AH-1W Super Cobra Türk Kara Kuvvetleri

Çok güzel haberler yazmışsın Evren hocam.

Temel anlamda tüm eksikler tamamlanmış. En güzeli de Temmuz ayında nasipse tanışacağız sonunda :yuppi::hoppa:

Planlar yapılmış, zamanlama bekleniyor, ki biz de zaten zamandan bol bir şey yok, sorun değil bekleriz yani :D

Hezarfene zaten mutlaka giderim, Sümer Abinin uçaklarından birisini yada birkaçını kırmam lazım, uzun zaman oldu bır modelını kırmayalı :evil:

İzmit'e gelmeyi de planlıyorum, Eskişehir biraz zor ama İzmit de zaten orta yol dimi :) İzmit'te görüşürüz. Ama hepinizin helisini bir tur kullanırım ona göre :lollol::lollol::lollol:

İstediğin model olsun, hepsi emrine amade ;D

Bence bir Sümer Abiyle konuşun, ne enteresan şekillerde model kırabildiğimi, aynı anda iki modeli birden nasıl pert ettiğimi, hatta modellerin ikisinin de benim olmadığını falan bir de ondan dinleyin, ona göre o gün sahaya modelsiz gelme kararı da verebilirsiniz, ben anlayışla karşılarım :D

Bence bir Sümer Abiyle konuşun, ne enteresan şekillerde model kırabildiğimi, aynı anda iki modeli birden nasıl pert ettiğimi, hatta modellerin ikisinin de benim olmadığını falan bir de ondan dinleyin, ona göre o gün sahaya modelsiz gelme kararı da verebilirsiniz, ben anlayışla karşılarım :D
Vay durum o kadar kötü diyorsun yani :D @Sumer Yamaner abi, buraya bir bakar mısın rica etsem ;D

Modelcilik hayatımda iki uçağın bomboş bir havada çarpışarak, parçalar halinde yağdığını bizzat görmüşlüğüm vardır :laugh:
Pek az bir modelciye nasip olmuş ilginç bir tecrübedir.Çarpışan arkadaşların ellerinde kumandalarla birbirlerine bakıp kaldıkları o anı ömür boyu unutamam.:lollol:
Evren hocam sen gel de , sana kıracak model buluruz sorun yok.:lol:

Havada mi isabet ettirdin, yerdekinin uzerine mi indin nasil oldu?? :lollol::lollol:

Ben Sümer Abinin uçağını uçururken başka bir arkadaşımızın uçağıyla kafa kafaya çarpıştık!

Modelcilik hayatımda iki uçağın bomboş bir havada çarpışarak, parçalar halinde yağdığını bizzat görmüşlüğüm vardır :laugh:
Pek az bir modelciye nasip olmuş ilginç bir tecrübedir.Çarpışan arkadaşların ellerinde kumandalarla birbirlerine bakıp kaldıkları o anı ömür boyu unutamam.:lollol:
Evren hocam sen gel de , sana kıracak model buluruz sorun yok.:lol:

Aa siz de orda mıydınız Hakan Bey! Hiç hatırlayamadım kusura bakmayın :) aynen anlattığınız gibi oldu gerçekten de olay, şaşıp kaldık öylece...