Bu hafta Maiden var mi ??

Döviz kurlarındaki durum maidenlarıda etkilemiş, uzun zamandır ses seda çıkmamış ne yazık. Umarım eski günlere geri dönebiliriz yeni maidenlar görebiliriz.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Gunaydin arkadaşlar,maiden dediğiniz şey ne anlama geliyor ,malumunuz yeni uyeyim,,:)

Maiden sayılır mı bilmiyorum ama nerdeyse 1 yıldır paramparça olan helikopterimi sonunda bütün parçalarını temin edip tadilata başladım. Bu akşam çoğu bitti. 10 kadar vidayı locktite ile sıkıp motor ve escyi yerine oturtursam sadece elektronik ayarlar kalacak. Ondan sonra inşallah yüzüm güler diyeyim :)

Bende 450 den sonra ilk kez X5 ile büyük modele geçtim ama maiden sayılmaz çünki X5 Levent abiden %90 kurulu geldi

Evet rize burası. Yaptım maideni sıkıntı yok :) benimkide tam maiden sayılmaz. Modeli kurulu şekilde Emre abiden aldım. Kendi ünitemi kurup ayarlarını yaptım:)

Gule gule ucur Oguzhan :)
O zaman madem konu hortladi bende yeni aldigim nitro akrobasi modeli paylasayim.Kismet olursa onumuzdeki hafta maiden ucusunu yapmayi dusunuyorum :)

@Sumer Yamaner abi maiden da destegine ihtiyacim var :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Guzel ve basarili bir maiden ucusu dilerim :) Her ihtimale karsi @Sumer Yamaner abinin eline bir tup japon vermeyi unutmayin, hemen oracikta orasina burasina damlatip ucus oncesi kutsasin ucagi :D :D