Android Rc simülatör programı.

C4timer

Yeni Uye
Absolute RC Simulator Arkadaşlar ben android telefonumda kullanıyorum grafikler gayet başarılı her yerde her zaman cebinizde simülatörle gezmek istiyorsanız işinize yarıyabilir. Programın free versiyonunda tek uçak tek araç ve tek tekne var. Dilerseniz apk olarak yükleyip ücretsiz fulleyebilirsiniz :) :bravo:

Link :

Full Programın apk linkinide veriyorum. Full apk yüklediğinizde model sayısı artıyor. Akrobasi uçaklarıyla çalışabiliyorsunuz. Bu arada verdiğim site en sağlam android apk sitesidir. İstediğin her oyunu simülatörü tek link halinde telefonunuza uygun modeli seçerek indirebilirsiniz.

Full apk :

Video

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel program androiddr oynuyordum :) heli için indoor heli sim öneririm JR Forza 450 var içinde :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Cepte dün biraz RF'nin simini dedim ama bana pek keyif vermedi :D Yine de paylaşım için teşekkürler Tamer :)

Paylaşım için teşekkürler. :RCKolik:

RF nin simi gerçekten kötüydü bence de. Bunu da ipadde denemiştim ama ücretsiz model sayısı az olunca sildim.

Peki androide apk olarak yüklemek için root gerekli mi. Ben şu an android kullanmıyorum ama yakında olabilir.

Hayır root gerekmiyor verdiğim full apk da 4 model uçak var yalnız full apk nın versiyonu farklı olduğu için orta alt ekranda yakın çekim kamerası ve uçağı arkadan gören yakın kamera olayı yok. Ama akrobasi uçakları vs mevcut. Normalde goole playdan indirilecek olan program çevrim içi satış yaptığı için Jet ler ve boing tarzı uçaklar 6.20 tl den satılıyor. bilginize

Android sim olarak benim tercihim Pica sim...Deneme sürümüde var ücretli full sürümüde var.Gercekten guzel bir uygulama zevkle oynuyorum(.Full sürümünü kullaniyorum).Üstelik kumandanızı baglayip kullanabiliyorsunuz.

Utku Yeni' Alıntı:
Android sim olarak benim tercihim Pica sim...Deneme sürümüde var ücretli full sürümüde var.Gercekten guzel bir uygulama zevkle oynuyorum(.Full sürümünü kullaniyorum).Üstelik kumandanızı baglayip kullanabiliyorsunuz.
Model olarak heli yokmuş ama :-\

Maalesef..Ancak uçak modelleri konusunda digerlerine kıyasla daha zengin..Belki yakında heli de eklerler.Modeller arasında 1 adet quad vardı.Nasıl bisey diye bi baktim.Şimdi baya baya quad kullanıyorum