Bayram Uçuşlarım :)

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar bayramda bol bol uçma fırsatım oldu. Heli parça siparişlerim henüz gelmediği için uçaklarla takıldım. Bixler 2 modeline turnigy 2200 kv motoru taktım. Gerçekten motorun güç farkı stok motora göre çok fazla hissediliyor. E flite 4 site modeliylede rüzgar olmadıkça uçtum. İyi seyirler.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Uçaktan pek anlamıyorum ama hareketler oldukça estetik gözüküyor. :bravo: :bravo:

Heli pilotajını merak ettim.Model ne var ?

Paylaşım için teşekkürler Oğuzhan, keyifle izledim. :RCKolik:

Foursite heli gibi uçak valla, maşallah diyelim. ;) Ama uçaktan ziyade maharet senin pilotajında tabi, asıl onu tebrik ediyorum. :bravo:

Helileri ihmal etme sakın. :laugh:

Paylaşım ıcın teşekkurler Oguzhan. Her halinden aslında Helici olduğunun nasılda belli :bravo:

Bu arada sende 130x vardı diye hatırlıyorum doğru mu ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arda Erkan' Alıntı:
Uçaktan pek anlamıyorum ama hareketler oldukça estetik gözüküyor. :bravo: :bravo:

Heli pilotajını merak ettim.Model ne var ?

Teşekkürler..Heli pilotajım iyi değil.Sadece invert uçuş yapabiliyorum. Oda sınırlı yönlerde.
Türker Akgün' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Oğuzhan, keyifle izledim. :RCKolik:

Foursite heli gibi uçak valla, maşallah diyelim. ;) Ama uçaktan ziyade maharet senin pilotajında tabi, asıl onu tebrik ediyorum. :bravo:

Helileri ihmal etme sakın. :laugh:
.

Teşekkürler Türker Abi. :) 4 site gerçekten çok keyifli bir uçak. Slow uçuş yapması süper bişey :) Birde çok kıvrak hareketler yapabiliyor...
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Paylaşım ıcın teşekkurler Oguzhan. Her halinden aslında Helici olduğunun nasılda belli :bravo:

Bu arada sende 130x vardı diye hatırlıyorum doğru mu ??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkür ederim Mehmet Abi :) Aslında içimde helicilik var tabiki :) Hani bu hobinin düşmanı para,rüzgar,zaman birde hanım derler ya :) Benim sıkıntı daha çok hanımdan yana :) Hal böyle olunca heliye çok vakit ayıramıyorum. Çünkü bi kırımda en az 3-4 saat tamir için uğraşmam gerekiyor. Ama uçak bu yönden rahat. En fazla yarım saate tamir ediliyor. Hanım Trabzon buluşmalarına bile göndermiyor beni :) Abi bendeki 130x i forumdan Mehmet Özer arkadaşımızın alzrc 450si ile takas ettim. Haftaya hanımı İstanbula gönderiyorum.Bol bol heli ile uçmayı planlıyorum.Henüz 450lik heli ile hiç invert yapmadım.

Oğuzhan süper uçuşlar,tebrikler kardeşim...Belki bu yaz için sana güzel haberim olabilir,uygun bi alan var,netleştirince buluşmaları pazar yerine rize merkeze 3-4 km uzakta yapabiliriz :)

murat kurdoğlu' Alıntı:
Oğuzhan süper uçuşlar,tebrikler kardeşim...Belki bu yaz için sana güzel haberim olabilir,uygun bi alan var,netleştirince buluşmaları pazar yerine rize merkeze 3-4 km uzakta yapabiliriz :)

Abi bu habere gerçekten çok sevindim :) En kısa zamanda netleşmesini bekliyorum .... :)