[Anket]: Komuk Tişörtü

Komuk Tişörtü İsterim ?

• Komuğun Logosu Olan Bir Tişört İsterim

Oy: 2 10.5%
  • Komuğun logosu olan ve ismim soyismim yazan bir tişört isterim

Oy: 7 36.8%
  • Komuğun logosu olan, ismim soyismim ve www.komuk.biz yazan bir tişört isterim

Oy: 6 31.6%
  • Mehmet Bey ne eylerse güzel eyler der, ondan isterim

Oy: 3 15.8%
  • Tişört giymem, giyeni de sevmem

Oy: 1 5.3%

• Kullanılan toplam oy
    19

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar Komuk tişörtüm olsun, onunla sahaya geleyim istiyorum. Ayrıca bazı videolar çekip internette paylaşıyoruz bildiğiniz gibi. Bu çekimlerde neden komuk tişörtü olmasın ki dedim ve bu anketi açmaya karar verdim.
Belki sizlerden de edinmek isteyen olur. Sayı ne kadar çok olursa o kadar istediğimiz gibi birşey yaptırabiliriz diye düşünüyorum. Şahsen ben 3 adet edinmek isterim.

Isteyenleri Listeleyelim:
1- Turker Akgun - 3 adet
2- Yucel Ertik - 1 adet
3- Huseyin Gencer - 2 adet
4- Mehmet Kucuksari - 3 adet
5- Altan Culpan - 3 adet
6- Omer Erkan - 1 adet
7- Halil Ustun - 1 adet
8- Tolga Senyuva - 1 adet
9- Mert Aslan - 1 adet
10- Yavuz Demirtaş - 1 adet
11- Ragip Sarı- 1 adet
12- Barış Altun - 3 adet
13- Muharrem Önelge - 1 Adet
14- Burhan Taşpınar - 1 Adet
15- Necdet Aygören - 1 Adet

Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Çok iyi fikir kardeşim. şöyle janjanlı bir şeyler yaptıralım.

Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

YUCEL' Alıntı:
Evet evet bence de. Daha once yapilan super tisort referans alarak kucuk degisiklikler ile yeni parti siparis edelim.

Bizim gibi yeni katilan KOMUK uyeleri de tisort sahibi olsun.

Bu arada eskimtisort kalitesi de super. Kim yaptirmisti acaba, hatirlayan var mi??

Ynt: Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
YUCEL' Alıntı:
Evet evet bence de. Daha once yapilan super tisort referans alarak kucuk degisiklikler ile yeni parti siparis edelim.

Bu arada eskimtisort kalitesi de super. Kim yaptirmisti acaba, hatirlayan var mi??

Ömer abi ve Hüseyin abi daha iyi bilir. Bence de eski tişörtler güzeldi. Ayrıca polo yaka olması bir artı.

Ynt: Ynt: Ynt: Ynt: [Anket]: Komuk Tişörtü

YUCEL' Alıntı:
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
YUCEL' Alıntı:

Ömer abi ve Hüseyin abi daha iyi bilir. Bence de eski tişörtler güzeldi. Ayrıca polo yaka olması bir artı.
Illa POLO yaka olsun diyorsun yani ;D

Mehmet Bey ne eylerse güzel eyler der, Komuğun logosu olan, ismim soyismim ve yazan bir tişört isterim..kolundada türk bayrağı işlemesi olsun diye eklerim.....
kesinlikle lacoste tarzı olsun ...rangide açık yeşil olsun....
koyu renklerde güneş nedeniyle solmalar oluyor.....
2 tane isterim hatta kızımada isterim diyorum

Hocama katılıyorum. Lacoste tarzı da uyar. Renk konusunu tartışabiliriz. Ama olmuşken güzel bir şey olsun. ;)

Ya POLO ya LACOSTE başka bir şey istemezūk ;D

Bu arada ilk tisortleri kimin sipariş edip, nereye yaptırdıgını hala ögrenemedik ama :):)

reklam işiyle uğraşan abimiz vardı..ismi neydi acaba ?Tefik olabilir sanayide işyeri var ömer abi bilir belki?

Hüseyin GENCER' Alıntı:
reklam işiyle uğraşan abimiz vardı..ismi neydi acaba ?Tefik olabilir sanayide işyeri var ömer abi bilir belki?
Super o zaman abi. Zira ilk tisortlerin kalitesi oldukca iyi. Aynı arkadaş üzerinden yenileri yaptırabilirsek kalite ile ilgili bir kaygımız olmaz diye dusunuyorum ;)

Ilk mesaja, isteyenler ve kacar adet istediklerini ilave ettim :)

okul eşofmalarımı yaptırdığım firmayla görüseyim baskı işi yapıyorlar iyi tşört varsa ellerinde oraya uygun fiyatla( tşörtün kalitesiyle para doğru orantılı olarak) yaptırabilirim...
yada tşörtşeri biz alırız baskıları yaptırırız.

Hüseyin GENCER' Alıntı:
okul eşofmalarımı yaptırdığım firmayla görüseyim baskı işi yapıyorlar iyi tşört varsa ellerinde oraya uygun fiyatla( tşörtün kalitesiyle para doğru orantılı olarak) yaptırabilirim...
yada tşörtşeri biz alırız baskıları yaptırırız.
Sana zahmet olacak ama super olur ;D. Detayları daha sonra netleştiririz inşallah ;)