Arda Erkan - Goblin 700 Winter Flight & Editing (-2 °C)

burak

Uye
Web sitesi
www.flickr.com
Merhaba arkadaşlar. :saygilar:

Bugünlerde havalar inanılmaz soğuk Ankara'da. Dün ise hava yaklaşık -2 dereceydi, ayazla beraber zor dayanılır seviyede. Videoda göreceğiniz beyazlıklar kar değil buz. Tüm otlar 2-3 cm buz tutmuş. Zaten uçuş alanında kendimi kutuplarda gibi hissettim. Hatta tarlada yürüyen kargayı penguen zannettim bir an. :lollol:

Tüm bunlar Arda'ya engel mi, tabiki değil. :laugh:

Her uçuştan önce alanda bir süre düz koşu ve ısınma antremanları yaparak kendini ısıttı, öyle uçtu. :laugh: Ona rağmen parmaklarını zor hareket ettirecek ve hissetmeyecek kadar donmuş vaziyetteydi. :eek: Refleksleri sıfıra yakın olmasına rağmen bu uçuşu gerçekleştirdi. :bravo:

Bende sizler için bazı eklemelerle düzenledim. İyi seyirler. :RCKolik:

Not: 1080p izleyiniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Allah akıl fikir versin :laugh: ;D O Otların üstündeki buz nasıl bir şeydir öyle :laugh:

İşte aşk, işte modelcilik sevdası :bravo: Soğuk havada çekilmiş ama iç sıkıtıcı güzel bir çalışma olmuş.

Şöyle sıkıcı bir toplantı sonrası kahve ile süper gitti, ellerinize sağlık arkadaşlar :halay: :RCKolik:

NOT: Bu arada farkı tarzda giriş çok hoş olmuş, ellerine sağlık Burak kardeşim %p

Bir solukta ağzım açık izledim.. :eek: Burak , sen artık yavaştan video editlemede ustalaşmışsın kardeşim , bagaj açılma sahnesi , otların üzerindeki buzlanma görüntüleri falan , sanki yabancı bir usta pilotun sponsorlu videosunu izlemişim hissi verdi...Tebrik ederim , valla bravo :bravo:
Uçuşa gelirsek , Arda sen antifriz falan mı içtin , soğuk havada pillerin performansını konuştuğumuz şu günlerde , gördüğüm en güzel uçuşlardan birini yapmışsın , parmakların falan donmadı mı bilader , ben geçen hafta güneşli havada dondum , ellerimi hissetmedim , sen coşmuşsun abi... :D Maşallah diyorum , başka birşey de söylenemez sanırım , süpersiniz......... :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Buralar daha o kadar soğumadı ama bukadarı bile hevesimi kırmıyor değil, havalar güzelken sabahın 8 inde fırlardım hevesle, şimdi soğuktan düşünüyorum çıkmadan önce iki kere

Tebrikler size şartlara rağmen güzel uçuş ve prodüksiyon :RCKolik:

Gençlik başka birşeymiş. :)

Helal olsun size, harikasınız. :thumbup:

bundan sonra videolarımı Burak a göndericem o edit lesin. :yuppi: :yuppi: :yuppi:

uçuş ve video mükemmel. ciddi anlamda farkındalık olmuş. bu iş yavaş yavaş kısa film e doğru gidiyor.

eline sağlık

İkinizin de eline gözüne sağlık :halay: :halay: :halay:

Bu güzel gösteriyi bize hazırlayan ankara ekibine teşekkürler zevkle izledim harikasınız. :RCKolik: :RCKolik:

Vay anasını sayın seyirciler :eek:

Zevkle izledim, uçanın çekenin editleyenin eline sağlık. Çok keyifliydi %p

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Allah akıl fikir versin :laugh: ;D O Otların üstündeki buz nasıl bir şeydir öyle :laugh:
İşte aşk, işte modelcilik sevdası :bravo: Soğuk havada çekilmiş ama iç sıkıtıcı güzel bir çalışma olmuş.
Şöyle sıkıcı bir toplantı sonrası kahve ile süper gitti, ellerinize sağlık arkadaşlar :halay: :RCKolik:
NOT: Bu arada farkı tarzda giriş çok hoş olmuş, ellerine sağlık Burak kardeşim %p
:laugh:

Çok teşekkürler Mehmet abi. :saygilar:
Buzlar hakikaten çok acayipti. Birde alandaki tüm otların üstü buzlarla kaplı olunca ortamda gerçekten bir görsel şölen vardı. :halay:

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Bir solukta ağzım açık izledim.. :eek: Burak , sen artık yavaştan video editlemede ustalaşmışsın kardeşim , bagaj açılma sahnesi , otların üzerindeki buzlanma görüntüleri falan , sanki yabancı bir usta pilotun sponsorlu videosunu izlemişim hissi verdi...Tebrik ederim , valla bravo :bravo:
Uçuşa gelirsek , Arda sen antifriz falan mı içtin , soğuk havada pillerin performansını konuştuğumuz şu günlerde , gördüğüm en güzel uçuşlardan birini yapmışsın , parmakların falan donmadı mı bilader , ben geçen hafta güneşli havada dondum , ellerimi hissetmedim , sen coşmuşsun abi... :D Maşallah diyorum , başka birşey de söylenemez sanırım , süpersiniz......... :thumbup: :bravo: :RCKolik:

Teşekkür ederim Hakan abi. :saygilar:
Arda pilleri uçuşta ısıttığı için sıkıntı olmuyor. :laugh: Ama parmakları gerçekten dondu, uçuş bittiğinde zor hareket ettiriyordu. Zaten uçuş sırasındada neredeyse refleksleri tükenmiş durumdaydı. :laugh:

Mustafa Hacılar' Alıntı:
Buralar daha o kadar soğumadı ama bukadarı bile hevesimi kırmıyor değil, havalar güzelken sabahın 8 inde fırlardım hevesle, şimdi soğuktan düşünüyorum çıkmadan önce iki kere
Tebrikler size şartlara rağmen güzel uçuş ve prodüksiyon :RCKolik:

Teşekkürler.

Türker Akgün' Alıntı:
Gençlik başka birşeymiş. :)
Helal olsun size, harikasınız. :thumbup:

Çok teşekkürler Türker abi. :saygilar:

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
bundan sonra videolarımı Burak a göndericem o edit lesin. :yuppi: :yuppi: :yuppi:
uçuş ve video mükemmel. ciddi anlamda farkındalık olmuş. bu iş yavaş yavaş kısa film e doğru gidiyor.
:laugh:

Teşekkür ederim Erhan. :) Arda böyle harika uçtukça banada daha iyi videolar ortaya çıkarmak için şevk geliyor. :thumbup:

kadir kocaman' Alıntı:
Teşekkürler.

Mordo Ortasi' Alıntı:
İkinizin de eline gözüne sağlık :halay: :halay: :halay:

Teşekkürler Mordo abi. :saygilar:

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Bu güzel gösteriyi bize hazırlayan ankara ekibine teşekkürler zevkle izledim harikasınız. :RCKolik: :RCKolik:

Teşekkürler. :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Vay anasını sayın seyirciler :eek:
Zevkle izledim, uçanın çekenin editleyenin eline sağlık. Çok keyifliydi %p

Teşekkürler Rasim. :)

Ben yorumda geciktim :laugh:
Abi sürekli yeni şeylerle karşı karşıya bırakıyorsunuz bizleri.
Çıtayı yükseltiyorsunuz beklentiler artıyor ;D
İkinize de helal olsun :bravo: :bravo: :bravo: