BRAIN /IKON Software/Firmware Yeni Sürümü : 3.2.00

Mehmet Abi ünite gov açıyorum ,kesiyor kapatıyorum kesmiyor başka açıklaması olamaz heralde:lol: Ondan önce tming falan bişeyler denemiştim hatırlarsan en son deneye , buldum çözümü.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Mehmet Abi ünite gov açıyorum ,kesiyor kapatıyorum kesmiyor başka açıklaması olamaz heralde:lol: Ondan önce tming falan bişeyler denemiştim hatırlarsan en son deneye , buldum çözümü.
Evet şimdi hatırladım Ali :) Demek ki bu hata aslında daha öncede varmış ama her ne ise sorun çok kişide ortaya çıkmayınca bu sürüme kadar patlak vermedi ;D

Bidaha güncelleme yaparmiyim bilmiyorum ikon için yolun Sonuna geldik Bence:saygilar:

Bidaha güncelleme yaparmiyim bilmiyorum ikon için yolun Sonuna geldik Bence
Güncellemeler genelde Brain2 için mantıklı. Onun haricisinde mevcut IKON'lar ile aynı sürümde kalmanın hiç bir sıkıntı yok.

Ha yolun sonu derken yeni marka bir üniteyi kasdediyorsan bilemeyeceğim Ali :D

YOK Abi bozulmadigi sürece son derece memnunum olduğum ünite şu haliyle yetiyor Bana ve güncelleme Yapmak istemiyorum yeni özellik istemiyorum ,çalışıyor ise elleme modundayim:D

Sıkıntı olmaz bence eski sürümle devam et Evren abi :) Çok sürmez zaten bir iki hafta içinde bu konuyu da çözen yeni bir güncelleme çıkar, bir süre onu takip eder sonrasında yüklersin.

Geldi bile...

Fixed either tail kick and throttle cut that happen in some configurations to some users after 3.2.000 update

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Hf’deki basligi takip ediyorum. 3.2.0’a update ettigim gobi nitro ve 180cfx’de bir sorun yasamamistim gecen hsonu, ancak bahsedilen hata veren setuplari gorunce eski uniteleri guncellememeyi, guncel olanlari da ucurmamayi planliyordum. Bu cabuk duzeltme cok iyi geldi :)

Yeni surumu yukleyenler memnun, ben de hsonuna yuklerim sanirim.

• Beğen
Aktif çalışan üç beş firma kaldı, umarım çarklar msh yi de ezmez... piyasa standartlarına göre hızlı çalışıyorlar :)

• Beğen
Geldi bile...

Fixed either tail kick and throttle cut that happen in some configurations to some users after 3.2.000 update
Gerçekten adamlar tam bir amatör ruhla çalışıyorlar %p:bravo:

Aynen dediğin gibi piyasada bir elin parmaklarından az firma kaldı. İnşallah daha da azalmazlar :embarras: