[Aranıyor]: FATSHARK Gozluk Ve Full Set

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ctx1965

Yeni Uye
Merhaba arkadaslar Fatshark yada baska bir gozluk ( kullanima hazir set ) almak uzereyim, birkac yerle anlastim gibi yakinda birini alicam.Ancak bu forumdaki arkadaslar arasinda satmayi dusunen var ise onun urununu almayi tercih ederim.

Anlaştığnız gözlük modeli nedir ?

Predetor v2 mobius genis acili kamera ve gerekli diger ekipmanlar 650 ye birakacak henuz kesin anlasmadik yani istersem saticak.Bende buturlu karar veremedim bu gozlugu kullanan var ise yorumunu cok merak ediyorum.

Siz dominator hd yi acaba nerden kac tl ye aldiniz aslinda benim aradigim gozluk bu :)

Predator kullanmadım, fakat bir kaç arkadaştan kalitesini biliyorum, ben hd'yi 'den aldım. 550$ civarıydı galiba, 4 ay sonra geldi, aldığımda üretimdeydi :D Hd ile predator 'u kıyaslama gerekirse resim kalitesi tabi ki değişiyor, imkanınız var ise Hd tercih edin derim, çünkü FPV,özellikle mini ile yapıcaksanız, o kaliteye çok ihtiyacınız var demektir, tabi sadece gözlüğün iyisi değil Vtx ve Vrx ile kamera seçiminizde önemli. :agreed:

Cok karisik bir durum 700 ile 1000 tl lik bir butcem var.eger hd yada dominator v2 olursa bu butce biraz daha cikabilir.Ancak ne yapacagimi bilmiyorum.Sanirim problem benim full set ariyor olmam yani fpv sistemini kendim toplamam lazim.Pisman olmak istemiyorum, cok kararsizim.

pişmalık bir durum yok, en nihayetinde satmak istediğinizde uygun bir fiyatla terkar satıp, çıtanızı bi tık üste taşırsınız. Fakat dediğim gibi, eğer resim kalitesi istiyorsanız, v2 yada hd tercih etmelisiniz. diğerleri iş görmez mi , emin olun düşündüğünüzden fazlası... %p

fatshark attitulte sd var 600mw imerciom verisi ile fath arkadasimiz in dedigi gibi pradetorde kullandim V2 de attitulte kullaniyorum dominatorun hepsini denedim ben gozlukden memnunum ama bizde arayis bitmiyor baska bi gozluk dusunuyorum dusunurseniz 0546 572 86 39 dan arayabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...