Açtığım konu her hangi bir neden gösterilmeden silinmiş.

mustafa_2316

Yeni Uye
Herkese iyi akşamlar, Açtığım konu her hangi bir neden gösterilmeden silinmiş, gösterdiğiniz ilgi ve nezaket için teşekkür ederim.

3 yeni başlık açmışsınız :)

sorunuzu tekrar yazabilirseniz, bildiğim yerden gelirse cevaplamaya çalışayım.

Mustafa bey tanisma konusu acmisiniz selam vermissiniz selaminizi almisiz ve daha siz sormadan emek verip bir suru konuda sizinle bilgi paylasmiyis

Normalde konu silinecekse bile bir neden belirtilip, kilitlenir ve 24 saat icin de silinir. Hatta forumlar bile karismis olabilir. Zira actiginiz konu ile ilgili herhangi bir kayit yok, yanlislikla silinmis bile olabilir ki neden kasit araniyor anlamadim.

Kaldi ki bir olaydan bu kadar bastan tavir yapmanin bir anlami yok bence.... Neyse size yeni hobinizde basarilar...

Rasim Öztürk' Alıntı:
3 yeni başlık açmışsınız :)

sorunuzu tekrar yazabilirseniz, bildiğim yerden gelirse cevaplamaya çalışayım.
Rasim bu basliklari ben neden bulamiyorum, sen nereden gordun acaba ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Rasim bu basliklari ben neden bulamiyorum, sen nereden gordun acaba ??

Valla bir süre aynı konudan flood tarzı 3 adet vardı Mehmet abi, sonradan diğer ikisi buharlaştı. Ama eminim 3 adet gördüğüme, orası net :D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Valla bir süre aynı konudan flood tarzı 3 adet vardı Mehmet abi, sonradan diğer ikisi buharlaştı. Ama eminim 3 adet gördüğüme, orası net :D
Ben de anlamadim, silinen klasorunde herhnagi bir konu da yok. Neyse cok da onemli degil. Baksana Mustafa bey tavrini koydu ve gitti :)

Arkadaşın açtığı konu v913 le ilgili bi konuydu ben gördüm. Açmaya çalıştığımda silinmiştir uyarısı geldi. Açıkçası 24 saat sonra silinme olayını bildiğimden bende acaba niye böyle yapıldı dedim. Forumda böyle modeller oyuncak olarak görüldüğü için forumun genel tavrı olarak silinmiş olabilir diye düşünmüş, ama herhangi bir yorum yapılmadan veya o 24 saatlik süre tanınmadan silinmesine anlam verememiştim(haddime değil ama düşünmüştüm yani sadece)
Ama anlaşılan o ki bi yanlışlık olmuş bi kasıt yok yani.

Bunu neden yazdım arkadaş kendince haklı yani onu belirteyim diye konu kayıtlarda görünmüyor belki ama ben gördüm Mehmet abi. Diyeceğim odur ki arkadaşa tepki göstermemek lazım.

Bu arada forumu bi süredir takip etmeme rağmen bu da ilk mesajım oldu :) mazur görülür umarım. Ismim cismim yazıyor zaten öğrenciyim ve arkadaş gibi 4 kanallı kullanıyorum. Bu açıdan sadece okumakla yetiniyorum şimdilik.
İyi akşamlar herkese.. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben de anlamadim, silinen klasorunde herhnagi bir konu da yok. Neyse cok da onemli degil. Baksana Mustafa bey tavrini koydu ve gitti :)

Hayırlısı olsun, ne diyelim. Güzel sohbet, hobi ile ilgili bilgi paylaşımı isterse bizler buradayız. Bir adım atsın biz iki atarız. Tavır koyuyorsa da canı sağolsun :saygilar:

İlk konuyu görmedim ama diğer üç konuyu ben de gördüm, sonra bir bu kaldı elimizde. :) Dijital dünya sonuçta, arada saçmalık olabiliyor. Kaldı ki adminlerimiz, moderatörlerimiz son derece sabırla, nezaketle ve emekle götürüyorlar forumu.

Emre Kaman' Alıntı:
İlk konuyu görmedim ama diğer üç konuyu ben de gördüm, sonra bir bu kaldı elimizde. :) Dijital dünya sonuçta, arada saçmalık olabiliyor. Kaldı ki adminlerimiz, moderatörlerimiz son derece sabırla, nezaketle ve emekle götürüyorlar forumu.
Öncelikle güzel geri bildirim için teşekkür ederiz Emre :thumbup: Burada hepimiz iyi bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Kaldı ki hepimiz insanız, insanı bir hata da olabilir ama böyle baştan tavır koyan kişiler bu aralar gittikçe artmaya başladı.... Bakalım sabır sabır nereye kadar gidebileceğiz ;)

Konu başlığı neydi acaba, hatırlayanınız var mı, bak merak ettim şimdi :D

O 3 konuyuda gördüm ilkini de görmüştüm :) bi v913 ibaresi vardı konu başlığında ama tam başlığı hatırlayamadım şimdi. Zaten dediğim gibi basınca silinmiş dedi ve kayboldu konu

Sent from my iPhone using Tapatalk