Banggood Hakkında Bir Sorunum Var. Yardım edermisiniz

alper11907

Yeni Uye
Merhaba dostlar

Ben 17/12/213 de telefon bataryası siparisinde bulundum. Siparisim 19 'unda shipped oldu va tracking number verdiler.

Kargo tracking number dahil 8.55 dolar tuttu ve paypalla ödedim

Fakat sormak istedğim

Telefon bataryası gümrüğe takılır mı ?

Ayrıca bana verilen takip numarasından ptt kargo ile sorgulattığımda bir detay çıkmıyor. Daha doğrusu bana bu adresi verdiler sorgulamam için

fakat burdada kodu girdigimde bir detay gözükmüyor .Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Gerçekten bu gençleri anlamıyorum. Sanki ATEŞ ALMAYA GELMİŞLER. Hemen sorumu sorayım, ortadan kaybolayım derdin çoğu :eek:

Özelden kayıt olduktan sonra belirtiyoruz ama okuyan kim :-\

affolsun üstad açıkçası benim oyuncak helikopterle aram yok fakat günün birinde söz olursa iki lafın belini kırarız. Değişik bir hobi tabi

bari bi yanıt verseydin merakta bırakmasaydın beni :d

taklımaz ama 8 dolara takip kodu :rolleyes: saçma geldi bana 20 dolara veriliyordu

alper kaynak' Alıntı:
affolsun üstad açıkçası benim oyuncak helikopterle aram yok fakat günün birinde söz olursa iki lafın belini kırarız. Değişik bir hobi tabi

burası oyuncak helikopter ve uçakçıların sitesi. aranız yoksa oyuncaklarla yanlış yerdesiniz.

Ha şunu da söyliyeyim. Bu oyuncaklardan görürsen bir yerde kendine mukayet ol. Bitarafına çarparsa feci acıtır.

alper kaynak' Alıntı:

Anladım sen de ATEŞ alıp KAÇANLARDAN sın. Aslında cevap vermem ama yine iyi günüme denk geldin. Aradığın tüm cevaplar aşağıdaki bölümde. Sana zahmet olacak ama 1-2 konuyu okursan bulacaksın, tüm cevapları ve hatta daha fazlasını.