arazide dört saat

arazide dört saat

Ümit Piriştina' Alıntı:
selamlar
bitik halde döndüm,nafile...
Sağlık olsun demekten başka denilebilecek birşey yok malesef. :(
Umarım en kısa zamanda daha güzelini yaparsınız Ümit Bey. :saygilar:

arazide dört saat

selamlar
son aramadan sonra ani karar ile phantom aldım ,biraz teselli için :'( :'( :'( :'(

arazide dört saat

Ümit Piriştina' Alıntı:
selamlar
son aramadan sonra ani karar ile phantom aldım ,biraz teselli için :'( :'( :'( :'(

not: sesi kısınız gürültülü olmuş
Yeni modeliniz hayırlı olsun Ümit Bey :thumbup: Keşke eskisi bulunabilseydi ama neyse vardır bunda da bir hayır :embarras: Artık böyle bir modele yakın zamanda şöyle güzel bir GoPRO ya da en azından bir "Mobius" güzel yakışır ;) :)

arazide dört saat

Ümit Piriştina' Alıntı:
selamlar
Hayırlı olsun Ümit Bey. :thumbup: Çok güzel bir teselli olmuş doğrusu. :laugh:

arazide dört saat

teşekkürler

bu mobius'u gördükden sonra nasıl uyuyacağım 39grammış. hk'ya kk5,5 bord'u ve kk2.0 bord'u versem benle mobius için takasa

girerlermi?hadi 1kg.da leblebi (karışık) ;D

backorder olmuş rahatladım şimdi :laugh:

arazide dört saat

Ümit bey fantomunuz hayırlısı olsun, yanlız fantoma mobius değil Go pro yakışır ;)

arazide dört saat

selamlar

evet gopro çok iyi olurdu kamera ihtiyacım sonlanırdı ismini bildiğimiz o sitede 2.el dört yüz liraya satılıkda her on dakikada bir bakıyorum sualtı kabıyla birlikte her bakışda oof ;D ;D ;D ;D

arazide dört saat

şimdilik fokus mekanizması bozuk praktika ile idare ediyorum ağır ama video kalitesi mükemmel
diğer benQ ve anahtarlıkgopro m-lite'lı multi üzerinde bulgaristan sınır kapısını geçmişlerdir zaher

gopro 2 gopro 3 veya gopro,mobius şimdi kafam çok karışdı

arazide dört saat

Kafanız hiç karışmasın, kesinlikle gopro3 Black edition yada black edition plus almalısınız :)

arazide dört saat

hüseyin bey
son sürüm gopro3 aldığımız zaman hakkını vermemiz gerekir, şöyle yüzelli ikiyüz metre irtifada iki üç kmlik bir çekim .

cox motorlu ve 2,5 cclik os motorlu uçaklarla başladığım rc ciliğin doruğu ,artık zamanın modelciği budur

arazide dört saat

Abi hem hayirli olsun hemde gecmis olsun model kaybetmenin nedemek oldugunu biliyorum gerci her seferinde buldum ben ama o korku ve uzuntuyu iyi biliyorum.Abi bu uzucu olay tekrarlanmasin diye dusundugun birsey var mi anti kayip icin.

arazide dört saat

selam

mehmet kardeş çok önemli bir konuyu tekrar hatırlatdın teşekkür ederim bütün modeller için geçerli olan tel.no., buzzer ve flashled gibi genel tedbirleri rutin yapmalıyız .benim aklıma bunlar geliyor benim forumdaki arkadaşlara bir sorum olacak

phantom için ne önerirsiniz, malum bazı forumlarda flyaway ler tartışılıyor .

inanın mali zarar bir tarafa ,kaybolan multimdeki emeğim buruk bir tad bırakıyor
uygun motor kombinasyonu,esclerin uyumu ,uygun şase perdedeki yırtıklar :rolleyes:anlıyacağınız aylar süren kısıtlı boş zamanıma
yayılmış AR-GE çalışması hem zor hemde zevkli idi .kayıbın tekrarının yaşanmamasını dilerim.

şuan phantomdaki liponun balanssoketine voltajbuzzeri takıyorum ileriki zamanda şarzı uzun süre dayanan flashlight takacağım
birde bir yerlerden aklımda kalan şu adını getiremediğim alet gpsli bireysel kullanım için genelde küçük çocuklar için kaybulursa veya kaçırılırsa diye bir sitede görmüşdüm fiyat olarak makuldu diye hatırlıyorum gopro3 olursa bu alet şart gözüküyor :coolxf:

kusura bakmayın güzel türkcemiz biraz harakiri oldu :laugh:
bütün sevdiklerinizle olmanız dileğiyle

arazide dört saat

Ümit Piriştina' Alıntı:
phantom için ne önerirsiniz, malum bazı forumlarda flyaway ler tartışılıyor .

şuan phantomdaki liponun balanssoketine voltajbuzzeri takıyorum ileriki zamanda şarzı uzun süre dayanan flashlight takacağım
birde bir yerlerden aklımda kalan şu adını getiremediğim alet gpsli bireysel kullanım için genelde küçük çocuklar için kaybulursa veya kaçırılırsa diye bir sitede görmüşdüm fiyat olarak makuldu diye hatırlıyorum gopro3 olursa bu alet şart gözüküyor :coolxf:
Valla Ümit Bey, şahsi olarak önerim, gözden çok uzak noktalara kadar uçmamanız ;) Aslında en güzel OSD denen sistemler ama bu sefer bu sinyalin size gelmesi işi çıkıyor ki, zaten buna da FPV diyorlar :D

O dediğiniz GPS cihazı bir çözüm olabilir. Ama bence esas olan sağlım ve tam donanımlı bir FPV sistemi kuruncaya kadar kendinize yakın ucuşlar yapın derim ;)

arazide dört saat

mehmet bey

tam deyindiğiniz gibi

bu gün gene boş zaman sporum olan çekim yapıyordum bir ara fazla uzaklaşdığımı farketmemle panikledim ve oriyentasyon kaybı yaşadım

evet tamam kumandayı kapatıp bekleyebilirdim (sadece bir kere denedim phantom kendiliğinden yere iniş gerçekleşdirdi) fakat tamda böyle anlarda

birşeyler ters gidiveriyor,neyseki biraz uğraş ve tahmin ile görüş mesafesine geri getirebildim ,ucuz atlattım artık fazla uzaklaştırmayacağım

az daha dejavü oluyordu :eek: :eek: