[Anket]: 8-9-10-11 Agustos Bulusması

Bayram Buluşması

• 1.Bayram günü bir ara uğrarım

Oy: 0 0.0%
  • 2.Bayram müsait olunca uğrarım

Oy: 3 42.9%
  • 3.Bayram müsait olunca uğrarım

Oy: 3 42.9%
  • Bayram sonrası Pazar tatilinde başka yerde olunur mu hiç :):)

Oy: 4 57.1%
  • Ne buluşması ya, bayramda uçuşmu olurmuş :):)

Oy: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
gaz ne kelime sevgili dostum. içinde sıkışıp kalmış cevheri çekip çıkartıyoruz sadece. :thumbup:
tam gün gelmem zor olsa da birkaç saatlik boşluklarım illa ki vardır hergün. bir telefonun yeter. modeli kapar gelirim. seninle uçmak büyük zevk. :saygilar:

( not: yeni kurallar gelmesin, yeni uyarılar almayayım diye bahsetmiyorum ama hergün illa ki bir uçuşum var zaten. ;D )
Burhan Bey pazar günü öğlen saatlerinde Solaklarda olacağım , seninle uçmak da büyük zevk senin neşen yeter. :)
Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Aydin Bey,
Yak54 hayirli olsun, artik akrobasi alanina daliyorsun demekki %p
Evet Özkan bey artık yavaş yavaş akrobasi ısınma turlarına başlayacağım.
Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Ben Bayram sonu dahil şehir dışında olacağımdan dolayı katılamayacağım, Aydın Bey Yak54 hayırlı olsun ancak sana tavsiyem modelin ilk uçuşunda yanında ustalardan biri mutlaka olsun. sakın yanlış anlama o model alışılagelmiş trainer modellere benzemez, atımları çok fazla ve en ufak tıklar da bile seri tono lar atabilir, senin pilotajına güveniyoruz ama modelin sağlığı açısından tedbirli olmanı tavsiye ederim, kazasız kırımsız uçuşlar dilerim. :saygilar:
Yavuz Bey değerli uyarın için teşekkür ederim.Zaten hava rüzgarlı olursa Yak 54 ile uçmayo düşünmüyorum. Aleron ve elevatörün ayarlarını mümkün olduğunca limitleyerek ilk uçuşları yapmayı düşünüyorum

Aydın Azman' Alıntı:
Yavuz Bey değerli uyarın için teşekkür ederim.Zaten hava rüzgarlı olursa Yak 54 ile uçmayo düşünmüyorum. Aleron ve elevatörün ayarlarını mümkün olduğunca limitleyerek ilk uçuşları yapmayı düşünüyorum

vw e porsche motoru takanı kimse yadırgamaz ama ferrariye anadol muamelesi yapana herkes güler aydın bey. bırak modeli kısıtlamayı özgürce uçsun. sendeki pilotaj yeter de artar bile. helal sana :thumbup:

bugün hayatımın en sakin uçuşunu yaptım. in cin top oynarken ben de havadan onlara sorti yapıp durdum. pili şişirene kadar gazladım. :lollol: :lollol:
sahi, şimdi o şişmiş pili atmam mı gerekiyor? ondan hayır gelirmi?

Arkadaşlar, Pazar gününü oyladım ama, belli olmaz. Bayramdan sarkan misafirler olursa biraz zor! :'(

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
pili şişirene kadar gazladım. :lollol: :lollol:
sahi, şimdi o şişmiş pili atmam mı gerekiyor? ondan hayır gelirmi?
Pili dikkatli bir sekilde sarj etmeyi deneyerek hucrelerin son durumlarini kontrol etmek lazim. Pilin ismesi omrunu doldurdugu anlamina gelir ama tam olarak cop oldugu anlamina gelmez.

Burhan bey sizin yerinizde olsam asagidaki konuya bir goz atarim. Toplamda 1 dak bile olmayan fazla bir sure icin pili riske atmaya bence değmez, yani yazik olur ;)

Arkadaşlar bayram solaklar buluşmaları ile ilgili foto video yok mu ?
Merak içinde bekliyoruz.

Aydın Azman' Alıntı:
Arkadaşlar bayram solaklar buluşmaları ile ilgili foto video yok mu ?
Merak içinde bekliyoruz.
Bence burhan ve Ragip harici giden olmadi :embarras: Artik foto isi yarina insallah %p

Merhabalar önce tek bir foto ile bugünkü uçuşumu haber vereyim dedim.Yarın videolar hazır olur umarım.Sevgiyle kalın herkese selamlar... :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Yarın pazar günü solaklara kimler gediyor? Bizim aile (aile dediysem en az 30 kişiden fazla :D ) yarın için yuvacık barajına pinnik programı var, duruma göre bir ara kaçabilirim solaklara.

Altan Culpan' Alıntı:
Merhabalar önce tek bir foto ile bugünkü uçuşumu haber vereyim dedim.Yarın videolar hazır olur umarım.Sevgiyle kalın herkese selamlar... :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Supersin Altan Bey :thumbup: her daim uçarım diyorsun yanı :laugh:

Videoları merakla bekliyoruz %p

arslan mert' Alıntı:
Yarın pazar günü solaklara kimler gediyor? Bizim aile (aile dediysem en az 30 kişiden fazla :D ) yarın için yuvacık barajına pinnik programı var, duruma göre bir ara kaçabilirim solaklara.
Büyük bir aksilik olmazsa ben geliyorum. Turker ve Omer abi de büyük ihtimal gelecek abi

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bence burhan ve Ragip harici giden olmadi :embarras: Artik foto isi yarina insallah %p

bayram programı:

08/08/2013 sadece ben

09/08/2013 ragıp ve ben

10/08/2013 mehmet aydın ve ben

11/08/2013 yine ben ve allah kerim. :)

bu arada, ömer abi'ye verdiğim sözü tuttum. başına kötü şeyler gelmiş olsa da katana hala uçar durumda. :laugh:

Burhan TAŞPINAR' Alıntı:
bayram programı:

08/08/2013 sadece ben

09/08/2013 ragıp ve ben

10/08/2013 mehmet aydın ve ben

11/08/2013 yine ben ve allah kerim. :)

bu arada, ömer abi'ye verdiğim sözü tuttum. başına kötü şeyler gelmiş olsa da katana hala uçar durumda. :laugh:

Burhan abim tebrikler diyorum başkada bişi diyemiyorum, süpersin :thumbup: :thumbup:

Omer Erkan' Alıntı:
Burhan Bey, ne zaman ordaydınız? Ben saat 15:30'a doğru bir uğradım ama sahada inler cinler uçuş yapıyordu!

planlı gitmedik zaten. benim ekmek pişirmem, mehmet bey'in da bayram gezintisi bittikten sonra 16:00 - 16:30 gibi gittik, 17:40 çıktık

donuste otoban yogun olacagindan, yuvacik prog. iptal baska yerdeyiz. Maalesef gelemiyorum, gidenlere iyi ucuslar