Araçlarda cam filmi yasağı kaldırılsın

Bugün yedi cedlerine saydırarak hatunun arabadaki 600 tl verip servisde yaptırdığım cam filmini söktüm.Sökerken çok zorlanmadım ama yapışkan başıma bela oldu.Nerdeyse 4 saat uğraştım .Allah belalarını versin bu emek ve masraflar bin yerlerinden çıksın.

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdoğan'ın başkanlık ettiği AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında araçlara sonradan takılan cam filmlerine kesilen cezalar da tartışıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşında büyük tepkisini toplayan cezalarla ilgili olarak “Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dedi.

ÇALIŞMA YAPILACAK

Erdoğan, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın çalışma yapmasını istedi.

KESİLEN CEZALAR İLE İLGİLİ DE DÜZENLEME

MYK toplantısında Başbakan Binali Yıldırım, parti yöneticilerine “Ceza kesilmeyecek, kesilen cezalarla ilgili de çalışma yapılacak” bilgisini verdi.

Peki bu süreçte söktürenler, servislere gidip ücretsiz geri taktırabilecek mi? Daha önce ödediği söktürme parasını geri alabilecek mi?

Veya bu süreçteki masrafları devlet tazmin edecek mi?

:)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Peki bu süreçte söktürenler, servislere gidip ücretsiz geri taktırabilecek mi? Daha önce ödediği söktürme parasını geri alabilecek mi?

Veya bu süreçteki masrafları devlet tazmin edecek mi?

:)

Tabiki :lol: :lollol:

Valla ben de dün 150TL. verip söktürdüm.
Çünkü memur arkadaşlarla polemiğe girmenin manası yok.
Öyle de YASSAH, böyle de...
:islik: :saygilar:

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:

Erdoğan'ın başkanlık ettiği AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısında araçlara sonradan takılan cam filmlerine kesilen cezalar da tartışıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşında büyük tepkisini toplayan cezalarla ilgili olarak �Genelge yayınlayın, düzeltin bu işi'' dedi.

ÇALIŞMA YAPILACAK

Erdoğan, konuyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın çalışma yapmasını istedi.

KESİLEN CEZALAR İLE İLGİLİ DE DÜZENLEME

MYK toplantısında Başbakan Binali Yıldırım, parti yöneticilerine �Ceza kesilmeyecek, kesilen cezalarla ilgili de çalışma yapılacak� bilgisini verdi.
Allah à havale ediyorum ahirette 2 elim yakalarinda olacak haram zıkkım olsun 600 tl taktirirken verdim 150 tl vermeyelim diye 2 gün uğraştım bu arada arka cam Resistance şimdilik çalışıyor Ne diyeyim bu masraflar bin yerlerinden çıksın.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben üşengeçlikten sökemedim hep erteledim, sanırım artık gerek kalmadı [emoji41]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araçlarda içeridekilerin görünmesini engellediği için kapıların tamamen sökülmesi gerektiği bakanlar kurulu tarafından görüşülmeye başlanmış. Kaputu ve bagaj kapağı olan araçlar ise tehlikeli madde saklamaya müsait olduğu için ağır kusurlu sayılarak muayeneden geçemeyecek.

Bugün Cumhurbaşkanının açıklamasıyla uygulamanın yanlış olduğu ve derhal düzeltilmesi gerektiği açıklaması yapıldı.Yani film gene serbest.Bilgilerinize...