Adobe After Effects Örnek-1 : Ilk Kısa Metraj Filmim

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu yeni bölümde, hemen teknik detaylara girmeden zamanında yaptığım ve modelcilik camiasında epey ses getiren :laugh: ILK Video Editleme çalışmamı paylaşmak istedim :D

Bu çalışma 21.01.2012 tarihinde "Adobe After Effects CS 5" kullanılarak yapılmıştır :)

Aşağıdaki yazı, diğer forumlarda zamanında paylaştığım şekilde olduğu gibi kopyalanmıştır.

NOT: Merak eden arkadaşlar için bir bilgi. Bu videonun hazırlandıktan sonra sadece FULL HD olarak derlenmesi "Core I5" işlemciliği PC'de tam 12 saat sürdü :D

--------------------------------------------------------------------------------------

Kısa Metraj Film : 2011 Sezon Degerlendirmesi :)

Bu muthis hobiye başlayalı neredeyse 9 ay oldu. Ilk kırımım daha dün gibi aklımda :)

Bu süre zarfında ucma keyfinin yanı sıra buluşma keyfini de yakaladım. Bu zevki yaşamamda emeği geçen tüm "Izmit RC Club" üyesi ucakcı abilerime ve özellikle Turker Akgun ve Yucel Ertik kardeslerime cok teşekkür ederim.

Izmit grubu olarak Solaklar köyünün mera alanını kullanıyoruz. Bu nedenle Aralık sonu itibari ile 2011 sezonunu bu lokasyon için kapattık.

Ben de, "MEMO Production" olarak 2012 yılı hazırlıklarına başladım :halay: ve bu hobinin hayatıma getirdiği güzellikleri gösteren KISA bir film denemesi yaptım.

Umarım yeni INTRO'yu ve kısa filmimizi beğenirsiniz :)

Izmit grubu olarak 2012 yılına, Turker arkadaşımızın yeni aldıgın GO PRO2 da desteği ile bomba gibi geliyoruz :) :)

NOT: Videoyu HD formatında izlemeyi unutmayın ltf.

NOT: Ilham veren Selcuk kardesimize de ayrıca teşekkürler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Adobe After Effects Örnek-1 : Ilk Kısa Metraj Filmim

Mehmet Abicim,
Tebrik ederim çoooooook güzel olmuş :) Benim kuzen de AE ile çok ilginç filmler yapıyor, izlemesi çok keyifli :)
Senin kurgu da müzik de görüntü akışı da harika olmuş, eline sağlık :)
Küçüksarı'yı ilk yıllarında ve diğer ekip üyelerimizin eski fotolarını görmek hoş oldu :)

Ynt: Adobe After Effects Örnek-1 : Ilk Kısa Metraj Filmim

Teşekkürler Tolgacım :). İşte zamanında ilk heves bir şeyler yapmaya çalıştık. Şimdi o kadar vaktim olmayınca pek de ilgilenemiyorum :embarras: Mevcut daha önce yaptığım introları kullanıyorum mesela.

Bu arada şayet mümkün ise kuzenin AE çalışmaları bu başlık altında paylaşırsan, bizlerde farklı uygulamaları, bakış açılarını görmüş oluruz sayende %p