Black Horse Hawker Sea Fury 35 40CC

Mesut AKIN

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Selamlar dostlar, warbird sevdasına Texandan sonra Black Horse'ün Sea Fury modeli ile tam gaz devam ediyorum :D modelin gösterişli iriliği beni cezbetti :) Serdar (Salta) abiden 2. el olarak aldım modeli, Retrack larını iptal etmişler ama Retrack sistemini aldım birkaç uçuş sonra retrackları takarım sanırım :) model daha önce DLE 30CC ile uçmuş , ben modelde DLA 32CC kullanıcam.

• Teknik Özellikler

Gövde Uzunluğu: 1757 mm

Kanat Uzunluğu: 1950 mm

Ağırlık: 6.8 kg

Gerekli Motor: 35-40 cc benzin motoru

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

savaş uçaklarına sardın iyice hadibakalım

abi ben zaten warbird sevdalısıyımda uzun zmandır ara vermiştim bu işe, helikopterlerden vakitte bulamıyordum :D

Ynt: Black Horse Hawker Sea Fury 35 40CC

Çok iyi bir seçim. Hayırlı olsun. Ama unutma, retractsız warbird civcive benzer...

Görsellik, büyüklük süper :thumbup: Bu hızda gidersen, sayende Warbird serisinin tamamını canlı olarak göreceğiz gözüküyor ;)

Allah nazardan saklasın diyorum %p Bol ve keyifli uçuşlar yap, ben de videosunu çekeyim inşallah :D

Maşallah , maşallah Mesut Usta , bu büyüklükte Warbird görmek çok güzel , sanırım birkaç tane daha alırsan , evin önüne bir hangar da yaparsın artık... :laugh:

Hayırlı olsun çok güzelmiş kırımsız uçuşlar

Sümer Yamaner' Alıntı:
Çok iyi bir seçim. Hayırlı olsun. Ama unutma, retractsız warbird civcive benzer...

Teşekkürler Sümer abi :) Retraksız kullanmıycam ama bikaç uçuş en azından modele alışana kadar böyle kalsın , ciddi bi kapak kapatma ve tekerlek sabitleme işi yapılmış modelde onları sökmem lazım :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Görsellik, büyüklük süper :thumbup: Bu hızda gidersen, sayende Warbird serisinin tamamını canlı olarak göreceğiz gözüküyor ;)

Allah nazardan saklasın diyorum %p Bol ve keyifli uçuşlar yap, ben de videosunu çekeyim inşallah :D

Modelin büyüklüğü ihtişamı beni cezbeden şey oldu zaten Mehmet abi, sadece bakmaya gitmiştim :D baktım serdar abi eline almış aç arabayı yerleştirelim diyo :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Maşallah , maşallah Mesut Usta , bu büyüklükte Warbird görmek çok güzel , sanırım birkaç tane daha alırsan , evin önüne bir hangar da yaparsın artık... :laugh:

Teşekkürler Hakan abi :) daha fazlasını almaz ev :D balkonu komple uçaklarla kapladım :d 3 4 tane var ama koyacak yer yok. baksana balkonun tavanını bile kullandım :D

akan tekin' Alıntı:
Hayırlı olsun çok güzelmiş kırımsız uçuşlar

Teşekkürler Akan abi :) Amin :)

Vayy Mesut'um çok şık bir uçak yine tam senlik. :coolxf: Güle güle, keyifli günlerde kırımsız uçuşların olsun. :thumbup:
Sen gelince kameraları unutmamak lazım artık. :thumbup:

Mesut, hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar. Buraya da getir de bizde görelim uçuşunu.

Türker Akgün' Alıntı:
Vayy Mesut'um çok şık bir uçak yine tam senlik. :coolxf: Güle güle, keyifli günlerde kırımsız uçuşların olsun. :thumbup:
Sen gelince kameraları unutmamak lazım artık. :thumbup:

Amin Türkerim , inşallah kırımsız olur :) model benlik benlikte :d ben modele göremiyim bakalım :D :lol: :lol:

Omer Erkan' Alıntı:
Mesut, hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar. Buraya da getir de bizde görelim uçuşunu.

Teşekkür ederim Ömer abi, bayram sonrası test uçuşunu havalar el verirse solaklarda yapmak istiyorum zaten :)

Hayırlı olsun Mesutcum güle güle uçur, bu modele bide Mg3 bağlarız :laugh: yahu şaka maka Akrobasi ye geçsen artık şöle bi 50 cc yak54 falan ;)

Yavuz DEMİRTAŞ' Alıntı:
Hayırlı olsun Mesutcum güle güle uçur, bu modele bide Mg3 bağlarız :laugh: yahu şaka maka Akrobasi ye geçsen artık şöle bi 50 cc yak54 falan ;)

Yavuz abi sağolasın :) alanda 1 tane devasa akrobasi var zaten seninki yetiyor şimdilik :D birde warbird olsun dimi :D o işe ilerde bakıcam abi şimdilik katana 46 var yetiyor :)

Sümer Yamaner' Alıntı:
Uygun bir zaman olursa haberleşelim, ben de Sea Fury ile geleyim. Kol uçuşu yaparız. :)

Tabiki Sümer abi benim için zevk olur :) ayın 20 sinde müsait olurmusun ?