Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Merhabalar.
Bende Banggood dan alış veriş yaptım yapılan yorumlarda 20 dolar altı takip numarası verilmiyor diye yazıyor ben 21 dolarlık alış veriş yaptım fakat herhangi bir numara vermedi site. Tahminimce herhangi bir sorun yok ama bir yardımcı olur musun tam olarak ne demek istiyorlar.

Order Number: 4044494 Order Status:ShippedDownload Invoice
1
Order Submitted
Dec/19/2014 11:06:58
2
Payment Confirmed
Dec/19/2014 11:06:58
3
Order Processing
Dec/19/2014 11:07:42
4
Shipped
Dec/19/2014 20:46:52
5
Track
Order Information
Customer Name:Hacı Bayram BAYRAK
Shipping Address:Hacı Bayram BAYRAK,Erciyes Üniversitesi Garaj İdari Amirliği 38039 Talas / Melikgazi / KAYSERİ,KAYSERİ,Kayseri 38039,Turkey
Shipping Method:Standard Shipping
Track Number:Untracked
Order Placed Date:2014-12-19 11:06:58
Shipped Date:2014-12-19 20:46:52
Payment Information
Payment Method:payPal Express Checkout
Order Totals
Discount Points:50:US$-0.50
Sub-Total:US$21.99
Standard Shipping:US$0.00
Total:US$21.49

Ust menude bulunan "Iletilerim" kisminda size uyelik sonrası gonderilen ozel mesaja bakmanizi tavsiye ederim Bayram bey....

Buyuk ihtimal model ile ugrasmiyorsunuz o yuzden size cevap verelim, isiniz görülsün ;)

cevap için teşekkür ederim. google den aratınca bitek işe yarar cevap veren site burası çıktı fakat model tasarım sitesi olduğunun farkına varamadım kusuruma bakmayın.
verilen cevaplara istinaden ürünün geleceğini tahmin ediyorum. Olur da gelmezse iletişime geçerim sizlerle . İyi akşamlar iyi forumlar.

Hacı Bayram BAYRAK' Alıntı:
cevap için teşekkür ederim. google den aratınca bitek işe yarar cevap veren site burası çıktı fakat model tasarım sitesi olduğunun farkına varamadım kusuruma bakmayın.
verilen cevaplara istinaden ürünün geleceğini tahmin ediyorum. Olur da gelmezse iletişime geçerim sizlerle . İyi akşamlar iyi forumlar.
Rica ederiz Bayram bey, biz de oyle tahmin etmistik zaten ;) Siparis bedeli $21 olunca ve ilave ucret odemediginiz icin takip numarasi vermemizler ama merak etmeyin sagsalim elinize ulasir, rahat olun. Size de iyi aksamlar :saygilar:

Arkadaşlar merhaba sipariş olmuşmu anlamadım bide para çöpe gitmesin eğer olduysa hayırlı olsun derseniz sevinirim ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Mertcan ÇELİK' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba sipariş olmuşmu anlamadım bide para çöpe gitmesin eğer olduysa hayırlı olsun derseniz sevinirim ;D
Mehmet bey ilk siradaki siparisinizin odemesi kabul edilmis ve siparis gecilmis. 2. Paketin ise odemesi kabul edilmemis.

Fakat odemesi kabul edilem paketi Tracking numarasi (takip No) verilmeyecek gozukuyor. Bu miktarda sipariste bu numarayi sistemin veriyor olmasi lazim ??

Bu konunun ilk mesajinda anlatildigi seklide siparis vermediginiz mi acaba ??

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Mehmet bey ilk siradaki siparisinizin odemesi kabul edilmis ve siparis gecilmis. 2. Paketin ise odemesi kabul edilmemis.

Fakat odemesi kabul edilem paketi Tracking numarasi (takip No) verilmeyecek gozukuyor. Bu miktarda sipariste bu numarayi sistemin veriyor olmasi lazim ??

Bu konunun ilk mesajinda anlatildigi seklide siparis vermediginiz mi acaba ??

Evet Abi anlatıldığı gibi yaptım ama takip nr vermedi bende anlayamadım :-\

Mehmet Mertcan ÇELİK' Alıntı:
Evet Abi anlatıldığı gibi yaptım ama takip nr vermedi bende anlayamadım :-\
O zaman Banggood mail atarak neden takip numarasi verilmeyecegini bir sor derim ;)

Ynt: Banggood Ürün Siparişi ve Takibi Nasıl Yapılıyor ?

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
O zaman Banggood mail atarak neden takip numarasi verilmeyecegini bir sor derim ;)

Banggood 25 dolar üstü her alışverişe trackking verir. Orda untracked olmasının sebebi siparişin daha kargoya verilmemesinden kaynaklı. Shipped diyince trackking numberda çıkacak :coolxf:

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhabalar

Sıfırdan Banggood üzerinden 250 bir quad topladım. Gümrük sorunun nasıl çözebilirim ? Kumanda 90 dolar gümrük ta takılacağa benziyor faturasını 75 dolar olarak kestirme imkanım var mı ? Bide toplam sipariş 270 dolar parçaları aynı kredi kartından 4 farklı kişi adına göndersem bir sorun olur mu ?

Parçalar

Yorumlarınızı bekliyorum. :saygilar:

Gumruk icin kesin bir sey soylemek zor. Banggood firmasi zaten faturalari dusuk gosteriyor diye hatirliyorum.

Burada yapilacak en iyi sey, siparisleri bolerek ayri ayri odeme yapmak. Mesela Kesinlikle kumandayi bir paket, sarj aletini farkli bir paket olarak siparis et. Kutu buyudukce gumrukte sorun cikma ihtimali artiyor.

Siparisleri birer gun ara ile farkli kullanici ve alici isimleri kullanarak siparis vermeni oneririm, ne olur ne olmaz ;)

Mehmet Abi Sana Tracking Number Versem Bana Ne Olmuş Kargoya Bilgilendirirmisin Ben Anlamıyorum Bu İşlerden :D

Iyi aksamlar herkese ben yine rahatsiz edicem sizi malum telden giriyorum nete..cok iyi takip eedemiyorum. Kargoma baktim istanbul pim fln bsyler yaziyo bi sorayim dedm..bilen bi arkdarkdastan rica etsem su numaraya bakip kargom nezaman gelebilir gumruge fln mi takildi aciklayabilirse sevinirim takip nosu RC037499156MY simdiden tskrler

cagatay asik' Alıntı:
Iyi aksamlar herkese ben yine rahatsiz edicem sizi malum telden giriyorum nete..cok iyi takip eedemiyorum. Kargoma baktim istanbul pim fln bsyler yaziyo bi sorayim dedm..bilen bi arkdarkdastan rica etsem su numaraya bakip kargom nezaman gelebilir gumruge fln mi takildi aciklayabilirse sevinirim takip nosu RC037499156MY simdiden tskrler
Ben istanbul pim felan göremedim malesyadan yeni çıkmış, gemi ile geliyorsa 15 20 günde elinde olur uçakla gelirse 7 ile 10 gün arasında elinde olur .

SM-G900F cihazımdan gönderildi