[Anket]: 8-9-10-11 Agustos Bulusması

Bayram Buluşması

• 1.Bayram günü bir ara uğrarım

Oy: 0 0.0%
  • 2.Bayram müsait olunca uğrarım

Oy: 3 42.9%
  • 3.Bayram müsait olunca uğrarım

Oy: 3 42.9%
  • Bayram sonrası Pazar tatilinde başka yerde olunur mu hiç :):)

Oy: 4 57.1%
  • Ne buluşması ya, bayramda uçuşmu olurmuş :):)

Oy: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Evet arkadaşlar,

Düğündü ramazandı derken epeydir anket açmadığımı fark ettim :laugh:

Görelim bakalım bayramda kimler nerede olacak :D Kimler hanımlarından izin alabilecek ;D

NOT: Ankette birden fazla seçeneğe oy verilebilir

Mehmet abi, Eğer 8 - 9 10 - 11 Ağustosta bu 4 gün boyunca orda olunacaksa, bayramın 2. günü çok büyük ihtimalle gelirim. Çünkü, Bayramda Sakaryada olacağım, Eşiminin ailesini ziyarete gidicem, eşim çoluk çocuk kalacak orda 1 hafta, yani dönüşte uğrarım dediğiniz yere.

Saat dilimi göremedim saat kaçtan kaça kadar orda olursıunuz? Ben Sakaryadan geleceğim için model getiremeyeceğim ama en azından o havayı teneffüs edip sizlerle tanışma imkanım da olur.

MEHMET BENCE BİR ŞIK DAHA AÇMALISIN.

'' BENBİLMEM EŞİM BİLİR.'' :lol: :lollol:

İzmit dışında olacağım için katılamıyorum. Herkeze iyi bayramlar.

iki elim kanda olsa gelirim diyeceğim de hamurda olacak. ramazan rehaveti bitti. :'(
her bulduğum boşlukta geleceğim ama. :thumbup:

Burhan Beycim Yak54ü topladım 55AX motoru evde yakıt koklatıp bir ateşleme denemesi yaptım hemen çalıştı zor susturdum. Bayram ertesi pazar günü solaklardayım rüzgar durumu müsait olursa ilk uçuşunu yapmaya niyetim var ancak senin gazına ihtiyacım olabilir. :thumbup:

Aydın Azman' Alıntı:
Burhan Beycim Yak54ü topladım 55AX motoru evde yakıt koklatıp bir ateşleme denemesi yaptım hemen çalıştı zor susturdum. Bayram ertesi pazar günü solaklardayım rüzgar durumu müsait olursa ilk uçuşunu yapmaya niyetim var ancak senin gazına ihtiyacım olabilir. :thumbup:

gaz ne kelime sevgili dostum. içinde sıkışıp kalmış cevheri çekip çıkartıyoruz sadece. :thumbup:
tam gün gelmem zor olsa da birkaç saatlik boşluklarım illa ki vardır hergün. bir telefonun yeter. modeli kapar gelirim. seninle uçmak büyük zevk. :saygilar:

( not: yeni kurallar gelmesin, yeni uyarılar almayayım diye bahsetmiyorum ama hergün illa ki bir uçuşum var zaten. ;D )

Burhan bey, hergün yaptığın uçuşlar mecazi manada olmasın sakın... ;D

AYHAN DEMİRCİOĞLU' Alıntı:
Mehmet abi, Eğer 8 - 9 10 - 11 Ağustosta bu 4 gün boyunca orda olunacaksa, bayramın 2. günü çok büyük ihtimalle gelirim. Çünkü, Bayramda Sakaryada olacağım, Eşiminin ailesini ziyarete gidicem, eşim çoluk çocuk kalacak orda 1 hafta, yani dönüşte uğrarım dediğiniz yere.

Saat dilimi göremedim saat kaçtan kaça kadar orda olursıunuz? Ben Sakaryadan geleceğim için model getiremeyeceğim ama en azından o havayı teneffüs edip sizlerle tanışma imkanım da olur.
Ayhan,

Gelende buluşmalar 11:00-12:00 gibi başlayıp 19:30 kadar devam ediyor. Ama malum bayram bu nedenle kim saat kaçta kaçıp gelebilir şu aşamada bu kısım biraz belirsiz.

Fakat madem Sakarya'dasınız sizi illaki görmek isteriz %p Özelden cep numaramı gönderiyorum. Siz işiniz bitip, Sakarya'dan ayrılmaya yakın bir alo deyin, konuşalım ;)

Bu arada buluşma yeri olan Solakların koordinatlarına şu konudan bakabilirsiniz.

Aydın Azman' Alıntı:
Aydin Bey,
Yak54 hayirli olsun, artik akrobasi alanina daliyorsun demekki %p

Ben Bayram sonu dahil şehir dışında olacağımdan dolayı katılamayacağım, Aydın Bey Yak54 hayırlı olsun ancak sana tavsiyem modelin ilk uçuşunda yanında ustalardan biri mutlaka olsun. sakın yanlış anlama o model alışılagelmiş trainer modellere benzemez, atımları çok fazla ve en ufak tıklar da bile seri tono lar atabilir, senin pilotajına güveniyoruz ama modelin sağlığı açısından tedbirli olmanı tavsiye ederim, kazasız kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ayhan,

Gelende buluşmalar 11:00-12:00 gibi başlayıp 19:30 kadar devam ediyor. Ama malum bayram bu nedenle kim saat kaçta kaçıp gelebilir şu aşamada bu kısım biraz belirsiz.

Fakat madem Sakarya'dasınız sizi illaki görmek isteriz %p Özelden cep numaramı gönderiyorum. Siz işiniz bitip, Sakarya'dan ayrılmaya yakın bir alo deyin, konuşalım ;)

Bu arada buluşma yeri olan Solakların koordinatlarına şu konudan bakabilirsiniz.

Abi ilgine alakana çok teşekkür ediyorum, Telefonunuz bende Kayıtlı Sakaryadan çıkmadan sizi arayacağım, İstanbuldan gelmediğim için yanımda model adına bişey olmayacak ama bir Foto makinası getirmeyi planlıyorum Sizin ve diğer arkadaşların resimlerini çekerim, Tanışmış oluruz. Sizin gibi birini tanımak mutlaka hayatıma artı değerler katacaktır.

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Aydın Bey Yak54 hayırlı olsun ancak sana tavsiyem modelin ilk uçuşunda yanında ustalardan biri mutlaka olsun. :saygilar:

e olacak tabii yavuzum. adam şimdiden beni angaje etti bile. benden ustasını mı bulacak. :lol: :lol:

bugün ben sahadayım. başka kimler var?

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
bugün ben sahadayım. başka kimler var?
Ben ve Türker ne yazık ki bugün yokuz :-\ En iyi ihitmal birazdan micro helim ile evin önünde 4-5 pil uçup geleceğim.