi indirmeye basladim 2 gb mis :) bi kurup bi calistirmaya bi calisiyim bakalim eger calisirsa super olur en azindan biraz kullanip nasil bisey oldugunu gorup cozsem alirim sorun olmaz da hic duymadan denemeden de almak istemiyorum muhtenelen hafta sonuna kadar cozmus olurum :)

Aslin da sümer abi el atsa çözer işi de sümer abiyi nasil kandiracagiz :-D

Arda Erkan' Alıntı:
Sümer abi dongle'da sorun yok ama üretici firmanın önerdiği dongle'da.:) Bende hk dongle var. :D Tam bir facia :) Saçmalıklarına katlanmamak için simulatörü açmıyorum.
Arda ebay den adam gibi 22 in 1 sim. Dongle al huzura er kardeşim HK adamı sinir etmekten başka bir ise yaramaz hem ebay dekillerde Rf de reset sorununu da halletmişler çatır çatır rf7.5 kullanıyorum.stress free[emoji106]

Accu rc smilatör

Mustafa TEMURALAY' Alıntı:
Aslin da sümer abi el atsa çözer işi de sümer abiyi nasil kandiracagiz :-D

Kandırmaya gerek yok Mustafa , O zaten okur okumaz , acaba yapabilir miyim der , yapar , sonra konusunu açar , ilk siparişi de oradan verirsin... :D
Yanlız kargodan aldığında orjinal bir paket yerine , ilaç kutusu içinden çıkması yüksek bir ihtimal , şaşırma derim.... :p :halay: :lol:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Senin icin cok basit sumer abi :)
Bu accu rc simin dinglesi bizim dongle lerden farki varmi bilmiyorum

Ve bu similatoru bizim dong ler la nasil calistirabilriz ve ya calisirmi

Bi goz atma imkanin varmi

Accu rc smilatör

ben indirdim kurdum 22 in 1 ile bütün modları denedim ama görmedi bide hk dongle ile ve sm600 ile deneyeceğim ilk fırsatta bakalım çalışacakmı?