[Aranıyor]: FPV FULL SET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ctx1965

Yeni Uye
Merhaba fpv full set ariyorum gozluk tercihim ama kullanimi kolay monitorde olabilir.

[Urun]: FPV FULL SET ARANIYOR

mehmet ozturk2' Alıntı:
Merhaba fpv full set ariyorum gozluk tercihim ama kullanimi kolay monitorde olabilir.

hem hesaplı, hem kargo bedava. Bundan iyisi şamda kayısı. Ben sepete attım, siparişi vereceğim. Belki kamerayı sonra değiştiririm. Set uygun gibi. %p

abi bende beğendim uygun fiyatlı fpv ama sonra bişey çıkmasın bundan

tayip demir' Alıntı:
abi bende beğendim uygun fiyatlı fpv ama sonra bişey çıkmasın bundan

Hollywood film sahnesi çekmeyeceğim sonuçta. :lollol: Her ihtiyaca uygun kalitede fpv kitleri var piyasada. Bu kite sonradan mini sony yüksek çözünürlüklü HD kamera takabiirim diye düşündüm. Fiyat uygun, gümrüğe takılmaz.

Acaba kargo elimize ulasir mi fiyati gercektende iyiymis.Eger elinize ulasirsa kac gunde geldigini yazarsaniz buraya cok memnun olurum.Gerci ben kablo yiginiyla ugrasmak istemiyorum bu nedenle gozluk ilk tercihim ama bununda fiyati bedava gibiymis.

mehmet ozturk2' Alıntı:
Acaba kargo elimize ulasir mi fiyati gercektende iyiymis.Eger elinize ulasirsa kac gunde geldigini yazarsaniz buraya cok memnun olurum.Gerci ben kablo yiginiyla ugrasmak istemiyorum bu nedenle gozluk ilk tercihim ama bununda fiyati bedava gibiymis.

Son üç aydır aliexpress.com dan 20 ye yakın sipariş verdim. Motor, esc, epo uçak model, kumanda vs vs. Hepsi elime ulaştı. Satın Aldığın ürünün kargo takip numarasından nerde olduğunu, ne zaman eline geçeceğini takip edebilirsin. "Free shipping" ürünler normal posta ile geldiği için 3 haftayı buluyor eline ulaşması. En erken gelen 13 günde gelmişti.

Ayrıca "fpv combo" yada "rc fpv kit" gibi aramalar yaparsan amacına uygun farklı seçenekleri görebilirsin. Ben deneme amaçlı başlangıç olarak ucuz bir kit tercih etmek istedim.

3 hafta beklemeye deger.

Merhaba, acaba bu kitle tahmini mesafe kaç km olur?

fatshark predetor v2, alici, mobius kamera yani full fpv set 700 tl sizce fiyat normal mi almak uzereyim ?

ben olsam almam üstüne 200 daha koyar attitude v2 alırım

tayip demir' Alıntı:
ben olsam almam üstüne 200 daha koyar attitude v2 alırım

elimde attitulte v2 var diyer araniyor ilaninizada msj yazdim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...