Bu motor normalmi?

Mustafa ÇOBAN

Kıdemli Uye
Web sitesi
www.kervansaraykahve.com.tr
İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar malum bende pilot tr deki indirimle bir 380 kaptım, yanına birde tareq 3215 930kv motor da ekledim. yanlız montajı yaptıktan sonra motoru şöyle elle bir çevirdim ve içinde kum varmış gibi bir ses her zaman olmamakla birlikte arada bir çan sesi gibi bir ses var motorda. videoya kaydettim yüksek sesle bir dinlemenizi rica ederim normalmi yoksa motoru pilot tr ye geri göndereyimmi?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu motor normalmi?

Normal değil, aynı motordan aldım o ses yok.

Bu motor normalmi?

Sanki bozuk rulman sesi gibi. Şimdi tekrar baktım da 2.video da motor dönerken seyim yapıyor. :rolleyes:

Bu motor normalmi?

Kalite kontrolden nasıl atlamışlar bunu fabrika çıkışı? çinden adı sanı bilinmeyen bir motor değil ki, xnova sonuçta...

Kutulu gelmişti değil mi? Lehimsiz vs.?

Bu motor normalmi?

Rasim Öztürk' Alıntı:
Kalite kontrolden nasıl atlamışlar bunu fabrika çıkışı? çinden adı sanı bilinmeyen bir motor değil ki, xnova sonuçta...

Kutulu gelmişti değil mi? Lehimsiz vs.?

Evet kutulu kutusunu ben açtım lehimsiz lehimde yapmadım.

Bu motor normalmi?

Motorda arka rulman da hata buldu pilot tr servis ve xnova 2820 motorla değişim yaptılar. Yanına 24 t pinyon aldım, bakalım kafa devrim kaç çıkacak hw 60 a v4 esc ile 21 t pinyon da 85 Th de yerde Pal siz 2750 gördüm bakalım 24 t ile durum ne olacak. Bu kez hem palli hemde havada ölçüp yazarım.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu motor normalmi?

Hadi gözün aydın Mustafa. Biraz geç oldu ama güç olmadı cok şükür :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu motor normalmi?

Çok güzel haber, gözün aydın Mustafa. :yuppi: :hoppa: