Baja 5b SS +Upgaredeler

Baja 5b SS +Upgaredeler

ogulcan acar' Alıntı:
telefondan youtube videolarını yüklemeyi bi türlü beceremiyorum şimdi düzelttim şuan çalışıyo olması lazım :)
Ses süper Ogulcan :thumbup: :halay: Tekrar hayırlı uğurlu olsun, bol keyifli sürüşler ;)

Baja 5b SS +Upgaredeler

Sesten tozu dumana katacakmış gibi bir hava alınıyor. :laugh: Güle güle, keyifle kullan Oğulcan. :thumbup:

Baja 5b SS +Upgaredeler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Baja 5b SS +Upgaredeler

Hadi hayirli olsun kardesime yakisir :laugh:)

Baja 5b SS +Upgaredeler

Hayırlı uğurlu olsun. Bu araba işi keyifli iş ama git gel git gel bir süre sonra monotonlaşıyor. Bizim ekipten Mesut'ta da aynı model var inanılmaz bir kafa şişirme aleti . İçinde bildiğin elektrikli testere motoru var meskun mahalde kullanmak çok zor :)
Bende E-revo mamba vardı , canavar bir aletti , üstelik geri de gidiyordu . Öyle takılınca yanına gitmene gerek kalmıyordu. Bir kaç ayda sıkıldım. Helikopterde olan , sonsuza uzayan öğrenme eğrisi ve çalışma gerekliliği arabalarda yok.

Baja 5b SS +Upgaredeler

İlker Sönmez' Alıntı:
Bir kaç ayda sıkıldım. Helikopterde olan , sonsuza uzayan öğrenme eğrisi ve çalışma gerekliliği arabalarda yok.

aynen katılıyorum ;)

kyoshoyu bu yüzden elden çıkardım... sonra baktım ortam var slash aldım... heli seanslarının aralarında eğlenmek için keyifli. eskişehir tayfamızda 3 tane slash vardı, 4 oldu... öyle olunca biraz daha keyifli bi hal alıyor, tek takılmak ise beni sarmıyor araba ile..

Baja 5b SS +Upgaredeler

İlker Sönmez' Alıntı:
....Bende E-revo mamba vardı , canavar bir aletti , üstelik geri de gidiyordu . Öyle takılınca yanına gitmene gerek kalmıyordu. Bir kaç ayda sıkıldım. Helikopterde olan , sonsuza uzayan öğrenme eğrisi ve çalışma gerekliliği arabalarda yok.
Türker kardeşimin hakkını ödeyemem :thumbup: Modelciliğe ilk başladım ve ne görürsem almak istediğim dönemlerde :laugh: :D ben de bir araba almak istemiştim.

Sağolsun Türker kardeşim, Ilker hocamın söylediğine çok benzer bir yorum yapmıştı. Tamam dedim ve o dönem almadım. Ama ne yalan söyleyeyim içimde de bir ukte olarak kalmıştı, taki birgün Türker kardeşim babasının almış olduğu arabayı Solaklara getirinceye kadar. Bu arabaya da sonradan geri vites takılmıştı. Neyse lafı daha fazla uzatmayayım. 15 dak bir sürüş sonrası, arabaya bir kenarda bütün gün beklemek zorunda kaldı :D Zaten 2 hafta içerisinde de satılık ilanı ile yeni sahibini buldu.

Fakat gördüğüm kadarı ile Ogulcan bu model bence vitrinde de güzel duran bir model, en azından bu modelin bir görselliği var. Tekrar hayırlı olsun Ogulcan %p

Bu arada Türker ve eşi Havva'nın o güne ait araba videosu ;)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Baja 5b SS +Upgaredeler

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
.....
Bu arada Türker ve eşi Havva'nın o güne ait araba videosu ;)
Vay be Mehmet Abi süpersin, böyle uzun zaman önceki bir videoyu izlemek çok güzel oldu. :thumbup:

Bizde seninle herşeyden hevesimizi almışız valla. :laugh:

Baja 5b SS +Upgaredeler

İlker Sönmez' Alıntı:
Ben uçuş araları için action fpv öneriyorum :)
Şu action ciler bir action geçse :laugh: videolar ard arda bir gelse, büyük ihtimal en az 3-5 kişi de bu işe girecek de, bekliyor işte ;D

Baja 5b SS +Upgaredeler

Şu action ciler bir action geçse :laugh: videolar ard arda bir gelse, büyük ihtimal en az 3-5 kişi de bu işe girecek de, bekliyor işte ;D

Herşey nasip işi. Mutlaka geçerler bir gün. :yuppi: Hoş ekşın yapıcaz dedik Firstar topladık ama uçağı hala yerden kaldıramıyoruz. Gerçi benim uğraşılarımda bir nevi ekşın sayılır o ayrı. :yuppi:

Baja 5b SS +Upgaredeler

Ben napayım PTT sağolsun salladıkça sallıyor.

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
05/09/14 12:54 2014-09-05 12:54:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir SINGAPORE (Yurt Disi)
05/09/14 13:54 2014-09-05 13:54:00 The item was forwarded to the destination country (Otb) Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) SINGAPORE (Yurt Disi)
12/09/14 06:34 2014-09-12 06:34:39 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE
12/09/14 10:21 2014-09-12 10:21:18 Send item to customs (Inb) Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen) TÜRKIYE
17/09/14 09:36 2014-09-17 09:36:53 Send item to domestic location (Inb) Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi TÜRKIYE
BİLGİ GİRİŞ TARİHİ
1.Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 12/09/2014 10:21:18
2.Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 12/09/2014 10:21:18
3.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM/İST.ULUSLARARASI PİM) 12/09/2014 18:35:27
4.Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM) 15/09/2014 16:08:16
5.Gümrükten Çıktı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM) 17/09/2014 09:36:53
6.Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM) 17/09/2014 09:36:53

Ynt: Baja 5b SS +Upgaredeler

Beni yazabilirsin ilk sıraya