Align Esc Sürekli Bip Sorunu

uğur ilhan' Alıntı:
başıma gelenleri sorma abi vallaha çooookkk ucuz yırttım sadece skid yeni sıfır edge pal takmıştık. modele sapasağlam en çok onlara üzülürdüm işin iyi tarafı deniz hard hurd cart curt 3D yaptı o esnada olsaydı bu olay paramparçaaa.. turnıgy nin toplu iğnesini bile almam artık.
Kumanda değişimi konusunda sana katılıyorum %p ama bazı ürünleri gerçekten başarılı. Tüm ürünleri almam demek bence yanlış olur ;)

Gerçekten dediğin gibi olsa, çok yazık olurdu. Allah korumuş diyelim. Sen de dediğin gibi yeni kumanda gelinceye kadar 550 havalandırma :)

NOT: Bu arada bu saate kadar Izmir ekibinden ses çıkmayınca, biz de bu hafta sonu buluşma olmadı diye düşünmeye başlamıştık :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Kumanda değişimi konusunda sana katılıyorum %p ama bazı ürünleri gerçekten başarılı. Tüm ürünleri almam demek bence yanlış olur ;)

Gerçekten dediğin gibi olsa, çok yazık olurdu. Allah korumuş diyelim. Sen de dediğin gibi yeni kumanda gelinceye kadar 550 havalandırma :)

NOT: Bu arada bu saate kadar Izmir ekibinden ses çıkmayınca, biz de bu hafta sonu buluşma olmadı diye düşünmeye başlamıştık :laugh:
lafın gelişi dedim abi bende bazı ürünleri başarılı gerçekten ama kumanda konusunda berbatt . . kırım olupta sevinen tek kişi benimdir herhalde tesellim modeli deniz uçururken yapmadı bu sorunu..

buluşma konusuna gelince de : her hafta buluşma gerçekleştiriyoruz. bu haftaki berkayın malzeme eksikliğinden dolayı biraz geç oldu (( ah berkay aahhhh )) çok da güzel uçmuştum geçen hafta söylediğim inverd denemesi yaptım taklalar falan hepsi en fazla 10 uçuş yapmış birisine göre gayet başarılıydı (( acemi gözünde tabiki )) 550 için telefonumdan vazgeçtim o yüzden videolar denizde oda atmamış daha youtube a bu yüzden de konu açmadım abi... haftaya buluşmada ben olmayacağım ( kumanda yok ve skid sipariş edeceğim pilde almam gerekecek galiba bu piil öldü artık )) en yakın zamanda aranızayeni videolarla döncem allahın izniyle bu süre zarfında da deniz hocam :D sim de invert çalışmam gerektiğini söyledi sıkı bir çalışma planı yaptım tekrar görüşmek üzere saygılar :saygilar:

uğur ilhan' Alıntı:
.... en yakın zamanda aranızayeni videolarla döncem allahın izniyle bu süre zarfında da deniz hocam :D sim de invert çalışmam gerektiğini söyledi sıkı bir çalışma planı yaptım tekrar görüşmek üzere saygılar :saygilar:

Dönüşünde bizi şaşırtacağına ve bu uçan sen misin gerçekten diyeceğimize eminim Uğur. :) Bekliyor olacağız. ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Dönüşünde bizi şaşırtacağına ve bu uçan sen misin gerçekten diyeceğimize eminim Uğur. :) Bekliyor olacağız. ;)
türker abi valla ben bunu bügün bile dedim bi görsen beni var ya denizin gazıyla neler neler yaptım ben bile bilmiyorum bi ara bacaklarım kopacaktı titremekten... daha çok sim daha çok çalışma ile çok daha başarılı olacağım ((( hırs yaptım ))) ... yarın videoyu yükler inş deniz ..

uğur ilhan' Alıntı:
türker abi valla ben bunu bügün bile dedim bi görsen beni var ya denizin gazıyla neler neler yaptım ben bile bilmiyorum bi ara bacaklarım kopacaktı titremekten... daha çok sim daha çok çalışma ile çok daha başarılı olacağım ((( hırs yaptım ))) ... yarın videoyu yükler inş deniz ..

Geçmiş olsun uğur,,
Turnigy de böyle bir sorun olduğunu ilk kez görüyorum ilk yapılan üretimlerde böyle bir sorun yoktu enteresan, modül değiştirmek de şu an için uygun yollu bir alternatif olabilir senin için ama maddi olarak müsaitsen kesinlik le dx7s almanı öneririm... Bu hafta ben katılamadım aranıza evde bir dolu iş vardı hanıma yarım ettim ama akşam üstü biraz mcpx le ufak uçuşlar yaptım, helikopter tadından yenmiyor rüzgar da olmasa iyi olucaktı :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

bu hafta ben katılamadım malesef Mehmet Abi,
siz de bir buluşma oldumu? evdeyken bir de ufaklığa biraz bir şeyler aldım gelince fotolarını koyarım baya güzel olucak gibi duruyor.

kadir kocaman' Alıntı:
bu hafta ben katılamadım malesef Mehmet Abi,
siz de bir buluşma oldumu? evdeyken bir de ufaklığa biraz bir şeyler aldım gelince fotolarını koyarım baya güzel olucak gibi duruyor.
Yok Kadir, bu hafta bizde buluşma olmadı. Ben de BL alıp, kahvaltı sonrası :laugh: arka bahçede 6 pilcik uçuş yapabildim o kadar :D

Fotoları bekliyoruz, eminim ki güzel upgrade ler almışsındır ;)