Atölyemiz

Atölyemiz

Bence hem atölye hem de filo yeterince buyuk :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

[Video]: Atölyemiz

mehmet akif çırpıcı' Alıntı:
Herkeze merhaba :halay: Emre abi çok güzel bir konu açmış eline sağlık diyorum ve küçük atölyemi kısa bir video ile size sunuyorum... :bravo: :saygilar:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Maşallah o ne filo öyle,

Bunların hepsine otppilot kobtrolcüyü koyup salacaksın çayıra

Ohhoooooo :)

(biraz heyecanlandım pardon)

Dragonfly...

Atölyemiz

:halay: abi hepsi RTF evelallah ara ara salıyorum çayıra:) abiler abartılcak kadar deil yav daha 50cc yok 100cc yok jet yookk sırayla artikk ;) hanım duymasın

Atölyemiz

Yeni olusumlar var, detaylar onumuzdeki gunlerde... ;)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Atölyemiz

+1 [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atölyemiz

Emre Kaman' Alıntı:
Yeni olusumlar var, detaylar onumuzdeki gunlerde... ;)

Fotoğraftan oluşumlar çok net bir şekilde gözüküyor Emre. :hoppa: :hoppa: :yuppi:

Henüz tek oluşmayan o yeşil kutunun içerisindeki bence. :laugh: :lollol:

Mümkünse cumartesiye kadar oluşsun lütfen. :RCKolik:

Atölyemiz

Emre abi valla süpersin. İnsanın o odada sürekli yeni modeller alıp toplayası gelir ;D

Güle güle kullan inş :)

Goblin kutusu da gözlerden kaçmıyor ;)

Atölyemiz

Her modelciye lazım bir atölye eline sağlık Emre abi

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atölyemiz

Ben bi tek kutuyu aldim zaten, ici bos [emoji23]

Atölyemiz

Aranıza Yeni Kaldım Ama Pişman Oldum Buğün üye Olduğuma Keşke Daha Önce Olsaymışım Dedim Hepinizi Tebrik Ediyorum Süper Atölyeler Benimde Atölyem Var ama Sizler Gibi Uçak Tamir Fılan Değil Sadece Elektronik Üzerine Kurallara Uygunsa Paylaşmak İsterim.

Atölyemiz

Su ana kadar başka tip atölye paylaşımı olmadı ama neden olmasın. Bakalım sen nasıl bir dizayn yapmışsın :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Herkese selam.Tek katlı müstakil evde oturuyorum.Kendime ait bir atölyemin olmasını hep hayal ediyordum yıllardır bu hobiye başladığım günden beri.Fakat uzunca bir süredir yardımcı odaya ihtiyacımız vardı farklı amaçlar için Annem de hem bana jest yapabilmek adına hem de evi atölyeye dönüştürmemden bıktığından pes edip yardımcı odaya ek olarak evin açık olan üst katına atölye yapmaya karar verdi.:lol:
İşi yapacak firma ile anlaşıldı hatta bir kaç güne yapımına başlanabileceğini öğrendim.Ancak hem sevindim hem sevinemedim çünkü atölyenin ölçülerini 4.30m x 4.50m olarak düşünmüşler ne yazık ki konuşulurken yanlarında ben olmadığım için proje buna göre hazırlanmış.Açıkçası bu ölçüde bir atölyenin küçük ve yetersiz geleceğini düşünüyorum Uçak işleri için tek canımı sıkan nokta bu.Gerçi tartışıyoruz Annemle ama ikna etmeyi başarabilirsem biraz daha ölçüsünü büyütme düşüncesindeyim zira daha büyük odayı ne yapacaksın ambar mı yapacaksın diyor.:lollol:Siz değerli abilerimin ve kardeşlerimin fikrini almak istedim sizce ideal ölçüler ne olmalı? Diğer bir konu ise atölye bittikten sonra iç kısmını nasıl dizayn edersem daha kullanışlı ve güzel olur diye düşünüyorum ancak karar verebilmiş değilim.Bu konuda fikirlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.Sağlıklı günler dilerim.