Bell 222 maiden

İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar. modeli yaklasik 3 sene once toplamistim. ancak bir cok eksigi vardi, mekaniginin test ucuslarini bir ay once bitirdim ama modeli giyinik vaziyette ucurmak ancak nasip oldu, oncelikle ne kadar sakin olmaya calissamda gene heyacanlandim, kafamda planladigim ucusu da video cekimlerindeki ayrintilarida tamamen unuttum, tek becerebildigim cok iyi sartlandigim guzel fotograflar cekmek, bunuda basardim :)

Hata sebepleri
1- benim evlat scale tarzi deyil her zamanki gibi sert ucus stili ucmaya calisti, buda ucusun gercekci gorunumunu ortadan kaldirdi.
2- muammer kardesim saolsun benim icin bir gun feda edip video cekimine geldi, ama ne yazikki cekimler scale gercekci gorunumune uygun olmadi :) burada benimde hatam cok muammer hep 3d ucuslar cekmisti scale icin gercekci goruntu verecek cekim tarzini cekim oncesi oturup uzun uzun konusamadik, boyle olunca o benim hayyallerimden uzak cekim yapti, herseye ragmen benim icin bir gununu yedi cok tesekkur ederim Muammar kardesim, ilk firsatta bocalamadan yeni bir maiden yapacagiz ama izleyenler asla modelin model oldugunu anlayamayacaklar :)
3- gene heycandandir modelin bir cok detay ozelliklerini ne yazikki video etmeyi unuttuk :) yani kapi acilimlari telsiz konusmalari falan :)

simdi sizlere bir cok gyuzel fotograf ve bir vido sunuyorum keyifli seyirler

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Emin Bey, hayırlı uğurlu olsun, model gayet güzel görünüyor. İlerde elbet keyifli uçuşlar yapar gönlünüzce video çekimleri de yaparsınız :thumbup:

Özellükle fotoğraflar pek güzel :coolxf::saygilar::saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Emin Keles
Elinize sağlık bir an geçek helikopter sandım çok güzel gerçekten.

İlk vidoda iniş takımları ile ilgili bir sorun oldu sanırım

• Beğen
Demek bu canavar da sonunda göz yüzündeki yerinie aldı. Tekrar hayırlı uğurlu olsun Emin Bey, ellerinize ve emeğinize sağlık :bravo:

Model gerçekten güzel ve emek dolu bir model. Resimler de tek kelime ile harika olmuş. Inşallah yakın bir zamanda planladığınız şekilde yeni bir uçuş videosunu da izlemek nasip olur.

Bu arada iniş takımlarında Ali'nin dediği gibi bir sıkıntı mı oldu :rolleyes: Çünkü sürekli olarak açılıp, kapanıyordu ??

Modelin ilk toplama aşaması ve o konuda paylaşılan tanıtım videosunu da ek olarak bu konuya ilave edelim.

Emin bey, iyi günlerde kırımsız uçuşlar dilerim! Elinize sağlık, çok güzel bir model olmuş gerçekten. Fotoğraflarda çok gerçekçi duruyor model. Dediğiniz gibi uçuş modele göre pek ölçekli bir uçuş olmamış. Hatta kalkıştan sonra idle-up açılıyor galiba. Ama önemli olan ilk uçuşun başarılı bir şekilde tamamlanması.

• Beğen
Emin abi ellerine, emeklerine saglik :bravo::thumbup:

Model harika olmus. Bu modele fena halde zaafim var, Airwolf’un modifiye edilerek yaratildigi model. Cok seviyorum :heartxf:

Kirimsiz, keyifli ucuslarin olsun...

• Beğen
elinize sağlık, güzel model sorunsuz madein da yaptı gerisi gelir artık, kırımsız uçuşlarınız olsun:saygilar:

• Beğen
Emin abi sıkma canını yaw,daha gercekçi cekimlerde olur .bu arada tekerler kesinlikle sensörlü değil manuel olması kumandadan kontrol edilmeli.Mustafada modelde yunuslama yaptı daha bi düz uçmalıydı hanai Mustafa ya söyle bir uçuş istiyorum denmeli ve kendi haline bırakılmalı.profosyonel video resim işini bilmem ama bence başlangıç çok çok yakın cekim olmalıydı.ama resimler full güzel olmuş.

• Beğen
Valla ben uçuşu da maideni de , modeli de çok beğendim.Böyle bir modele yatmak değil,uçurmak yakışır.
Tekrar hayırlı olsun Emin Bey, nazarlık takılmadan, okuyup üflemeden uçulamayacak kadar güzel bir model.:RCKolik:

• Beğen
Valla ben uçuşu da maideni de , modeli de çok beğendim.Böyle bir modele yatmak değil,uçurmak yakışır.
Tekrar hayırlı olsun Emin Bey, nazarlık takılmadan, okuyup üflemeden uçulamayacak kadar güzel bir model.:RCKolik:
Emin Bey, hayırlı uğurlu olsun, model gayet güzel görünüyor. İlerde elbet keyifli uçuşlar yapar gönlünüzce video çekimleri de yaparsınız :thumbup:

Özellükle fotoğraflar pek güzel :coolxf::saygilar::saygilar:
Demek bu canavar da sonunda göz yüzündeki yerinie aldı. Tekrar hayırlı uğurlu olsun Emin Bey, ellerinize ve emeğinize sağlık :bravo:

Model gerçekten güzel ve emek dolu bir model. Resimler de tek kelime ile harika olmuş. Inşallah yakın bir zamanda planladığınız şekilde yeni bir uçuş videosunu da izlemek nasip olur.

Bu arada iniş takımlarında Ali'nin dediği gibi bir sıkıntı mı oldu :rolleyes: Çünkü sürekli olarak açılıp, kapanıyordu ??

Modelin ilk toplama aşaması ve o konuda paylaşılan tanıtım videosunu da ek olarak bu konuya ilave edelim.

Emin bey, iyi günlerde kırımsız uçuşlar dilerim! Elinize sağlık, çok güzel bir model olmuş gerçekten. Fotoğraflarda çok gerçekçi duruyor model. Dediğiniz gibi uçuş modele göre pek ölçekli bir uçuş olmamış. Hatta kalkıştan sonra idle-up açılıyor galiba. Ama önemli olan ilk uçuşun başarılı bir şekilde tamamlanması.

Model harika olmus. Bu modele fena halde zaafim var, Airwolf’un modifiye edilerek yaratildigi model. Cok seviyorum :heartxf:

elinize sağlık, güzel model sorunsuz madein da yaptı gerisi gelir artık, kırımsız uçuşlarınız olsun:saygilar:
Emin abi sıkma canını yaw,daha gercekçi cekimlerde olur .bu arada tekerler kesinlikle sensörlü değil manuel olması kumandadan kontrol edilmeli.Mustafada modelde yunuslama yaptı daha bi düz uçmalıydı hanai Mustafa ya söyle bir uçuş istiyorum denmeli ve kendi haline bırakılmalı.profosyonel video resim işini bilmem ama bence başlangıç çok çok yakın cekim olmalıydı.ama resimler full güzel olmuş.

Arkadaslar hepinize ayri ayri tesekkur ederim genelde modelle alakali eksik yada hatali oldugu konusunda bir fikir yok, bu cok guzel, sizlerinde dedigi gibi diger video cekim ucus karekteri konusunda zaten uctukca daha guzellerini yapacak firsatlarimiz olur mutlaka,

Tabiki hep sikayet etsemde yaklasik 7 kg agirliga ulasan bu modelin yerden kalkacagina cok emin deyildim bekledigimden stressiz ve rahat uctu insallah ihis takimlarinida bir kanala atarsak onlarinda zirt pirt acilip kapanmasindan kurtulmus oluruz, ve gene sizin dediginiz gibi bu modelle uculur rafa koymaya gerek yok :)

Tekrar hepinize sonsuz tesekkurler. simdi sirada ah 1w cobranin maideni :) az kaldi bir saate kadar buradadir :)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp
Tesekkur ederim, Hakan bey valla oku ufleyi pek tutmam, ama gercekten ucurmaya karar verdim zira ucuyor :)

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp

Cok tesekkur ederrim Insallah senin moddelide bir gun toplamak sana nasip olur ve simdiden soz toplayacagin zaman istedigin her hangi bir unsurunu ben yapacam yada temin edecem ne olursa artik :)

• Beğen
Tepkiler: Emre Kaman
Emin abi, tam seyirlik model %p

Güzel güzel de uçmuş fakat ben o kadar emek verdikten sonra kıyamaz çoğu zaman vitrinde tutardım :)

Fotoğraflara söz yok zaten, her zamanki gibi :saygilar: Kırımsız uçuşlar...

• Beğen
Emin abi, tam seyirlik model %p

Güzel güzel de uçmuş fakat ben o kadar emek verdikten sonra kıyamaz çoğu zaman vitrinde tutardım :)

Fotoğraflara söz yok zaten, her zamanki gibi :saygilar: Kırımsız uçuşlar...

Tesekkur ederim Rasim, model detay olarak zaten guzel oldu ben o agairligin bu kadar kolay ucacagini dusunmemistim inis takimindaki basit skinti haricinde her sey normal

Fotograflara sira gelincce :) musade edin o kadar olsun :) elimdeki techizat Turkiyede sayili miktarda var, hatta rus uzay ussunde iki kiside bu techizat vardi biride bendim :)