Adım Cabir Bilirgen Ankara' da Emekli Elektronik mühendisiyim ve amatörüm

Cabir Bilirgen

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hepsi
Selam Arkadaşlar Emekli olduktan sonra amatörce uçak ve drone yapmaya bu konuyla alakalı arkadaşlar ile bir network oluşturmaya merak sardım. bir 4 eksen köpük kesme makinesi yaptım. onunla uçak kesip uçuruyorum.

Adınız / Soyadınız
Cabir Bilirgen
Nereden Katılıyorsunuz
Ankara
İlgilendiğiniz Model
Hepsi
Var ise Modelcilik Tecrübeniz
3 yıl
Değerli dostlar öncelikle gecikme için özür dilerim. Hepinize teşekkürler bu sıcak karşılama için.
Bildirim ve konu açma konusunda bilgisizim ama açılacak konuya elimden gelen her desteği veririm.
ileri aşamada vakit buldukça Ankara' daki arkadaşlar ile yüz yüze görüşüp beraber bir şeyler yapmak isterim.
Bilgi paylaştıkça çoğalır

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Değerli dostlar öncelikle gecikme için özür dilerim. Hepinize teşekkürler bu sıcak karşılama için.
Bildirim ve konu açma konusunda bilgisizim ama açılacak konuya elimden gelen her desteği veririm.
ileri aşamada vakit buldukça Ankara' daki arkadaşlar ile yüz yüze görüşüp beraber bir şeyler yapmak isterim.
Bilgi paylaştıkça çoğalır
Bu arada yaptığım 4 eksen köpük kesme makinesi 120 cm genişliğinde yani 110 cm kanat kesebiliyorum. 80 cm derinlik 60 cm yükseklik imkanı ile hemen hemen her model kanat kesebiliyor bu ebatlarda mokap yapabiliyoruz. Dışarıya iş yapmadığımız için umarım moderatörümüz bunu reklam gibi değerlendirip beni yasaklamaz. Tamamen amatör kafayla yaptığımız cihazın yeteneklerini anlatmaya çalışıyorum. Açılacak başlıkta bundan sonra yapmak isteyenlere yaşadığımız zorlukları da anlatacağız.