Art tech falcon 400 v2

Bratboy

Yeni Uye
Art tech falcon 400 v2 6 kanallı bu helikopter hakkında bilgisi olan var mı

Art tech falcon 400 v2

Bilgisi olan var mı derken ?

Berat lütfen sorununu tanışma konusunda olduğu gibi kısa yazma ki biz de tam olarak ne öğrenmek istediğini anlayıp, cevap verebilelim değil mi :)

Bu model micro sınıfı olmadığı için konu yanlış yere açılmış. Ben olması gereken yere taşıyorum

Art tech falcon 400 v2

Kusura bakmayın hocam bilmiyorum teşekkür ederim öncelikle fiyat olarak 300 tl kumanda ise e fly 100c içinde dahil alcam uygun mu sizce ayrıca özellik ve parça konusunda sizin yorumlarınız benim için önemli tekrar teşekkür ederim

Art tech falcon 400 v2

Uzak durun parcalari TR de sadece bende bulunur iyi bir müşteri kazanmak istemem.
O paraya bence trex 450 veya klonunu alin biraz da üstüne koyarak 6 kanal güzel bir kumanda alabilirsiniz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Art tech falcon 400 v2

300 tl ye zor biraz ögreniyim sizede müşteri olurum

Art tech falcon 400 v2

Bence de paranıza yazık olur. Peki ne yapayım derseniz :

1- İlk olarak fırsat buldukça şu konuya bakarak, teknik bilgi seviyemi arttırmaya çalışırdım.

2-Hemen simülasyon çalışmalarına başlardım

3-Pratik yapmak için 1 tane 6 kanal micro model alırdım (V977 ya da HiSky 100s)

4-Bu arada uygun fiyata Trex 450 sınıfı bir model alabilirsiniz.

Art tech falcon 400 v2

Berat arslana' Alıntı:
300 tl ye zor biraz ögreniyim sizede müşteri olurum
O zaman v977 sizin icin daha iyi bir seçenek başlangıçta daha az sorun yaşar pilotajinizi geliştirirsiniz.

Art tech falcon 400 v2

Teşekkür ederim bilgileriniz için ben heli yi 150 tl ye aldım ne yazıkkı ama v977 alcam birde onunla başlıycam ayrıca aldığım falcan 400 heli nin kuyruk pervanesi dişlisi ile kuyruk dişlisi birbirine degmiyor onları nasıl birbirine güç aktarması için nasıl sıkabilirim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Art tech falcon 400 v2

Dişliler gitmiştir büyük ihtimal evde olsam yenisini gönderirdim ama benim dönüş nisani bulur.

Art tech falcon 400 v2

Hocam dişliler sağlam dişleri yeteri kadar var ama birbirine teri kadar yakın degiller

Art tech falcon 400 v2

Bu arada pruva nız neta olsun :)

Art tech falcon 400 v2

Celalettin abi sözünüzü dinlemediğim baya pişmanım başım dertte bu art tech falcon la helikopter tam gaz havalanmıyor ve batarya sök tak yaparken kuyruk servosu hafif hareket yapıyor kumanda ile stick oynattigimda kuyruk servosunda hiç hareket yok sebebi nedir

Art tech falcon 400 v2

Berat arslana' Alıntı:
Celalettin abi sözünüzü dinlemediğim baya pişmanım başım dertte bu art tech falcon la helikopter tam gaz havalanmıyor ve batarya sök tak yaparken kuyruk servosu hafif hareket yapıyor kumanda ile stick oynattigimda kuyruk servosunda hiç hareket yok sebebi nedir

Celalettin Abim dönene kadar biraz bakalım;

Öncelikle elindeki ekipman nedir? mümkünse resimlerini paylaş.
kumanda cihazın ne marka?
Pilin ne durumda? Şarj cihazın nedir?
Servoların ne marka?
Gyro ne kullanıyorsun? Ayarları yapıldı mı?
kuyruk servosu nedir?
mekanik ayarların (kafa, kuyruk, Pal balansları vs.) ne durumda ve eğer yapılmadıysa uçurmaya çalışma,ayrıca şaftlar ne durumda seyim var mı?
Modelin üzerindeki rulmanlar aksaksız çalışıyor mu? sana çalışıyor gibi gelebilir, takılma ve boşlukları kontrol et.
Bu ayarlar nelerdir, nasıl yapılır ile alakalı forumda yüzlerce hatta videolu konular var okuyormusun?
İnternetten FALCON 400 ün manualini indirdin mi? Ne nasıl montajlanır baktın mı, bakıyormusun?
sen şimdi biraz araştır önce sonra konuşuruz. Anlamadığın yerleri sorarsın, yardımcı olmaya çalışırız.
:)

Art tech falcon 400 v2

Teşekkür ederim ben biraz okuyum