Adapazarı - Sapanca Buluşmaları

Mehmet abi logoyu uçurmaya niyetin yok galiba[emoji7]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Türker kardeşim hasta, Mustafa görevli, Murattan haber yok :(

Hal böyle olunca hanımı kandırıp küçük bir piknik havasında 3-4 pil uçayım dedim :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk
Haber edeydin abi bi atlar gelirdik [emoji2]bizde ufak çaplı bir buluşma yaptık Fatih abiyle foto ve videolar yükleme aşamasında[emoji6]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali yanlız' Alıntı:
Mehmet abi logoyu uçurmaya niyetin yok galiba[emoji7]
2 çift pilim vardı ama çiftlerin birer tanesinde sıkıntı çıktı. Yanı su an istesem de uçurmuyorum ne yazık ki :(

Mustafa Atabek' Alıntı:
Haber edeydin abi bi atlar gelirdik [emoji2]bizde ufak çaplı bir buluşma yaptık Fatih abiyle foto ve videolar yükleme aşamasında[emoji6]
Hadi ya valla hic aklıma gelmedi gelebileceğiniz. Neyse bir daha kesin şansımı denerim :)

Bu arada gelmek ıcın davete de gerek yok, biliyorsun degil mı :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bu arada gelmek ıcın davete de gerek yok, biliyorsun degil mı :)

Bilmez olurmuyum abi nede olsa Rckolik in kalbi Kocaeli de atıyor[emoji106] [emoji6]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek kişilik dev buluşma olmuş abi :halay:
uzun zamandır mini modeller görünmüyordu havalarda, sanırım bugün kutusundan tozları alınmış gibi duruyor Mcpx'in :)
Türker Abi' me geçmiş olsun umarım önemli bir durum yokturdur.
Murat Abi'de de sıkıntı yokturdur inşallah :saygilar:

Keyifli bir hafta sonu geçirmişsin diye düşünüyorum abi. Helikopter, temiz hava, piknik, yenge de yanında daha ne olsun ki. :saygilar:

Eline sağlık Mehmedim , modelcilik böyle daha bir keyifli oluyor.Açık ve temiz hava , yanında piknik , insan gerçekten güzel dinlenip stres atıyor...Kırımda yoksa insan daha ne ister ki :halay:

Türker kardeşime de çok geçmiş olsun :embarras: , bu mevsim de havalar bir serin bir sıcak derken , bende de var grip gibi , hala atamadım gitti...

Bugün benim günüm değildi , ardı ardına 2 kırım yaptım.Önce fbl titanla 120 km hızla yere çaktım ama o kadar enteresan bir kırım oldu ki , sadece skidler kırık , paller bile kırılmadı , çünkü heli yere tam paralel bir şekilde kızaklamasına çakıldı......Kayarak gidip kamışların otların içinde durdu..Ancak kabul ediyorum hata benimdi , aşırı hızlandırıp , irtifa kaybettirdim ,yanımda bir misafirim vardı , helinin düşerken çıkardığı sesi duyunca gözlerindeki şaşkınlık ve korku ifadesini görmeliydiniz.. :laugh:
Hadi onu pilotaj hatası dedim , scale md500'ümle uçarken 2. pilin sonuna doğru heliden tuhaf sesler gelmeye başladı , heli öne arkaya doğru sallanmaya başladı , sallanma o kadar hızlandı ki , yere yakındım holdu çekmek zorunda kaldım...Allah'tan onda çizik yok , ama buna sebep olan şeyi bulmak için artık bir hafta akşamları söküp araştırmam gerekecek...

Bu hobi herşeye rağmen çok güzel , kırımlı ve şanssız bir gün bile geçirsem , eve yine keyifli döndüm..Uçamayan arkadaşlarımızın da mutlaka makul bir sebepleri vardır , hele Murat müsait olsaydı , pazar şemsiyelerini getirip , mükemmel bir ortam hazırlardı eminim.. :saygilar:

Abi güzel bir gün geçirmişsin belli hep günlerin güzel olsun, Türker beye geçmiş olsun, Hakan abi sanada geçmiş olsun Allahtan kırımlar küçükmüş, önemli olan moralinin iyi olması. :saygilar:

Mehmet abi dolu pilleri zai etmeyip piknik edasıyla uçuş organizasyonu harika olmuş. :thumbup: :bravo:

Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkürler arkadaşlar, standart bir soğuk algınlığı durumu önemli birşey değil yani. :)

Hakan abi sana da geçmiş olsun, nazar çıkmış diyelim neyseki moralleri bozacak bir durum olmamış. %p

Değerli yorumlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar :thumbup:

Bu arada Hakan'ım sana da geçmiş olsun. Bazen oldu mu hepsi üst üste geliyor ne yazık ki :embarras: Neyse ki her iki kırımda kırımdan sayılmaz çok şükür %p

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eline sağlık Mehmedim , modelcilik böyle daha bir keyifli oluyor.Açık ve temiz hava , yanında piknik , insan gerçekten güzel dinlenip stres atıyor...Kırımda yoksa insan daha ne ister ki :halay:

Türker kardeşime de çok geçmiş olsun :embarras: , bu mevsim de havalar bir serin bir sıcak derken , bende de var grip gibi , hala atamadım gitti...

Bugün benim günüm değildi , ardı ardına 2 kırım yaptım.Önce fbl titanla 120 km hızla yere çaktım ama o kadar enteresan bir kırım oldu ki , sadece skidler kırık , paller bile kırılmadı , çünkü heli yere tam paralel bir şekilde kızaklamasına çakıldı......Kayarak gidip kamışların otların içinde durdu..Ancak kabul ediyorum hata benimdi , aşırı hızlandırıp , irtifa kaybettirdim ,yanımda bir misafirim vardı , helinin düşerken çıkardığı sesi duyunca gözlerindeki şaşkınlık ve korku ifadesini görmeliydiniz.. :laugh:
Hadi onu pilotaj hatası dedim , scale md500'ümle uçarken 2. pilin sonuna doğru heliden tuhaf sesler gelmeye başladı , heli öne arkaya doğru sallanmaya başladı , sallanma o kadar hızlandı ki , yere yakındım holdu çekmek zorunda kaldım...Allah'tan onda çizik yok , ama buna sebep olan şeyi bulmak için artık bir hafta akşamları söküp araştırmam gerekecek...

Bu hobi herşeye rağmen çok güzel , kırımlı ve şanssız bir gün bile geçirsem , eve yine keyifli döndüm..Uçamayan arkadaşlarımızın da mutlaka makul bir sebepleri vardır , hele Murat müsait olsaydı , pazar şemsiyelerini getirip , mükemmel bir ortam hazırlardı eminim.. :saygilar:

Hakan Abim geçmiş olsun :(
Allah'tan önemli bir şey yok modellerde %p
en kötü kırımın böyle olsun diyelim :saygilar:

dün bende uçtum biraz akşam saatlerine doğru kaldım sanırım, model biraz uzaklaşınca oryantasyon kaybı önü arkası yanı yöresi nerede çözemedim bir anda senin titan gibi hızla yere doğru gidiyordu Allah'tan Rescue yetişti imdadıma, yoksa pert olacaktı model :laugh:

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
dün bende uçtum biraz akşam saatlerine doğru kaldım sanırım, model biraz uzaklaşınca oryantasyon kaybı önü arkası yanı yöresi nerede çözemedim bir anda senin titan gibi hızla yere doğru gidiyordu Allah'tan Rescue yetişti imdadıma, yoksa pert olacaktı model :laugh:
Gölgenin 2 adam boyu olduğu akşam saatleri bence uçuş için olabilecek en kötü zaman dilimi. Bir anda modelden kopunca önü arkası ne yazık ki karışıyor modelin.

Sana da büyük geçmiş olsun İbrahim, aman diyeyim dikkat ;)

İbrahim DEMİRBİLEK' Alıntı:
...dün bende uçtum biraz akşam saatlerine doğru kaldım sanırım, model biraz uzaklaşınca oryantasyon kaybı önü arkası yanı yöresi nerede çözemedim bir anda senin titan gibi hızla yere doğru gidiyordu Allah'tan Rescue yetişti imdadıma, yoksa pert olacaktı model :laugh:
Aman İbrahim, aman. :eek:

Mehmet abi görseller için teşekkürler. Baharın getirdiği hava, piknik ortamı ve uçuş mükemmel.
Türker bey'e de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum bu havalar hastalığa resmen davetiyedir.
İbrahim hocam ve Hakan beye Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İbrahim hocam son anda kurtarmış ama, Hakan beyinki Mehmet abinin dile getirdiği gibi minimum düzeyde atlatılmış.