[Anket]: Komuk Tişörtü

Komuk Tişörtü İsterim ?

• Komuğun Logosu Olan Bir Tişört İsterim

Oy: 2 10.5%
  • Komuğun logosu olan ve ismim soyismim yazan bir tişört isterim

Oy: 7 36.8%
  • Komuğun logosu olan, ismim soyismim ve www.komuk.biz yazan bir tişört isterim

Oy: 6 31.6%
  • Mehmet Bey ne eylerse güzel eyler der, ondan isterim

Oy: 3 15.8%
  • Tişört giymem, giyeni de sevmem

Oy: 1 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    19
Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Arkadaşlar, dün bilgisayarım yoktu. Foruma doğru dürüst giremediğim için yeni konuları göremedim.

Tişort konusu Komuk'a bir ayrıcalık, birliktelik ve üyelerine de bir üyelik simgesi olacaktır. Türker, sen çok yaşa! Eski tişörtleri 2010 yılında Çayırköy sahasında İzmit'in kurtuluşu gününde yaptığımız etkinlik için yaptırmıştık. Pirelli'den Alper bey halletmişti, Hüseyin'in dediği gibi reklam işiyle uğraşan bir arkadaş vardı. Hatta biraz sponsorluk gibi bile olmuştu, bir bedel ödememiştik. Alper Bey ile tekrar konuşup yerini bulabiliriz.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
Mehmet Bey ne eylerse güzel eyler der, Komuğun logosu olan, ismim soyismim ve yazan bir tişört isterim..kolundada türk bayrağı işlemesi olsun diye eklerim.....
kesinlikle lacoste tarzı olsun ...rangide açık yeşil olsun....
koyu renklerde güneş nedeniyle solmalar oluyor.....
2 tane isterim hatta kızımada isterim diyorum

İlave olarak öbür kolunda da bir Atatürk resmi isterim, iki tane isterim...

Daha sonra da tişörte ilave olarak, soğuk havalar için, belki bir de yelek düşünebiliriz. Ne dersiniz?

Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Omer Erkan' Alıntı:
Daha sonra da tişörte ilave olarak, soğuk havalar için, belki bir de yelek düşünebiliriz. Ne dersiniz?
Yaptıralım dersek bence aynı anda olsun ki maliyet daha uygun olabilir diye dusunuyorum. ;)

Ynt: Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Omer Erkan' Alıntı:
Yaptıralım dersek bence aynı anda olsun ki maliyet daha uygun olabilir diye dusunuyorum. ;)

Duruma göre birlikte de, ayrı ayrı da düşünebiliriz...

Hüseyin Abinin giydiği çok kaliteli görünüyor :)
Ayrıca fikir için Türker'e de teşekkürler.
Ben de lacoste tipi olmasını dilerim. Bir tane de ben alacağım :)

Tolga Senyuva' Alıntı:

Mehmet Bey'in ne zamandır dilindeydi, tesadüf video falan çekiyorum üzerimde komuk tişörtü olsun diye düşünüp ben açtım anketi.

Fikir babası Mehmet Bey, taşı atan ben oldum yani ;D

Tişörtün olabildiğince kaliteli birşey olmasını tercih ederim bende şahsen. Malum güneşi, yağı, benzini habire yıkanacak, 2gün sonra şakülü kayar kalitesiz birşey olursa :)

Tolga Senyuva' Alıntı:
Ankete oy vermeyi unutmayalim Tolgacim ;)

Türker Akgün' Alıntı:
Arkadaşlar Komuk tişörtüm olsun, onunla sahaya geleyim istiyorum. Ayrıca bazı videolar çekip internette paylaşıyoruz bildiğiniz gibi. Bu çekimlerde neden komuk tişörtü olmasın ki dedim ve bu anketi açmaya karar verdim.
Belki sizlerden de edinmek isteyen olur. Sayı ne kadar çok olursa o kadar istediğimiz gibi birşey yaptırabiliriz diye düşünüyorum. Şahsen ben 3 adet edinmek isterim.

Isteyenleri Listeleyelim:
1- Turker Akgun - 3 adet
2- Yucel Ertik - 1 adet
3- Huseyin Gencer - 2 adet
4- Mehmet Kucuksari - 3 adet
5- Altan Culpan - 1 adet
6- Omer Erkan - 1 adet
7- Halil Ustun - 1 adet
8- Tolga Senyuva - 1 adet
Türker kardeşim ben de 3 tane alayım sahaya önümüzdeki sezon kızımı da getireceğim,kızı geldimi anacığıda gelir malum durum böyle olunca ...Hepsinde benim adım yazsa da olur sorun yok... ;)

Madem güzel bir kıyafete doğru ilerliyoruz tişort,yelek ben de Şapka da olsun derim ne dersiniz?Tam takım çok şık olur hem sahada zaten yaz kış kullandığımız bir şey değil mi?Ayrıca Ömer abimin dediği gibi kesinlikle Atatürk resmi olmalı,renkler arasında kırmızı beyaz olmalı değil mi?

Selam Arkadaşlar;
Tişört güzel bir fikir olmuş bende isterim bu arada beden Large

A.CULPAN' Alıntı:
Madem güzel bir kıyafete doğru ilerliyoruz tişort,yelek ben de Şapka da olsun derim ne dersiniz?Tam takım çok şık olur hem sahada zaten yaz kış kullandığımız bir şey değil mi?Ayrıca Ömer abimin dediği gibi kesinlikle Atatürk resmi olmalı,renkler arasında
kırmızı beyaz olmalı değil mi?

Abi iç çamaşırıda olsun yav olmuşken ;D

A.CULPAN' Alıntı:
Madem güzel bir kıyafete doğru ilerliyoruz tişort,yelek ben de Şapka da olsun derim ne dersiniz?Tam takım çok şık olur hem sahada zaten yaz kış kullandığımız bir şey değil mi?Ayrıca Ömer abimin dediği gibi kesinlikle Atatürk resmi olmalı,renkler arasında kırmızı beyaz olmalı değil mi?

Evet, şapka da güzel fikir. Hatta yelekten bile önce gelir bence. Öncelikle şapka + tişört şeklinde düşünmeliyiz diyorum.

Ynt: Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Omer Erkan' Alıntı:
A.CULPAN' Alıntı:

Evet, şapka da güzel fikir. Hatta yelekten bile önce gelir bence. Öncelikle şapka + tişört şeklinde düşünmeliyiz diyorum.

Katılıyorum, şapka tişört derim bende. Fazla dallanıp budaklanırsa zorlaşır diye düşünüyorum bu iş.
Hatta ben şu an tişörte tamam derim, şapka bonus olur :)

Mehmet Abicim az önce oyladım :) Bunlara ilaveten ben de Ömer Abinin dediği gibi Atatürk resmi ya da imzası olsun derim :)

3 adette ben isterim