Adapazarı - Sapanca Buluşmaları

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Gölgenin 2 adam boyu olduğu akşam saatleri bence uçuş için olabilecek en kötü zaman dilimi. Bir anda modelden kopunca önü arkası ne yazık ki karışıyor modelin.

Sana da büyük geçmiş olsun İbrahim, aman diyeyim dikkat ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Aman İbrahim, aman. :eek:

mevlüt yılmaz' Alıntı:
Mehmet abi görseller için teşekkürler. Baharın getirdiği hava, piknik ortamı ve uçuş mükemmel.
Türker bey'e de geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum bu havalar hastalığa resmen davetiyedir.
İbrahim hocam ve Hakan beye Geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. İbrahim hocam son anda kurtarmış ama, Hakan beyinki Mehmet abinin dile getirdiği gibi minimum düzeyde atlatılmış.

Abilerim hepinize teşekkür ediyorum, düşünceleriniz için.

Mehmet Abi o tehlikeli saatlere gerçekten dikkat ederim uçmamak için ama son bir pilim kalmıştı evde deşarj işlemi çok uzun sürdüğünden bunu da boşaltayım dedim, hover kesmedi bir an kaptırdım kendimi :laugh:
hiç gerek yok gerçekten riske atmaya ama insanoğlu dayanamıyor işte ;D

bu da bana ders oldu bir daha asla :saygilar:

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar :saygilar: Yanımda misafirim vardı , daha doğrusu zehri bulaştırmaya çalıştığım bir kurban desek daha doğru olur ;D , nazara şiddetle inanmama rağmen , kırımların biri kendi pilotaj hatamdan , diğeri de , artık gidiyorum ben , bende hal kalmadı diye isyan eden bataryamdan kaynaklandığına nerdeyse adım kadar eminim.Gain ayarlarımı unuttum ama , uçuşun sonuna doğru pil iyice zayıfladı , esc overspeed olmaya ramak kalmıştı ama yine de akımı kesmedi , fakat düşen kafa turu yüzünden üzerindeki tarot ünitemin ne yapacağını şaşırmasından mütevellit bir kırım oldu gibi geldi.
İbrahim sana da geçmiş olsun kardeşim , gün batarken hani arabanın farlarının yeterli olmadığı , fakat ışığın da yeterli olmadığı o dönüm noktasında uçmak gerçekten çok tehlikeli...Şükür birşey olmamış :bravo:
Türkerim tekrar geçmiş olsun kardeşim...Basit bir soğukalgınlığı bile nedense bir türlü atlatılamıyor , ya da ben mi böyle hissediyorum bilemedim...

Kırım mırım hepsi geçiyor önemli değil de , daha bir gün önce modelleri plaka almak için eklemiştim , ne olduysa ondan sonra oldu bence..... :laugh: :saygilar:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
gün batarken hani arabanın farlarının yeterli olmadığı , fakat ışığın da yeterli olmadığı o dönüm noktasında uçmak gerçekten çok tehlikeli...Şükür birşey olmamış :bravo:

Hakan abi bu yorumunu okudum, geçmiş zamanlar gözümün önüne geldi :) 21 ağustos 2014 ten şöyle bi videomuz varmış...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bir de benim Yozgat muhabbeti var da, onun videosu yok :laugh: Bi daha kaybedecek gibi olursam videoya çekmelerini rica edeceğim arkadaşlardan ;D

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hakan abi bu yorumunu okudum, geçmiş zamanlar gözümün önüne geldi :) 21 ağustos 2014 ten şöyle bi videomuz varmış...

Bir de benim Yozgat muhabbeti var da, onun videosu yok :laugh: Bi daha kaybedecek gibi olursam videoya çekmelerini rica edeceğim arkadaşlardan ;D
Valla Emrede de iyi cesaret varmis :D Bana ustune para verseler o saatte ucmazdim ;D

Bu arada ucus kadar muhabbetlerde supermis ;D

Bugün de Sahadayiz cok şükür :RCKolik:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Oh oh mis valla :thumbup: :saygilar:
Keyifler yerinde maşallah.
Kırımsız uçuşlar :saygilar:

Bizde dahil olmak üzere haftaları boş geçmiyoruz abi maşallah video varsa bekliyoruz merakla[emoji122]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mustafa Atabek' Alıntı:
Bizde dahil olmak üzere haftaları boş geçmiyoruz abi maşallah video varsa bekliyoruz merakla[emoji122]

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tesekkurler arkadaslar :thumbup: Bu aralar video konusunda bazi sikintilarimiz var ne yazik ki :-\ Ama insallah en kisa sure icerisinde eskiden oldugu gibi Bulusma videolari ile yeniden aranizda olacagiz ;)

Hava güzel keyifler yerinde, ortam süper bol sohbet bol bol uçuş , daha ne olsun :agreed: :saygilar:

oh ne güzel. ortam şahane.
Mobius bence video için birebir. ama onu da şarj etmeyi unutuyorum bazen.
Ben bu haftasonu uçamadım. Aslında İŞbrahim gelecekti ama çocuğunun rahatsızlığından gelemedi. Ama yarın Raptorla uçuş yapma planım var iş çıkışı. inşallah bi işim çıkmaz.

Dün çok güzel bir buluşma oldu. :thumbup:

Mustafa'nın 500'le kalkış sırasında yaşadığı aksilik olmasaydı herşey dört dörtlüktü diyebilirim. Model tam kalkarken şuan tam anlayamadığımız bir sebeple aileron istikametinde yatınca malesef pal yere çarptı ve DFC rotordaki kronik hastalıkla cyclic servoları dişli sıyırdı. :'( Neyseki Mustafa'da yeteri kadar yedek dişli varmış, görünürde de başka bir hasar yok. :thumbup:

Mehmet abi brushless'la başladığı funnel denemelerine 570 ile devam etti. :coolxf: Uçuşlarda yeniden heyecan dorukta. :laugh: Gün içerisindeki ilerleme bile bence çok güzel. :coolxf:

Bende uçuş yönünden son zamanlardaki en verimli günümü geçirdim diyebilrim. 5 pil uçtum ve model hala sağlam. :eek: :laugh: :lollol:

Cahit Kaş' Alıntı:
...Aslında İbrahim gelecekti ama çocuğunun rahatsızlığından gelemedi...
İbrahim geçmiş olsun kardeşim. :( Basit bir soğuk algınlığıdır, önemli birşey değildir inşallah...

Türker Akgün' Alıntı:
İbrahim geçmiş olsun kardeşim. :( Basit bir soğuk algınlığıdır, önemli birşey değildir inşallah...

Teşekkürler Türker Abi :saygilar:
2 tane azı dişi çürümüş ve iltihaplanma olduğundan yanağın bir tarafı şişmişti, tabi iki gece ateşlenme, bir de üzerine bademcikler eklendi, annede üniversitede olunca Kerem benimleydi bundan dolayı bizim buluşma ertelendi Cahit Abi'yle.
ilaçlarla daha iyiyiz çok şükür :thumbup:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Türker abi mode-1 videoları görmek istiyoruz artık :laugh:
Sizin orda hiç martı yok mu Doğukan, benim uçuşlarda öyle işte M-Mode. :laugh: Videoluk birşey yok daha kardeşim, inşallah zamanla olur. :laugh: :lol: