Aliexpress site yavaşlığı

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, daha önce Aliexpress'ten hiç alış verişim olmamıştı, siteye de pek bakmazdım doğrusu. Ama son zamanlarda artık Hobbyking'in yüksek kargo tutarları gibi nedenlerle avantajını kaybetmeye başlaması ile, ara sıra göz atmaya başladım. Ancak, o kadar yavaş ki, ne aradığını unutuyorsun, insanı bezdiriyor. Acaba yalnız bende mi böyle, yoksa aynı şey herkes için geçerli mi?

Ben neredeyse tüm alışverişlerimi o siteden yaptım hatta alışveriş rehberi yayınlamayı düşünüyorum :lollol: bende bir yavaşlık yoktu belki siteye bir güncelleme döneminde falan denk gelmiş olabilir misiniz?

Abi bende artık neredeyse herşeyi banggood ya da aliexpress den hallediyorum bezdirici bir yavaşlık yaşamadım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha dün bir arkadaşa 2 parça sipariş geçtim ki kendim de özellikle son 3 aydın incik boncuk epey bir şey alıyorum. Şu ana kadar site hızından hiç bir şikayetim olmadı :rolleyes:

Sağolun, teşekkür ederim. O zaman bende bir şey var! :-\ Tamam, bizim internet yavaş, ama bu artık bir şey bakacağına insanı pişman ediyor. :angry: Chrome'dan mı dedim ama, Edge'de hiç açılamadı bile. Yoksa Windows 10 ile alakalı olabilir mi?

Ömer abi bende de telefon ile browser üzerinden (uygulama değil) aliexpress e EDGE bağlantı ile neredeyse giremiyorum. Bence senin problemin de internet hızın ile alakalı bir durum. :)

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ömer abi bende de telefon ile browser üzerinden (uygulama değil) aliexpress e EDGE bağlantı ile neredeyse giremiyorum. Bence senin problemin de internet hızın ile alakalı bir durum. :)
Valla Şafak internetim yavaş, ama diğer sitelere giriş kabul edilebilir hızlarda olunca, buna özel bir durum olabilir mi dedim. Malum, bu aletlerin içinde lamba cini var.

CASPER_VIA_P1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi