ALIGN 450 size AIRWOLF scale fuselage

İştahım kabarmaya başladı :)

Celalettin Yazkan' Alıntı:
İnşallah bu yaz uçacak benim TZ 50 yi tekrar dirilttim onunla kaldığım yerden eğitime devam sonrasında huey artik .
FBL kafa da çok güzel olmuş sistem olarak kds yi mi kulkandin yoksa sadece otopilot için mi?

Abi inşallah, merakla takipteyim senin atölyeyi. :) KDS zaten vardı modelin üzerinde, fakat şimdi aynı zamanda FBL ünite gibi de çalışacak, ben daha öncede bunun gibi bir kaç uygulama yapmıştım FLYMENTOR ile. Eğer SCALE uçacaksan FLYMENTOR gayet performanslı, bildiğin FBL üniteler gibi çalışıyor, ama 3D yapamazsın tabi. :yuppi:

Levent Uygun' Alıntı:
Abi inşallah, merakla takipteyim senin atölyeyi. :) KDS zaten vardı modelin üzerinde, fakat şimdi aynı zamanda FBL ünite gibi de çalışacak, ben daha öncede bunun gibi bir kaç uygulama yapmıştım FLYMENTOR ile. Eğer SCALE uçacaksan FLYMENTOR gayet performanslı, bildiğin FBL üniteler gibi çalışıyor, ama 3D yapamazsın tabi. :yuppi:
Scale de 3G için yetiyorsa süper o zaman.[emoji122] [emoji106]

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Scale de 3G için yetiyorsa süper o zaman.[emoji122] [emoji106]

Aynen abi, ben daha önce de, 3 tane FBL kafa ile 450 lik model topladım, 3'ü de hala FLYMENTOR ile uçmaya devam ediyorlar.

Levent Uygun' Alıntı:
Aynen abi, ben daha önce de, 3 tane FBL kafa ile 450 lik model topladım, 3'ü de hala FLYMENTOR ile uçmaya devam ediyorlar.

Abi sonuna kadar beklemekte fayda var su içmeden önce :)

3G ile acaba çok palli rotor da uçurulabilir mi ...Yabancı forumlarda hiç tavsiye edeni bulamadım da :-\... (Align 3G 'yi kastediyorum)
Bu arada , çalışmalar çok güzel gidiyor Levent abi , harikasın...... :agreed:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
3G ile acaba çok palli rotor da uçurulabilir mi ...Yabancı forumlarda hiç tavsiye edeni bulamadım da :-\... (Align 3G 'yi kastediyorum)
Bu arada , çalışmalar çok güzel gidiyor Levent abi , harikasın...... :agreed:

Hakancığım, valla bu FLYMENTOR' dan çoğu arkadaş haz etmiyor ama, ben şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım yaptığım projelerde. Bir kaç örnek vereyim, çok palli sistemlerde kullanılmış. :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Tabi bu arkadaş bir de kuyruk GAİN ayarlasaymış iyi olurmuş. ;D

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu da 4 Palli rotor ile.