Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Ynt: Ynt: Banggood Ürün Siparişi Nasıl Yapılıyor ?

Ahmet IŞIK' Alıntı:
....... diğer arkadaşlara yardımı olur belki diye buraya yazmak ve paylaşmak istedim.bankanın internet sitesinden taksit olmadı,bende bizzat bankayı aradım................
Paylasim icin tesekkurler Ahmet ;) Umarim bu durum sadece sizin bankaya ozel bir durum degildir. Ihtiyac duyacak arkadaslar bu cozumu de deneyebilirler :)

Merhaba Mehmet abi , abi banggod dan ürün sipariş ettim v911 yedek parça vs ürün kargo takip numarasını yeni verdiler oda 1 tanesini RC003079225MY bunu sorgulayamıyorum nasıl sorgulayacağım yardımcı olursan sevinirim abi iyi günler.

Ahmet Turan' Alıntı:
Merhaba Mehmet abi , abi banggod dan ürün sipariş ettim v911 yedek parça vs ürün kargo takip numarasını yeni verdiler oda 1 tanesini RC003079225MY bunu sorgulayamıyorum nasıl sorgulayacağım yardımcı olursan sevinirim abi iyi günler.
Şu konular sana yardımcı olacaktır Ahmet ;)

Mehmet abi1 hafta oldu diğer ürünün takip numarası verilmedi bende mesaj attım cevap olarak Thanks for your email.

That is because order 1779076 has not been shipped out.We will update the tracking number as soon as it sent out.So,could you please wait patiently for the stock-out item SKU058046(it will be available soon)?And for 1779075,it has a tracking number because it was shipped already.

Thanks for your patient waiting in advance.

Best wishes,

Dediler tam bir şeyde anlamadım stokta Var görünüyordu burada stokta yok diyor sanırım , birde ilk defa alıyorum takip numarası neden verilmemiş olabilir?

Ahmet Turan' Alıntı:
Mehmet abi1 hafta oldu diğer ürünün takip numarası verilmedi bende mesaj attım cevap olarak Thanks for your email..........
Ahmet, 1779075 Nolu siparisinde bulunan tum malzemeler stokta oldugu icin gonderilmis ve Tracking No olusmus.

Fakat 1779076 Nolu siparisinde bulunan SKU058046 Nolu su an stokta olmadigi icin paketi bekletiyorlarmis. Yakinda stoklara gelir ve gonderiyi yapariz diyorlar ;)

Abi çok teşekür ederim o zaman bekleyeceğim yani :) herhangi bir tavsiyen varmı mehmet abi?

Ahmet Turan' Alıntı:
Abi çok teşekür ederim o zaman bekleyeceğim yani :) herhangi bir tavsiyen varmı mehmet abi?
Beklemek harici yok Ahmet ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Banggood Sitesinden alısveris yapımını gösteren video ekledir.
......
Mehmet bey merhaba;

şimdi ben banggood tan v922 için ana motor, kuyruk motoru, ana dişli kuyruk pali v.b sipaişler yapmak isityorum. atıyorum toplamda 15 dolar tuttu. 20 doların altı olduğunda takip numarası vermeyecekler. ben bunun hepsni tek siparişte(sepete ekle şeklinde) sipariş edip te sadeca 1,70 dolar("Air Parcel Register") ekstradan verip hepsi bir pakette kargo ile gelir mi?. yani 5 parçayı tek seferde tek kutuda sadece 1,70 ekstra ücretle sipariş gecebilir miyim takip numarasıda almak için.

yardımınızı bekliyorum...

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Mehmet bey merhaba;

şimdi ben banggood tan v922 için ana motor, kuyruk motoru, ana dişli kuyruk pali v.b sipaişler yapmak isityorum. atıyorum toplamda 15 dolar tuttu. 20 doların altı olduğunda takip numarası vermeyecekler. ben bunun hepsni tek siparişte(sepete ekle şeklinde) sipariş edip te sadeca 1,70 dolar("Air Parcel Register") ekstradan verip hepsi bir pakette kargo ile gelir mi?. yani 5 parçayı tek seferde tek kutuda sadece 1,70 ekstra ücretle sipariş gecebilir miyim takip numarasıda almak için.

yardımınızı bekliyorum...
Aynen dediğiniz gibi. Eskiden bir çok kez ben de sizin söylediğiniz gibi yaptım ve hepsi bir paket halinde geldi %p Ama son zamanlarda çin tarafında yaşanan kargolama sıkıntıları sonrası durum değişti mi, orasını bilemeyeceğim :embarras:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Aynen dediğiniz gibi. Eskiden bir çok kez ben de sizin söylediğiniz gibi yaptım ve hepsi bir paket halinde geldi %p Ama son zamanlarda çin tarafında yaşanan kargolama sıkıntıları sonrası durum değişti mi, orasını bilemeyeceğim :embarras:

Mehmet bey;

bangood ta hem v922 için hemde v944 için 500 mAh, 3,7 voltluk lipo pilş var 3 adeti 13 dolar sizce bu pilin performansı nasıl 300mAh a göre... yani aşağıdaki limnkte ki lipo piller.

merhaba .
şu banggood daki live chat tr mi yahu herkes live chatden iletişim kuruyor bilen varsa cevabını bekliyorum.

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Mehmet bey;

bangood ta hem v922 için hemde v944 için 500 mAh, 3,7 voltluk lipo pilş var 3 adeti 13 dolar sizce bu pilin performansı nasıl 300mAh a göre... yani aşağıdaki limnkte ki lipo piller.

2sinide kullandım ;farkını anlayamadım ama.
v911 in 130 ve 200 mahlarında mesela süre yönünden baya bi fark olmuştu arada.

barış altun' Alıntı:
2sinide kullandım ;farkını anlayamadım ama.
v911 in 130 ve 200 mahlarında mesela süre yönünden baya bi fark olmuştu arada.
babacım bende 130 yerine 200 mAh batarya almak istiyorum v911 için ama heli nin dengesi bozuluyor gibi şeyler gördüm yabancı forumlarda varmı böyle birşey acaba ?

ERSİN BAĞRIYANIK' Alıntı:
babacım bende 130 yerine 200 mAh batarya almak istiyorum v911 için ama heli nin dengesi bozuluyor gibi şeyler gördüm yabancı forumlarda varmı böyle birşey acaba ?
Ersin Bey belki dikkatinizi çekmiştir biz forumumuzda şakalaşmalar dışında birbirimize genelen pek bu şekilde hitap etmiyoruz :(p ve elimizden geldiğince güzel Türkçemizi de doğru kullanmaya gayret gösteriyoruz. ;)

abi cevabıda verseydin bari :D