[Anket]: 13-14 Temmuz Solaklar Buluşması

• Konbuyu başlatan AYDIN67
  • Başlangıç tarihi
  • 3,642

Bu hafta sonu Solaklara gelen var mı?

• Pazar Geleceğim

Oy: 0 0.0%
  • Cumartesi- Pazar her iki günde geliyorum

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
A

AYDIN67

Guest
Merhaba Arkadaşlar,
Hafta sonu Solaklar' uçuşa gelen var mı ?

Ramazan'da ne yazık ki kafa dumanlı olunca uçuş yapamıyorum :lol: Ama kısa süreliğine de olsa muhabbetine her iki günde uğramaya çalışacağım ;)

Bende malum Kırım'dan sonra kuledeyim bir süre. :lollol:
Görüşmek, sohbet için kısada olsa uğramaya çalışacağım.

benim Soar Wing'in ilk uçuşunu görmek için gelmem lazım aslında. ilk uçuşu yaptıracak bir usta olursa (ücretine mukabil tabii. ) öğlen boşluğunda bir iki saat uğrarım ben de. ;)

aydın bey sizin ilk uçağınızı ben uçurup test etmiştim.ve sizle ilk defa tanışmamıza rağmen.sizden ücret de talep etmedik.size bu ücret işini nasıl anlattılarsa bazıları lafı tersinden anlamışlar heralde.çok iyiniyetle düşünülen bir fikri bu pervasızca eleştirmek yakışık almıyor.
ha bundan sonra kim nasıl biliyorsa öyle yapar diyemiyorum.Alınmış olan kurallara ve güvenlik tedbirlerine uymayanlarla artık yolumuz ayırırız olur biter
saygılarımla

Hüseyin Bey merhaba karıştırdınız heralde lütfen mesajları dikkatli okuyunuz. Benim sizinle hiç bir diyaloğum olmadı. İlk uçağımı uçuran ve test eden Yavuz Beydir.Ayrıca ne olursa olsun böyle nezih bir forumda kullandığınız kelimelere de dikkat ediniz. İnsanlar buraya gerilmeye değil streslerini atmak için geliyorlar.

Arkadaşlar yanlış anlaşılmalar oluyor, geçtiğimiz günlerde yaşanan uçuş kuralları konusuyla ilgili fikir ayrılığından sonra malum bu para mevzusu biraz hassaslaştı haliyle.

Hüseyin abi özür dileyerek mesajındaki bir kelimeyi iznin olmadan değiştirmek zorunda kaldım. :embarras:

Pazar gunu aksi bi durum olmaz ise bende gelecegim.

aydın bey kusura bakmayın burhan beye yazmıştım...isim karışıklığı olmuş

Hüseyin GENCER' Alıntı:
aydın bey sizin ilk uçağınızı ben uçurup test etmiştim.ve sizle ilk defa tanışmamıza rağmen.sizden ücret de talep etmedik.size bu ücret işini nasıl anlattılarsa bazıları lafı tersinden anlamışlar heralde.çok iyiniyetle düşünülen bir fikri bu pervasızca eleştirmek yakışık almıyor.
ha bundan sonra kim nasıl biliyorsa öyle yapar diyemiyorum.Alınmış olan kurallara ve güvenlik tedbirlerine uymayanlarla artık yolumuz ayırırız olur biter
saygılarımla
bu ne gerginlik hüseyin bey. bu ne öfke. :lollol: içinizdeki kini, kime dolduysanız ona kusun lütfen. mesajımı dikkatli okursanız eleştirinin e'si bile yok. kaldı ki pervasızlık olsun. belki biraz hiciv. :lol:
ilk uçağım yavuz beyin tavsiyesi ile aldığım Seagull Arising Star'dı. ilk uçuşunu da onun yaptırdığını hatırlıyorum. hatta daha sonraki buluşmalarda modelimi 2-3 kez kırımdan son anda kurtaran da odur. ömer erkan ağabeyden motor, ayarlamalar ve uçuş teknikleri konusunda çok şey öğrendiğim için ellerinden öpecek derecede saygı duyarım. mehmet aydın ağabeyim, sıkılmadan bütün uçaklarımın ayarlama ve elektronik montajlarında yardımcı olduğu için üzerimde büyük emeği vardır diyeceğim bir kişidir. keza altan çulpan ağabeyim, çağdaş daban kardeşim, halil öğretmenim ve aydın bey de yardımseverlikleri ve hoş sohbetleri ile bu hobiyi gerçekten sevmeme sebep olmuş insanlardır. türker akgün kardeşim ve mehmet küçüksarı bey helici olmaları vesilesi ile model konusunda pek yardımcı olamasalarda sıcakkanlılıkları ve misafirperverlikleriyle sevdiğim insanlar arasındadır.

farkındaysanız bütün bu isimler arasında hüseyin gencer yok. çünki size dair hatırladığım birşey yok. bu yüzdendir ki "yolumuzu ayırırız" tehdidi çok boş. :lol:

herkese kırımsız, gerilimsiz günler dileğiyle. :saygilar:

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
...farkındaysanız bütün bu isimler arasında hüseyin gencer yok. çünki size dair hatırladığım birşey yok...
Burhan Bey Hüseyin abi bu işe gönül vermiş, çok değerli ve bilgili bir modelcidir. Kızının dünyaya gelmesi ve özel hayatındaki yoğunluklar sebebiyle son zamanlarda pek fazla aramıza katılamadı. O yüzden tanıma şansı bulamadınız ama inanın zamanla tanıyıp, gördükçe fikirleriniz değişecektir.

Birbirimizi kırmamakta fayda var. :saygilar:

Görünüşe göre 2-3 kişi dışında hiç kime temel güvenlik kuralları dışında hiçbir kuralı kabul etmiyor. Yapılan yardımları ve paylaşımları anmak gereksiz gibi bence. Hiç birimize ilk öğrenmeleri vahiy yoluşla gelmedi, forumlardan ve yanımızdaki kişilerden kısacası birbirimizden öğreniyoruz değil mi? Ancak özellikle sevdiğim ve saygı duyduğum Ömer Abi nin nezdinde bana yardımı dokunanlara tekrar teşekkür ederim. Ayrılık gayrılık vs. her şey olacağına varır. Sevdiklerimizi uzaktan sevmeye istediğimiz yerde de araya mesafe koyup uçmaya devam ederiz artık. ne yapalım.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
saygılarımla

Hüseyin abim üsluplarımızın bu kadar sert olması doğrumu? hele helede senin gibi değer verdiğimiz bir ağabeyimizin bunu yapması, aslında senide anlıyorum şahsi çıkarlar konusu olduğunu düşünerek böyle bir çıkış yaptın, ancak senin yazmış olmana rağmen anlayamadığım (ha bundan sonra kim nasıl biliyorsa öyle yapar diyemiyorum.Alınmış olan kurallara ve güvenlik tedbirlerine uymayanlarla artık yolumuz ayırırız olur biter) sözü hiç yakışmamış, insanları nasıl ayırırız abim ? sahaları ortadan ikiyemi böleriz, yoksa sahaya kafamıza göre karpuz seçer gibi adam seçerek adam almak şeklinde mi? inan her iki şeklide bizlere yakışmaz ve sonuçta hepimiz üzülürüz. Aydın Bey ve Burhan Bey seni iyi tanımadıkları için seni yanlış anladılar sanırım ve cümleler biraz keskin tarafından söylenmiş, aslında ne kadar düzgün ve beyefendi bir insan olduğunu bilseler, benim dahil insanların sana ne kadar değer verdiğini bilseler bu şekilde cevap vermezlerdi, her neyse bunlar karşılıklı muhabbetlerde çözülür, ancak çok iyi niyetli o maddeye gerek kulüp içerisinden gerekse dışardan gelen yorumlar bence çok vahim, insan kazanmak için para almayalım, hatta üste para verelim diyorum, dikta ile zaruriyetle insanları kazanmak pek mümkün olmayacak gibi görünüyor zira Türk milletinin yapısı gereği pek kural sevmiyoruz hele helede bu kurallar insanların tatil gününe denk geliyorsa :D

yavuzum öğlene geleceğim..yüzyüze konuşuruz :)p